Šta je novo?

GeForce GTX 1060 Thread

Tuzno, ali u zemlji prevarantskog naroda kao sto smo mi, u ovakvim vremenima, sta drugo ocekivati. Izgleda da treba izbegavati te vece preprodavce, ovo se sve cesce desava.
 

E posto je takva situacija a ti lepo ako vec imas neke poznanike u policiji i znas gde ovaj zivi lepo mu se navali na vrata o trazi svoje pare nazad.

Posto je ocigledno da mirnim putem ovo neces resiti sada samo sila preostaje. A negativnu mu ko vrata prilepi. Prijavi ga sajtu i podnesi tuzbu jer je svesno hteo da te prevari a kazi i ovima na kp ako slicajno obrisu negativnu da ces i njih da tuzis jer skrivaju prevaranta da bi mogo idalje da vara ljude.
 
I pored svih prevara o kojima je pisano ovde na forumu, ljudi i dalje kupuju nove stvari od preprodavaca na oglasima... :(
 
Ajde daj serijski broj kartice sa kutije i računa/garancije (ako ga ima na njima).
Vidi se nekoliko cifara u nizu, pa da uporedimo. Možda ipak jeste ta karta.
 
Ja nemam poznanike u policiji. Imam poznanike koji imaju prijatelje u policiji.... A da policija krene sa mnom na necija vrata... pa mislim da bi za tu akciju trebalo da sam sin funkcionera sa vlasti.....cuo se sa kolegom sa posla, njegov šurak je inspektor pa ce mi se javiti, kad, ne znam.

A ovi brojevi sa slike sto se vide....to je iz kolone koja se naziva EAN (international article number)
on se nalazi ispod S/N (serijskog broja)
i poslednjih pet cifara koje se vide su iste i sa kutije, zavrsava se sa 69172
 
Poslednja izmena:
Ti mozes da ga tuzis za prevaru bez obzira imao nekog u policiji ili ne. Valjda je minimum iznos 50e.
 
5000 je minimalni iznos koliko znam.

P9 Lite TT
 
Ja nemam poznanike u policiji. Imam poznanike koji imaju prijatelje u policiji.... A da policija krene sa mnom na necija vrata... pa mislim da bi za tu akciju trebalo da sam sin funkcionera sa vlasti.....cuo se sa kolegom sa posla, njegov šurak je inspektor pa ce mi se javiti, kad, ne znam.

A ovi brojevi sa slike sto se vide....to je iz kolone koja se naziva EAN (international article number)
on se nalazi ispod S/N (serijskog broja)
i poslednjih pet cifara koje se vide su iste i sa kutije, zavrsava se sa 69172

znaci da si dobio isti model kartice ali ne i isti primerak. to ne moze da se dokaze ali je 99.99% tako jer nije dzabe serijski obrisan. u prevodu, uradio te je lik. dao ti je neku grafu bez garancije (vrv madjaricu ili neku drugu inostranu posto bi sve odavde bile pod validnom domacom garancijom jer je grafa godinu dana stara) i WW kutiju i garanciju. ne bih da delim lekcije iz morala ali nije posteno da pokusas da zavalis WW-u grafiku i da jednu prevaru resis drugom ali to je vec na tebi.
meni nije jasno kako neko uopste moze da kupi nesto preko kurira kada cu ljudi dobijali cepanice umesto laptopa i slicno? kurir se ogradjuje da roba ne sme da se proveri pre placanja a kupac snosi sav rizik. popisam se na KP i njegove pozitivne ocene. osim ako nije bas cudan splet okolnosti i konincidencija - prevaren si. da je slucajna greska javio bi se lik na telefon.

ako hocete jos da pisete o ovome, da ne zatrpavamo thread preselicu postove u thread o prevarama.
 
Ljudi poslednje pitanje u vezi ove moje muke i necu vise. Obecavam.

Svi bi naravno otisli u policiju i prijavili ga to je sigurno....ali koliko vas bi otislo onako PLUS i do grada gospodina ako imate adresu???
Koliko je to pametno?
Danas preko online imenika ovog 11811 nasao fiksni telefon koji glasi na drugo ime i prezime. Nazvao oko 14h javila se neka ženica pitao je da li je tu taj i taj (prodavac) a ona mi je rekla da ce biti tu veceras. Rekao sam joj samo hvala dovidjenja... Nazvao veceras dva puta niko se ne javlja. Mobilni je iskljucen viber last online 12.3, poruke sa kp neprocitane..
I dokle da ga cekam da se javi pre nego sto odem u sup? U fazonu sam da sutra odem..
 
Ljudi poslednje pitanje u vezi ove moje muke i necu vise. Obecavam.

Svi bi naravno otisli u policiju i prijavili ga to je sigurno....ali koliko vas bi otislo onako PLUS i do grada gospodina ako imate adresu???
Koliko je to pametno?
Danas preko online imenika ovog 11811 nasao fiksni telefon koji glasi na drugo ime i prezime. Nazvao oko 14h javila se neka ženica pitao je da li je tu taj i taj (prodavac) a ona mi je rekla da ce biti tu veceras. Rekao sam joj samo hvala dovidjenja... Nazvao veceras dva puta niko se ne javlja. Mobilni je iskljucen viber last online 12.3, poruke sa kp neprocitane..
I dokle da ga cekam da se javi pre nego sto odem u sup? U fazonu sam da sutra odem..
Utvrdio si da je taj, to je jako bitno.

Ово је послао 6п!
 
Licno bih poveo dve celave grdosije iz obliznjeg striptiz bara i reko im da imaju 50 evra ako naplate dug. A pritom bim im jos reko da mu malo ruke i noge premalte cisto da se seti sledeci put ako pokusa jos nekoga da prevari.

Nazalost sa stokom moras biti jos veca stoka.
 
Stvarno ne vidim kako policija moze da resi slucaj ako on bude svedočio pred bogom sudom i policijom da je karta radila pre slanja... i jos da zabiberi da sam ja obrisao serijski br. Realno...ako lik ne preza da nekog za**** za ovoliku lovu zasto ne bi i lagao...

Mislio sam da probam uzivo....sam....verovatno zivi sa roditeljima, danas kao da se starija gospodja javila, a rekao je i da ima cerkice......da njima kazem sta im radi sinak....mada ko sam ja da me uopste saslusaju kamoli da mi poveruju....mogu da pozovu muriju da kazu da ih uznemiravam jbte

Druga opcija odlaska je ne sam vec sa nekim..dvoje grdosija da nadjem..... ne da bih bilo kome lomio noge već da probam da izazovem strah.....pa usled tog straha spustenog pogleda da vrati novac

Bogdan diklić i bure baruta....da mu lomim noge zbog 250e..... radikalne mere iako je tezak bezobrazluk.....ali kad znam kako sam zaradio tih 250 pa jbte uffff bi reko diklic bogdan
 
Postavi link do njegovog profila na KP, da i mi znamo ko je problematican prodavac. Pa da jos neko ne bi dosao u tvoju situaciju. ;)
 
Poslednja izmena:
Nekako mi se cini da je cela ta njegova uvodna prica o zauzetosti pre prodaje samo lepo osmisljena prica jer je znao da ces ga cimati posle (jer ti je uvalio patku), al se on eto ne javlja jer ti je jos ranije rekao kako je u guzvi, pa se prica "uklapa" o njegovoj zauzetosti jos pre same kupovine.
 
Tuzno. Citave akcije, operacije, zbog 250e, jos gore, zbog graficke karte za igranje igara. Lome se noge, organizuje se ekipa...
 
Pa sta bi ti uradio? Reko liku svaka cast sto si me zavrnuo.

Ljudi danas biju za 10 evra kada si duzan a za 250 ce te neka baraba overi za ceo zivot.
Pa o tome ja i pricam, zivot ovde ne vredi ni 100e. Licno bih prihvatio da sam prevaren i izvukao pouku, kakvi batinasi.

I cinjenica je da ovi preprodavci sa KPa nisu pouzdani vise, to treba pisati sada sto cesce...
 
In the other news...
Konacno uzeh da zamenim grafu, pa reko ajde mogao bih da prebrisem drajvere sa ddu (prvi put u zivotu) ... Pokrenem, ponudi da odem u safe mode, to i uradim i setujem da obrise, pa shutdown kako bih odmah nakacio novu, pa potom instalirao sveze drajvere (AMD->Nvidia).

Krene da se lista log akcija veoma brzo do momenta "cleaning known regkeys... May take a minute or two" i tako vec tipa sat vremena stoji u mestu, nista ne moze da se radi sa aplikacijom sem da se ugasi preko task managera...
Dal je ovo normalno da traje ovoliko? Ako nije, sta da radim?
Hvala
 
Ljudi poslednje pitanje u vezi ove moje muke i necu vise. Obecavam.

Svi bi naravno otisli u policiju i prijavili ga to je sigurno....ali koliko vas bi otislo onako PLUS i do grada gospodina ako imate adresu???
Koliko je to pametno?
Danas preko online imenika ovog 11811 nasao fiksni telefon koji glasi na drugo ime i prezime. Nazvao oko 14h javila se neka ženica pitao je da li je tu taj i taj (prodavac) a ona mi je rekla da ce biti tu veceras. Rekao sam joj samo hvala dovidjenja... Nazvao veceras dva puta niko se ne javlja. Mobilni je iskljucen viber last online 12.3, poruke sa kp neprocitane..
I dokle da ga cekam da se javi pre nego sto odem u sup? U fazonu sam da sutra odem..

Samo da znas da sve ovo sto pises ovde moze da se uzme protiv tebe na sudu...sta god da si naumio da uradis to je tebalo da uradis bez pisanije o tome u svom dnevniku.. Nadji neki pravni lek..tuzi KP ako treba jer su mu oni omogucili da izvodi prevare, otkud znam...neces svoj problem ovde na forumu resiti
 
Obrisao sam screenshotove

Uglavnom

Lik je stvarno poslao vise paketa taj dan kad i meni i laaaadno bez blama uzvracao pozitivne ocene drugima dok je moje poruke kulirao. Ja i dalje ne ve ru jem. Poruke neprocitane / kupcima plusić

Odakle takva hrabrost kako sme jbte??????

To je to
Hvala svima
 
Poslednja izmena:
Au pa taj Kragujevacnin je i ovde na forumu banovan. Koliko se secam, prevario je jednog poznatog clana.
 
Samo da znas da sve ovo sto pises ovde moze da se uzme protiv tebe na sudu...sta god da si naumio da uradis to je tebalo da uradis bez pisanije o tome u svom dnevniku.. Nadji neki pravni lek..tuzi KP ako treba jer su mu oni omogucili da izvodi prevare, otkud znam...neces svoj problem ovde na forumu resiti
Iskren da budem to nije tacno. Dokazi, molim te, da ista osoba napisala ovo i njemu eventualno nesto uradila. Jedino kao osnovana sumnja. Licno sam bio na sudjenju, koje se tice pretecih sms porukam, gde je proces dokazivanja toga gotovo nemoguc. Toliko koliko sudiji bude prica verovatna.

Ово је послао 6п!
 
Iskren da budem to nije tacno. Dokazi, molim te, da ista osoba napisala ovo i njemu eventualno nesto uradila. Jedino kao osnovana sumnja. Licno sam bio na sudjenju, koje se tice pretecih sms porukam, gde je proces dokazivanja toga gotovo nemoguc. Toliko koliko sudiji bude prica verovatna.

Ово је послао 6п!

Pa covek ga zvao na kucni telefon i ovde jos se premislja da li da mu bane u stan sa dva celavca :d Taj sutra moze da ga odere na sudu...dokaza koliko hoces..plus je ostavio ovde svoju IP adresu
 
Zvao sam ga na kucni telefon da bi ga cuo jer se ne javlja tri cela dana, a za celavce, rekao sam da razmisljam da dodjem sa njima da bih ga uplasio pa da vrati pare koje je ukrao. Ljudi aman. Nigde nisam pretio batinama!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Probaj prodavcu da posaljes poruku sa drugog naloga u vezi nekog drugog artikla sto prodaje,cisto da vidis da li ce odgovoriti. Bar ces znati da li te namerno ignorise. Ili moze neko od nas da mu posalje poruku na kp,svejedno...
 
Zvao sam ga na kucni telefon da bi ga cuo jer se ne javlja tri cela dana, a za celavce, rekao sam da razmisljam da dodjem sa njima da bih ga uplasio pa da vrati pare koje je ukrao. Ljudi aman. Nigde nisam pretio batinama!!!!!!!!!!!
Pa ako mislis da pretnje nisu krsenje zakona, grdno se varas. A ti tek treba da dokazes da te je on prevario.
 
U svakom slucaju @djejkob idi u policiju i podnesi tuzbu...sad imas i njegovu kucnu adresu...
 
Ako odeš na tu adresu postoji opasnost da navučeš neku veću nesreću sebi. Ima li ta karta neku vrednost ako se prodaje za delove, koliko može da se izvuče za nju?
 
Poslednja izmena:
Pa o tome ja i pricam, zivot ovde ne vredi ni 100e. Licno bih prihvatio da sam prevaren i izvukao pouku, kakvi batinasi.

I cinjenica je da ovi preprodavci sa KPa nisu pouzdani vise, to treba pisati sada sto cesce...

Znaci to je tvoj odgovor na prevaru? Pa ajde da te ja prevarim za 250 evra pa da vidimo hoces isto razmisljati ko sada ili ces terati mak na konac da vratis svoje pare? Ili si mozda te pare steko na nelegalan nacin cim se tako ponasas ili to sada samo tako pises jer se ne radi o tvom novcaniku?

Ne sudi drugima jer ne znas koliko se ko mucio i patio i odricao svega da bi sebi priustio neko zadovoljstvo.
 
Nazad
Vrh Dno