Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

Pa šta da se sređuje u ovome

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
sgminer --no-submit-stale --kernel lbry -o stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 -u ciki022.3 -p x -I 20 -g 2 -w 256 --thread-concurrency 16384

To radi na 280x, 7950, 7870, i na običnim 270 kartama, al na 270x ne
 
Ovo je zadnja moja poruka na forumu, mozete i ovu poruku prijaviti taman mi fali 2 poena za ban... Cao svima koji su me znali, a ostala smradovi nek uzivaju, uspeli ste
 
neka te @Zeljko pusti gluposti, iskuliraj ih nek djele poene koliko hoce, od 99% ti ljudi sto te prijavljuju i moderatora koji te sankcionisu ti si najvise doprineo forumu kroz razne teme, pa evo sada i kroz ovu.

Ko bi znao za ovaj novcic i koliko bi nas kopalo realno? ko bi otvorio temu i da je saznao?

Za dobrobit foruma i svih nas koji smo aktivni ovde mislim da @zeljka treba postovat, covjek ima svoje misljenje, a oni koji se ne slazu sa njim jednostavno iskulirajte jedni druge :wave:
 
Pa šta da se sređuje u ovome

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
sgminer --no-submit-stale --kernel lbry -o stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 -u ciki022.3 -p x -I 20 -g 2 -w 256 --thread-concurrency 16384

To radi na 280x, 7950, 7870, i na običnim 270 kartama, al na 270x ne


i19 w 64 za 280x
 
Zamolio bih ako neko ima samo 380 karte u rigu da mi postavi bin fajl i koja su podesavanja da probam jos to pa ako ne ide da se vratim na eth.
 
Pre svega hvala na ovoj dojavi jel nebi otkrio niko da nije bilo Zeljka.

Drugo zamerio si se svima u ETH temi ovi što su pokupovali rigove uložili zadnji din i onda dodje Zeljko i sahrani im buducnost sa flejmom o ETH.
Što je najbolje dosta stvari što je rekao su na mestu ali drugi su skapirali kao da je najgori hejter.

Meni lično ne smeta jel ja volim da čujem svačije mišljenje makar bilo i totalno suprotno jel neko može da ti otvori oči ko razmišlja drugačije.

A i taj flejm war mi je extra zanimljiv jel bi realno čitali samo postove a kako da namestim majner i E ja sam sad se učlanio na forum mogu setovanja i sl...
Kome smeta lik ima opciju da ne vidi postove od dotičnog člana i nek iskoriste tu opciju a nek iskuliraju prijavljivanje ko fufice poslednje.
 
vratio sam napon na def. sve def i R9 380 Nitro nece da rade sa -g 8 -w 256.
odo restart rig pa sve opet, cisto da i to oprobam.
 
uu bre,ja ovo snimio tek sad... prelistao sam strane,ali ne videh link za gpu miner,ili sam corav?

3x380 su mi na eth,jel se isplati da prebacim na ovo? koliko daje jedna u dolarima dnevno,trenutno?
 
Poslednja izmena:
@zeljko ne primaj sve k srcu, video si koliko su saja izprozivali pa eno ga saj i dalje ziv i zdrav :D

elem i meni se restartovao rig sa g 16, stavio sam sad i 16 i g2 w 256, 380 daje oko 38mhs umesto 42, al ako je stabilnije ostace tako. Ipak bih voleo da je ovaj coin ostao cpu-only.

edit: ovim tempom do kraja dana ode isplativost, a i videcemo cenu od sutra kada podele one giftove sto su se ljudi prijavljivali...
 
Poslednja izmena:
meni nece da se pokrane majner... samo stoji crn prozor i to je to... probano na win 7 (15.7.1) i win 10 (15.12)
skinuh onu poslednju verziju 5.4.0 tweaked nicehash
svuda po 8 gb rama, win 10 rig 6 x 7950 i 1x390, win 7 rig msi 280x x 6

zna li neko gde greshim?
 
Poslednja izmena:
Skini ovo sa linka sto je okacio vladanr. Taj sa nicehash ne radi. Mada meni sa 380 ne radi ni jedan trenutno :D
 
!!! WARNING !!! You seem to be sending a large amount of INVALID shares ! Check your rigs, you might be mining the wrong algo and your hashrate could be displayed wrong! !!! WARNING !!!

Meni ovo izbaca na poolu, a mineri normalno rade nema rejected, kako je kod vas?

Evo sad sve Ok :d
 
Poslednja izmena:
ako ima neko bat za msi 380 4gb, pokusavao bih redno da podesim, ali radim kao konj ceo dan i sad moram da se vratim...Sad sam usao u kucu na kratko i video ovo,pa reko' da pustim...
 
setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
sgminer --no-submit-stale --kernel lbry -o stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 -u goldi.goldinho -p 5678 -g 4 -w 256 -I 20

Eto ti bat samo unesi svoj user. i pasword.
 
280x asus
sgminer --no-submit-stale --kernel lbry -o stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 -u srecko1.1 -p z -I 20 -g 2 -w 64 --shaders 2048
1000/1500 zakucano na 59, radi stabilno tri sata.
380 msi
sgminer --no-submit-stale --kernel lbry -o stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 -u srecko1.2 -p x -I 20 -g 8 -w 256 --shaders 2048
920/1500 zakucano na 49 isto tri sata bez pucanja
7850 2GB, daju po 32 na 1000/1200 -I 20 -g 8 -w 256 --shaders 2048
 
Poslednja izmena:
Ako neko ima problem sa crnim prozorom neka stavi komadnu -T na kraju linije u bat fajlu. Ne izgleda fancy ali bar miner radi :)
Disables the ncurses formatted screen output and user interface.
 
koji miner koristite za gpu...jel može link

riješio
 
Poslednja izmena:
pocelo prelaziti u confirmed, 120 blokova treba dok se transakcije potvrde, e sad da li odma prodavat :d inace za 5h kopanja po trenutnoj cjeni izadje vise nego na eth-u da sam kopao sa ovim rigovima, a tu je bilo puno cackanja podesavanja pa cak i gasenja.
Znaci mnogo veca zarada nego na eth-u sad iz sata u sat diff raste tako da vjerovatno do kraja dana ice to na slicnu isplativost kao eth.

malo sam se preracunao :d ipak duplo veca zarada za 5h (i pored podesavanja, cackanja rigova) nego na ethu za 24h.
Znaci ko je jutros kopao neka 3h isto ko da je kopao cjeli dan eth, super da se sto duze odrzi isplativost ;)
 
Poslednja izmena:
120 blokova

@Pmfrulez trebao bi dobiti sad sam ti ja ref :p
 
Poslednja izmena:
Stigo mail ej buraz sad aktivacija onih mail adresa od cointelecta hehehe
 
hhaha a moze li samo promjenit IP i udri emailove?

Poslao sam 50 komada na bittrex i pise 1/6 znaci 6 blokova da se transakcija potvrdi vrlo brzo ide ;)
 
Poslednja izmena:
Pa naravno da je veca isplativost kad vpu coin kopas gpuom pod jos uvek dobrom cenom ali do kraja dana pada to. Smanjili ste mi zaradu juce ujutru samo sa cpuima sam dobinao 500 coina sad plus jedna grafika 60 :D
 
Ljudi na ovoj Suprnovi je prsla statistika skroz, ili kradu debelo, menja mi se zarada drasticno iz sata u sat. Ok kontam da se menja i diff, ali bas ovoliko razlike...Nesto tu zabada, ili kradu. Postoji li jos neki normalniji pool?
 
Nazad
Vrh Dno