Šta je novo?

Scorn

illidan

Znamenit
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
19,999
Poena
1,305
Moja oprema  
CPU & Cooler
amd 5800x3d under noctua nh-u12a chromax.black
Matična ploča
asus proart b550
RAM
g.skill trident z neo 32gb
GPU
nvidia rtx 3060ti founders edition
Storage
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Zvuk
ifi zen dac v2 with presonus eris 3.5, akg k712 pro and kz zs10 pro
PSU
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Kućište
corsair 4000d white airflow with phanteks t30 fans
Monitor
asus vg27aql1a
Miš & tastatura
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white with cream soda switches and gmk serika 2 keycaps
Pristup internetu
  1. Optički internet


Developed by the 10-person Serbian studio Ebb Software, Scorn's otherworldly visual stylings owe more than a little to Alien artist H.R. Giger with an unsettling environment composed of diseased organic material and expansive foggy banks that make you queasy just looking at them.

Now on Steam Geenlight with a planned 2017 launch, Scorn is billed as a first-person adventure with puzzles and shooting. Ebb noted that it won't just be a typical FPS, as most creatures you encounter won't try to harm you.
 
 
klikćite to tamo na tom steam-u, nemoj da nas bije maler :)
 
Izgleda opako.. sick do bola
 
Izgleda zaista impresivno, ali uzalud je to ako bude tanak gameplay. Svakako ih treba podrzati.
 
imamo toliko malo develpera koji razvijaju igre za ozbiljne mašine da bi greh bio ne podržati ih
 
Svaka cast za koncept! Izgleda zaista fenomenalno, samo da jos i gameplay bude zanimljiv i imamo novu SOMU :) Svaka cast ljudi!
 
Da je Giger živ da vidi ovu bolest :)
Fantastično bolesno izgleda!
 
ljudi ovo nije za dobru dusu Borat-a ...
 
Covek koji rukovodi projektom je moj brat od tetke - igra nije sasvim to sto svi misle da jeste, tj. koncept je poprilicno originalan. Igrao sam 2 demo nivoa i osnovna stvar koju treba skapirati je da te igra nece "drzati za ruku" kao u savremenim igrama gde ti non-stop iskace pritisni ovo, pritisni ono, marker na mapi itd. U Scorn-u ako ne razmisljas, verovatno ces umreti...

Igra je vec prosla Steam Greenlight i ima odnos 97/3 (za/protiv), sto je jako dobro jer je srednji pokazatelj 53/47 :d
 
Hoce li biti napucavanja, to ti meni reci ? :D
 
Opa imamo insajdera. :D
 
Ja bih i volio kad ovo nista slicno Doom-u ne bi bilo :) Ako je ista kao sto sam imao priliku da vidim preko ovih par videa onda je Scorn definitivno next level :)
 
jedva cekam neki gameplay... deluje totalno drugacije i sick...
 
Samo da ima zanimljivu pricu i dobru mehaniku napucavanja. Grafika mi je svakako sekundarni prioritet kad je rec o ovakvim originalnim konceptima.
 
kad ce neki gameplay ?
 
Ikreno da kazem, s obzirom koliko ima bolesnih/originalnih momenata, nadam se da nece pokazivati mnogo gameplay-a. Ali mislim da ce skoro nesto pokazati, posto danas nije moguce drugacije ubediti ljude danas da je igra dobra.
 
Pa naravno da moras da pokazes proizvod, jok ljudi ce da placaju za nesto jer veruju na rec da je dobro.
 
nije potrebno mnogo gameplay-a, samo malo da se vidi mehanika, okruzenje i tako to... ipak sto se igrica tice, to je najkonkretniji nacin promocije, sam trailer nije dovoljan (bar meni)... zamisli kao bi kupovao patike samo na osnovu slike, niti si ih video uzivo cele, niti si probao, niti znas dal ce te zuljati, dal su tvrde itd...
 
stvarno bi mogli da napišu: igra je extra ej verujte nam. to je obično dovoljno.
 
Meni liči na Kronenberga.
 
Nazad
Vrh Dno