Šta je novo?

280X MSI cudno ponasanje u igri

cimi

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
1,150
Poena
210
Pozdrav svima..

Imam ovu konfiguraciju iz potpisa...Trenutno igram najvise CS GO,i primetio sam da mi se graficka cudno ponasa u igri..

Kada krenem mec fps bude od 210-250...Onda kako mec odmice sam oko 120-150 fps..

Drajveri svega na pc su najnoviji,temperature su odlicne..

Ali graficka ne prelazi 30-35% iskoriscenosti..Na pocetku kada krenem mec bude oko 45% i tad mi je fps dosta visi.

Da li je normalno da mi iskoriscenost graficke bude oko 30%,posto mislim da nije i kako to da resim?
 
Posto je u pitanju FX procesor normalno je u toj igri imam slicnu konfiguraciju (FX 8320e i indenticnu kartu) i tako se ponasa, uzrok je procesor, na mapama sa vise igraca tako se ponasa kad je manje igraca bude bolje, ja mislim da je do procesora.
Karta bleji na 20-30% ali procesor ne pumpa fps.
 
iskreno sumljam da je do procesora, imao sam slicnu situaciju kad sam u zurbi "lepio" drajver preko drajvera, a neki put i bagovanje drajvera. Probaj sa DDU sve da obrises, stavi opet driver i vidi sta se desava.
 
Mislim da je to normalno, ista stvar mi se desavala sa dotom 2 i gtx960, mada mozda je do procesora ( i ja sam imao fx)
 
probaj sa unpark cpu cores appletom.
 
To možda pomogne. Meni je to pre godinu dana opravilo Titanfall i Borderlands 2, jedva nabijali 60FPS sa medium na 1080p, odradio unpark i ne da je poletelo, nego cepa sa 150-200FPS na max podesavanjima :D
 
jos fx i ako je sve to na sedmici...
 
Nazad
Vrh Dno