Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

ccminer 2.2.1.
 
Daje naznake da ko god je obarao cenu ide na akomulaciju.... aplikacija sporo napreduje iako se konstantno rade ali rade na dosta strana, tesko je predvidet kad ce nesto vece plasirat od funkcija kao search itd... zato je i tesko odredit vremenski P/D
 
Jel da dumpujem ili kupim

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Dumpuj,pa ga kad krene panic sell ponovo kupi,samo nemoj da se kaješ ako ga ne bude :D
 
Znaci sada ce cena dole cim ga uzimas u opticaj :p

Ps: povucen buy zid...
 
Search funkcija ide od sledece verzije, nisam siguran koliko ce uticati na cenu. Ono sto bi mozda moglo da ima veci uticaj je povratak hosting fee, tad bi vec mogle da pocnu da se pojavljuju hosting farme za lbry.
 
I ja sam mislio da ce preci 7k ali nista jos. Na srecu sam lepo uhvatio talase... pa sam fino uvecao stek. Imam osecaj da bi uskoro mogao malo gore da se odlepi. A i ne mora da znaci :)
 
Da sam siguran, bio bih milioner.

Ali kad pada btc, pada i lbc. A dok btc ide gore, lbc ne mrda ili ide dole... sto znaci duplo dno, ako krene malo btc dole, mi smo ga ugasili

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nema to sad toliko veze jer BTC ide sideways, jednostavno neko vec duze vreme gura LBC dole dok se buy support pojavljuje periodicno
 
Sve ima svoje prednosti... i to sto ide dole da bi se kupilo sto jeftinije... i naravno gore da bi se prodalo sto skuplje. Samo celicni zivci i bez panike. Krenuce on i gore, samo polako ;)
 
Nije do strpljenja... vec se krece nizbrdo odavno, osim povremenih manjih skokova...
ulaz mi je los, 5.7-7k. Nisam verovano da moze nize od toga, ali evo sad ce ispod 5k brzo
 
zapravo uz porast btc-a dobro se drzi iznad 5k, iskreno ne verujem da ce vise ispod 4k
 
@acivi_nik aaa, pa dobro... ja sam mislio da ti je oko 9-10k, samo strpljenje ;)
@MarkoZ drzi se iznad 5k, mada tako smo pricali i oko 7-8k... pa eto :)
Msm da nece dozvoliti puno dole jos da ode iz razloga da ga ne bi i drugi mogli kupiti jeftino :/ Po nekoj logici razmisljam... posto smo mi ljudi prokleti kada kupujemo nesto i koliko god da je niska cena hocemo jos nize. Pa taman kada se bude ucinilo jos samo malo dole, ima da krene gore i da uhvati u raskoraku mnoge, dok budu mislili vratice se pa da ga kupe, bice "nece da moze". Hehe
 
Poslednja izmena:
tako bude uvek ali bas sam ga pratio ovih dana. I pored rasta btca nisu mu dali ispod 5k tj bio je veoma kratko. Dok god dele novcice i testiraju sistem nece to puno gore, ja ocekujem neki long od 100k ispod ga ne dajem :) mada ce na 30k opet da me svrbe prsti :d
 
Ma stvarno me je razocarao. Najgore je sto nikad ne poslusam sebe, a cesto sam upravu.
Jos malo ce na prolecnu cenu. ****m ti ja novcic kome varira cena gore dole 1000 posto u par meseci.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno