Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

jedno vreme je bas odstupalo ili kalkulatori nisu bili dobri :d , sad je bolja kalkulacija
 
eventualno sa 1080 mozes izvuci toliko

EDIT sad sam se setio da imas 1080 mini

Da mini model je u pitanju,ali,kazem u dualu eth mi daje 23-24 (toliko i pokazuju kalkulatori,to me i ne brine),ali mi lbc daje daleko nize (oko 70-ak mh/s) nego kada ga kopam singl preko cc-a gde mi na PL 60 i coreclock 200 daje 320-330 mh/s. Zato kopam samo singl lbc. :D
 
Ja sam jutros poranio 10-ak minuta sa kupovinom [emoji1] mislio sam da ce se vrtiti oko 10k pa sam kupio na 11k ali ode jos nize tako da mi ne preostaje nista drugo nego popravak ulazne cijene.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
najbolje je sacekati zavrsetak pumpa btca pa onda kupiti mada ova cena od 9k deluje lepo za buy ali istorija kaze da uvek moze nize :)
 
Odlicno :) Pada mu i dif.pa se dosta vise kopa, a i dalje je medju najispljivijima zbog pada difa. Sto se mene tice ne smeta mi da i godinu dana bude u kanalu... Jednom ce se vratiti na stari odnos prema BTC.
 
Odlicno :) Pada mu i dif.pa se dosta vise kopa, a i dalje je medju najispljivijima zbog pada difa. Sto se mene tice ne smeta mi da i godinu dana bude u kanalu... Jednom ce se vratiti na stari odnos prema BTC.

a koji mu je to odnos :) ?
 
Sve preko 30k sat ili ti 3.333,33 lbc za 1 btc je za mene odlicno:)
 
Pa napises koliko, da bi ljudi znali, nista tebe ne kosta a nekome znaci. Ovako nekako nedoreceno.

Naravno da me ne kosta nista,mada pisao sam vise puta na forumu.
Na PL 65%,core clock (GPU) +200,Memory clock -500 (do kraja jer memorija nije bitna za lbc) daje mi 330-350 mh/s (smo mi jedna karta od 4 baca ispod 330). mV mi je na 812-825. Temperature ne prelaze 62 a fanspeed je na 65%.
 
Poslednja izmena:
koji wallet koristite za lbry?

krenuo da kopam preko ccminera.. msi gtx 1070 gaming x (micron) daje oko 260mh/s u proseku..
 
ako mislis na zvanicni, meni ne radi.. javlja gresku .. neka java script greska..
 
Mozda ti je stara verzija app. Nekad nece iz prve da se pokrene app.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
stavio sam na bittrexu..
a koja je fora sa poolom, ovo confirmed i unconfirmed ?
 
Koji pool koristis ? Ja koristim cc 2.1,suprnova pool bittrex wallet i nemam problema.
 
suprnova, a probao sam i coinmine..
koristim i ccminer jer sgminer ne moze.. tj ne znam da ga podesim..
koliko treba vremena da bi video stanje na poolu ili bitrexu.. kada sam promao ethereum preko ethermine-a, tamo se promena vidi.. nema kao ovde, registrovani i neregistrovani novcici.. sta god to bilo
 
edit: proradilo sve...
 
da to je to.. mislio sam da radim pogresno. kad ono registrovase sve... :)
 
Osposobi lbry app, nema potrebe da cuvas na bittrexu, mogu samo da te nagaze sto koristis nalog kao novcanik, pa da te smaraju prilikom isplate ili slicno. Ili bar povecaj payout treshold na poolu da ti ne uplacuju na bitrex 10puta na dan.
 
Poslednja izmena:
a krastavac ja stavio bitrexx jer mi ovaj lbry app ne deluje bezbedno.. sad sam reinstalirao i radi.. jedina razlika je, sto sam snimio i javu...
da li je do toga, nemam pojma...

evo sad pokrenuo opet lbry app i kaze "neocekivano gasenje" ludnica...
 
proradilo... iskljucio miner (claymore za eth)... samo sto ne radi miner dok je app ukljucena..
ne uliva bas poverenje :)...
mislio sam da drzim ovo malo iskopanog u offline walletu.. ako lbry ode kao ethereum :)... ili bar +100$ i vise ... a lako se sad kopa..
 
Pa nemoj na istoj masini da drzis novcanik. U principu ne treba ti app da radi, bitno ti samo da napravis adresu a posle moze da ti bude iskljucena stalno. Samo uradi backup novcanika. U app nema da se uradi enkripcija kljuceva ali ima iz cmd verzije.
Imas na njihovoj faq strani sve.
I ne drzi novcanik na masini na kojoj kopas ili bar backupuj kljuceve.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Mozda je vreme da se ulozi ponovo u ovo... ili mozda postoji sansa da dobaci do 6k ako bude pumpa BTC-a
 
Nazad
Vrh Dno