Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

To sve zavisi od glavnog tima da li pumpa, ili su iza klasicni poloniex P/D sheme, jedino glavni tim moze jos da pumpa zbog velikog premine-a...

a to sto pilicari uskacu pa onda navijaju..... to okacite macku o rep
 
lose si procitao, nisu politicari nego pilicari iliti pametni ljudi :d
 
Jedan,ili par njih drzi ogromnu vecinu novcica odavno. Ako skoci cena, samo ce se oni obogatiti mnogostruko. A ovi pilicari sto ulecu, ne mogu da uticu na cenu mnogo, jer je to mali broj novcica u odnosu na koliko postoji...
Verujem da je to hteo zeljko da kaze

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pilićari su ti oni ljudi koji u ovo ulaze da bi nešto zaradili, a ne iz vjerskih ubjeđenja :)
 
I ja sam jedan od njih, ali uvek slabo iskoristim....

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ni jedan P/D polonix manipulator nece rizikovat da nesto gura 300-500% ako zna da je primine ogroman... to moze jedino glavni tim

A to mi sigurno necemo znati
 
Poslednja izmena:
Svi smo mi pilicari za gigante i kitove, to je jasno i svakom laiku odavno kako ovaj sistem funkcionise i ko ga je stvorio, ali treba biti pametan pa plivati blizu kitova, skupljati i "mrvice", tj planktone, koji njima ostanu, jer njihovo nista, nekome je svasta. ;)
Ovde je samo bitno biti pametan i ne biti pohlepan, jer ko je pohlepan i treba da ostane bez icega.
 
ne tu pameti, samo luda sreca ako ulazis na pumpu........
 
Pilićari su ti oni ljudi koji u ovo ulaze da bi nešto zaradili, a ne iz vjerskih ubjeđenja :)

bravo :)

mada i ovi "vernici" cekaju cenu i onda se istovare, tako da ako su ovi prvi pilicari onda su ovi drugi ko-kosari :D

Ovde je samo bitno biti pametan i ne biti pohlepan, jer ko je pohlepan i treba da ostane bez icega.

upravo, ovi koji "nisu pilicari" očekuju zaradu od 1000% kada udju, posle im krivo kada imaju 50% manje.

Svi smo mi pilici za kitove, taj ko ima 1000btc-a za igru krastavac moze mu se.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko koliko maksimalno librica moze da se povuce sa bitrexa dnevno, tj. da li ogranicenje od 1 btc dnevno vazi i za sve ostale valute, ili samo za btc?
 
Sve se sracunava zajedno, drukcije ni ne bi imalo logike

Tako je na svim berzama
 
Pa ja nisam ni basic, ja sam "pascal", odnosno jos uvek zelen, zato je za mene ogranicenje 1 kom BTC... :D
 
Ja ga čekam na mnogo većoj cifri, ako uopšte dotle stigne, da se vadim iz bule od skoro 1,5 BTC zbog loše procene
 
Zna li neko koliko će potrajati ovaj pump? Imam neku siću da istresem :d
Ili čekati još?
 
Ko zna matematika je ocajna 400M premine-a, ~100M uskoro iskopanih... jako tesko je bilo sta reci moze nazad na 2k ili na 20k
svaka prica je uzaludna
 
Ima [emoji4] sinoc sam imao generalnu probu i prodao dio. Uglavnom sve radi [emoji1] sad cekam da vidim na koju ce stranu [emoji5]
 
Poslednja izmena:
Da li neko i dalje majnuje ovaj coin, i sta koristite?
Vidim da je treunto dosta isplativ?
 
Nazad
Vrh Dno