Šta je novo?

F1 2016 : PC-PS4-XBONE

Maznuo od sina XBox kontroler koji ima super tastere ali opet ne mogu da dobijem pravi osecaj koliko gasa dajem ili kocim,sto rezultuje proklizavanjem bolida,sto je ok...
Ono sto me jako nervira je da kada krene da klizi zadnjica,jako je tesko stabiliziovati,kao da bolid ima 3 tone,cimanje kontre jedva pomaze ili krene da klizi na kontra stranu...
Vidim da kod Borata super funkcionise volan
 
@Duke, igraj se sa steering linearity i steering saturation u advanced wheel settings, i ja sam imao taj problem sa misom i ppjoy-em ali sada manje samo treba naci odgovarajuci settings i bice bolje.
 
Hvala,probacu da se poigram sa podesavanjima...
 
Steering saturation je jednostavno sensitivity skretanja, dok povecanjem steering linearity-a se smiruje naglo skretanje i smanjuje sensitivity i bolid je stabilniji, tako da ko igra sa kontrolerom ili misom preko dzojstik drajvera treba pronaci balans izmedju te dve opcije.
 
Imam BSOD u ovoj igrici i to na practice u Australiji (prva trka), nemam toliko na stazi koliko me u garazi zeza, a koliko vidim nema druge narodne verzije sem ove sto ja imam. Igra mi se 16ca jer ima karijeru a 15ca nema...
 
Ima i 2015 ali kao Pro Season,ne?
 
Poslednja izmena:
Moguce, ali Pro Season bez volana ne moze da se igra, mucim se na tastaturi :D
 
Nazad
Vrh Dno