Šta je novo?

GeForce GTX 1060 Thread

Meni je to isto bilo kad sam ubo gtx 1060.Nije je bilo u device manageru.I nije hteo da instalira driver ni najnoviji ni onaj koji je dosao na cd-u.Kad pokrene instalaciju napise da driver nije kompatibilan sa tom verzijom win-a.Problem resio tako sto sam kliknuo na update win-a i kad je to zavrsio onda je prepoznao grafu u device manageru.I onda je driver instalirao najnormalnije.Sad da li je samo to bio problem ne znam.
Posle par dana sam instalirao svez win 10 i onda ju je prepoznao bez problema.Mozda mi se nesto bilo sjebalo na starom win-u pa je zato nije prepoznao odmah nego posle update-a win-a?
Probaj da je izvadis pa ponovo ubodes u slot mozda proradi.
 
probao sam 3 puta....radi gtx 960 radi i5 grafa ne radi 1060....i tako tri puta zaredom. A win7 je updejtovan redovno

edit
Napajanje je LC power 550w neka silent giant serija.... ima dva sestopinca, jedan od njih moze da bude 8pina....na gtx960 idu dva a na 1060 jedan
 
Poslednja izmena:
Ako imas stariji bios od tih koji su na sajtu uflesuj maticnu i bice sve ok.
 
Vratio se od druga, probali i decko mi veli da karta 100% nije ispravna. Kaze da x79 ploca mora da ucita tj da izbaci bar kakvu takvu sliku. Da se nesto bar desava...to je veli vrhunska ploca. Probali i na z97 ploci..nije updejtovao bios odavno ni on ali to su novije ploce veli i misli da bi karta izbacila bar na nekoj od tih masina sliku

I tako. Sta sad da radim stvarno ne znam....Covek od koga sam kupio se ne javlja.....Ali to mu nije prvi put i kad smo se prvi put culi nije ga bilo posle toga 2dana. Kaze zauzet je poslom....na Na KP nalogu ima 200pozitivnih ocena nijednu negativnu,

I da serijski broj na karti je obrisan, kao gumicom.... Vidim ga jedino na kutiji, Taj sa kutije sam proverio danas telefonom u winwinu i kazu da je u garanciji

Potpuni offtopic. Ja se izvinjavam. Jedina veza sa topicom je da sam zeznut za istoimeni :D

Uglavnom nije mi lako. Poooopizdeo.... da bih ustedeo par hiljada.....evo lakse mi je sad, da podelim to s nekim bar
 
Te ploce sigurno imaju bar 2 pci-e. Ubodi u prvi grafu koja radi, a u drugu tu pa pokreni. Ako vec imas garanciju, odnesi je.
 
Joj drug...da nosim graficku na servis za koju mi je receno da je istestirana i probana. Da je izvrteo ne znam koliko krugova nekog benchmark testa....ufff. Sacekacu ga prvo da se javi....mada mi se taj razgovor u najavi ne svidja. Njegova rec protiv moje. Karta je bila dobro upakovana ne verujem da je moglo nesto da joj se desi
 
Slusaj druze, zao mi je da ti kazem, ali verovatno si prevaren. Garantujem ti da ti preprodavci sa 100+ ocena ne testiraju svaku komponentu satima, uglavnom provere da li daje sliku i salju. E sad, mozda je lik znao da karta ne radi, a mozda nije, to je tebi nebitno. Nemoj da budes ovca i da verujes tim pricama kako je covek zauzet i sta sve ne, budi cvrst u stavu da ti se javi u narednih nedelju dana i trazi pare nazad. Ako covek odbije, onda negativna ocena, screen shot za negativnu(za slucaj da obrisu) i kontaktiraj WinWin i probaj da ostvaris garanciju. Zelim ti svu srecu sa tim.
 
Pa ako na kartici nemas serijski a imas na kutiji onda to nisu cista posla. Tacnije receno ni jedan serviser to nece uvaziti. Koliko sam ja takvih telefona video. Fals imei a ima vazecu kutiju i racun.
 
A sto te mrzi da flesnes novi bios na maticnu? Ne moze da bude gore stanje od trenutnog. Odkloni sve potencijalne probleme prvo kod sebe pa tek onda ako ni posle svega toga ne bude radilo onda stavi negativnu coveku.

Uzmi pa ako te ne mrzi flesuj novi bios i uradi reinstal sistema pokusaj sa win 7 koji imas ili idi odmah testa radi na win 10. Bar se win brzo instalira pa ces na taj nacin odkloniti sve sumnje.

Jer se zna da nekada na stari win moze da se stavi nova graficka ali nece u svaki put proci bez problema, zato se i savetuje da se reinstalira sistem da bi ti kartica radila kako treba.
 
Meni je neshvatljivo da je do BIOS-a.
Pogledaj koju matičnu ja imam, a istu tu grafičku. BIOS nikad nije apdejtovan, imam ovaj kompjuter jedno 7 godina i prepoznao je grafičku.
 
Nemanja jel tebi jasno da ni jedna maticna, ni jedan ram nije isti. Cak imas dva ista modula rama pa se razlikuju. Moze da bude najgluplji problem a da ga nije uzeo u obzir.

Tako da kao sto rekoh treba sve probati pre nego sto coveka osudi da mu je podvalio pokvarenu karticu.
 
Zavrti li karta ventilatore kad pališ komp?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Zao mi je kad ovo vidim, odnosno pobesnim jer je sva prilika da si prevaren....I mene je jedan pre neku godinu nasankao na slicnu foru, ali za 5k dinara pa i nekako da prodje. Od tada nijednu polovnu komponentu nisam uzeo sa KP, prvo cene su cesto bile nenormalne, drugo kad god su bile korektne, ili je bilo toliko providno da je prevara ili posle poziva i razgovora sa prodavcem shvatim o cemu se radi.

Ja sam ovde od kolege sa foruma uzeo GTX 1060 koju je dobio u zamenu za crknutu staru kartu i takve stvari su jedino prihvatljive u ovoj raspoj drzavi/drustvu.
Ovo sto kolega Pistaljka kaze ima nekog smisla, ali ne definitivno ne u ovom slucaju. Ali ajde nek proba jos malo, mada meni je tu stvar potpuno jasna.
 
Poslednja izmena:
Pazi prevara je prevara, nebitno jel pricamo o 5 dinara, 5 hiljada ili o bilo kojoj svoti. Onaj koji hoce da te prevari taj ce da te prevari.

Cudno mi je to da covek koji ima 200 pozitivnih bi se odlucio na takav korak, zato sam napisao da se proba sve sto moze i sto ume i sto je u njegovoj moci pre ne go sto coveka okaci na krst i ocrni ga. Ali ako je stvarno spao na takav cin onda treba javno reci o kome se radi da se neko drugi ne zaleti.

Ali ne zelim da branim ni njega a ni clana koji je kupio ali negde je problem prisuta n sada samo treba pronaci gde je. Ja da bih 100% bio siguran cak bih ceo komp odneo u servis da mi oni daju napismeno da kartica nije ok. Da oni ustanove gde je problem.

Moze biti cak da je napajanje slabo, da kabel ne moze da prikaze sliku, da jednostavno pci slot ne podrzava tu karticu, jednostavno moze biti milion razloga. Ovo je samo nabrajanje sta moze u nekom slucaju da bude problem, da me neko odmah ne razapne kako nemam pojma.
 
Slusaj druze, zao mi je da ti kazem, ali verovatno si prevaren. Garantujem ti da ti preprodavci sa 100+ ocena ne testiraju svaku komponentu satima, uglavnom provere da li daje sliku i salju. E sad, mozda je lik znao da karta ne radi, a mozda nije, to je tebi nebitno. Nemoj da budes ovca i da verujes tim pricama kako je covek zauzet i sta sve ne, budi cvrst u stavu da ti se javi u narednih nedelju dana i trazi pare nazad. Ako covek odbije, onda negativna ocena, screen shot za negativnu(za slucaj da obrisu) i kontaktiraj WinWin i probaj da ostvaris garanciju. Zelim ti svu srecu sa tim.

Pokusacu da te poslusam....da bude tim redom, prvo zvanje, pa negativna, pa winwin.....ali stvarno, stvarno razmisljam da odem do grada i adrese gospodina, imam je na postexpres uplatnici. Dodatni trosak i skoro sigurna neprijatnost, ne znam ni sam koliko cu uspeti da se iskontrolisem.

Pa ako na kartici nemas serijski a imas na kutiji onda to nisu cista posla. Tacnije receno ni jedan serviser to nece uvaziti. Koliko sam ja takvih telefona video. Fals imei a ima vazecu kutiju i racun.

na KP oglasu ima pet sest slika... kutija, racun, karta, karta iz jednog drugog treceg ugla ali ni iz jednog ugla gde je zalapljen serijski broj....

A sto te mrzi da flesnes novi bios na maticnu? Ne moze da bude gore stanje od trenutnog. Odkloni sve potencijalne probleme prvo kod sebe pa tek onda ako ni posle svega toga ne bude radilo onda stavi negativnu coveku.

Uzmi pa ako te ne mrzi flesuj novi bios i uradi reinstal sistema pokusaj sa win 7 koji imas ili idi odmah testa radi na win 10. Bar se win brzo instalira pa ces na taj nacin odkloniti sve sumnje.

Jer se zna da nekada na stari win moze da se stavi nova graficka ali nece u svaki put proci bez problema, zato se i savetuje da se reinstalira sistem da bi ti kartica radila kako treba.

Ne mrzi me naprotiv hteo sam to odmah da uradim, ali za moju plocu h61m-s na gigabyte sajtu imam samo dva biosa, taj poslednji je beta verzija ne znam koliko je pametno

Meni je neshvatljivo da je do BIOS-a.
Pogledaj koju matičnu ja imam, a istu tu grafičku. BIOS nikad nije apdejtovan, imam ovaj kompjuter jedno 7 godina i prepoznao je grafičku.

Citao po stranim forumima svasta na temu neprepoznavanja graficke i kako su neki resili taj problem tako sto su ili updejtovali os ili bios, zato pomislio

Nemanja jel tebi jasno da ni jedna maticna, ni jedan ram nije isti. Cak imas dva ista modula rama pa se razlikuju. Moze da bude najgluplji problem a da ga nije uzeo u obzir.

Tako da kao sto rekoh treba sve probati pre nego sto coveka osudi da mu je podvalio pokvarenu karticu.

Imam jos jedan komp na kome cu da proverim, verovatno danas, z170 je ploca pa cemo videti, mada.....

Zavrti li karta ventilatore kad pališ komp?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ne. Kada stavim gtx960 zavrti ga samo kad se upali komp na sekundu ova ni to

Zao mi je kad ovo vidim, odnosno pobesnim jer je sva prilika da si prevaren....I mene je jedan pre neku godinu nasankao na slicnu foru, ali za 5k dinara pa i nekako da prodje. Od tada nijednu polovnu komponentu nisam uzeo sa KP, prvo cene su cesto bile nenormalne, drugo kad god su bile korektne, ili je bilo toliko providno da je prevara ili posle poziva i razgovora sa prodavcem shvatim o cemu se radi.

Ja sam ovde od kolege sa foruma uzeo GTX 1060 koju je dobio u zamenu za crknutu staru kartu i takve stvari su jedino prihvatljive u ovoj raspoj drzavi/drustvu.
Ovo sto kolega Pistaljka kaze ima nekog smisla, ali ne definitivno ne u ovom slucaju. Ali ajde nek proba jos malo, mada meni je tu stvar potpuno jasna.

Jbga. Pokusavam da ostanem pribran....ali tesko je. Savetovali me da kad se cujem sa likom nikako ne dizem glas i frku nego samo smireno......vele mozda je preprodavac pomislio garancija ovo ono necu ni da je testiram ima pun sleper robe mozda fazon......a onda pogledam obrisani serijski br........Crncio sam brale za tu lovu....al opet....da ne pravim gta uzivo, jer bi se sigurno tako zavrsilo. Sacekacu prvo da se javi lik......sve sve ali ovaj serijski broj kad vidim na karti kako je obrisan ufffff
 
Pazi ako serijski broj nemas na karti ili je ostecen ne pomaze ti bilo koja garancija. Ako te ne mrzi slikaj i okaci ovde da vidimo o cemu se radi
 
Pazi prevara je prevara, nebitno jel pricamo o 5 dinara, 5 hiljada ili o bilo kojoj svoti. Onaj koji hoce da te prevari taj ce da te prevari.

Cudno mi je to da covek koji ima 200 pozitivnih bi se odlucio na takav korak, zato sam napisao da se proba sve sto moze i sto ume i sto je u njegovoj moci pre ne go sto coveka okaci na krst i ocrni ga. Ali ako je stvarno spao na takav cin onda treba javno reci o kome se radi da se neko drugi ne zaleti.

Ali ne zelim da branim ni njega a ni clana koji je kupio ali negde je problem prisuta n sada samo treba pronaci gde je. Ja da bih 100% bio siguran cak bih ceo komp odneo u servis da mi oni daju napismeno da kartica nije ok. Da oni ustanove gde je problem.

Moze biti cak da je napajanje slabo, da kabel ne moze da prikaze sliku, da jednostavno pci slot ne podrzava tu karticu, jednostavno moze biti milion razloga. Ovo je samo nabrajanje sta moze u nekom slucaju da bude problem, da me neko odmah ne razapne kako nemam pojma.

Drug kartu sam probao na tri masine, ne izbacuje sliku i nema je devic menageru... probacu je sigurno na jos jednom i ako mi se javi drugar iz komsiluka i na petom.....bicu uporan. Nigde nisam spomenuo ime coveka prodavca ni iz kog je mesta. Da ga ne crnim dok se ne javi. Da li ce jos neko biti zrtva u medjuvremenu.....ne znam sta da kazem na to...jedino ljudi ne kupujte polovnu opremu narednih dana :) Poruke na KP koje sam mu poslao jos uvek nisu procitane ali u guzvi je stalno, to mi je rekao kad smo se prvi put culi i kad je slao robu
 
Poslednja izmena:
Sacekaj da cujes njegovu stranu price pa na osnovu toga proceni jel mulja i vrda ili ce ti predlozi da je vratis nazad, ako ti predlozi da je vratis nazad kazi da ces da dodjes licno da na kraju ne ostanes bez para i kartice. Bolje da izgubis jos 1000 dinara na prevoz nego bez povrata novca.
 
Pokusacu da te poslusam....da bude tim redom, prvo zvanje, pa negativna, pa winwin.....ali stvarno, stvarno razmisljam da odem do grada i adrese gospodina, imam je na postexpres uplatnici. Dodatni trosak i skoro sigurna neprijatnost, ne znam ni sam koliko cu uspeti da se iskontrolisem.



na KP oglasu ima pet sest slika... kutija, racun, karta, karta iz jednog drugog treceg ugla ali ni iz jednog ugla gde je zalapljen serijski broj....



Ne mrzi me naprotiv hteo sam to odmah da uradim, ali za moju plocu h61m-s na gigabyte sajtu imam samo dva biosa, taj poslednji je beta verzija ne znam koliko je pametno



Citao po stranim forumima svasta na temu neprepoznavanja graficke i kako su neki resili taj problem tako sto su ili updejtovali os ili bios, zato pomislio



Imam jos jedan komp na kome cu da proverim, verovatno danas, z170 je ploca pa cemo videti, mada.....



Ne. Kada stavim gtx960 zavrti ga samo kad se upali komp na sekundu ova ni to



Jbga. Pokusavam da ostanem pribran....ali tesko je. Savetovali me da kad se cujem sa likom nikako ne dizem glas i frku nego samo smireno......vele mozda je preprodavac pomislio garancija ovo ono necu ni da je testiram ima pun sleper robe mozda fazon......a onda pogledam obrisani serijski br........Crncio sam brale za tu lovu....al opet....da ne pravim gta uzivo, jer bi se sigurno tako zavrsilo. Sacekacu prvo da se javi lik......sve sve ali ovaj serijski broj kad vidim na karti kako je obrisan ufffff



Eto, meni je to oko serijskog broja dovoljan dokaz da je neko jajara, ajde i da je sa kartom sve ok, koji je razlog (ako si prvi vlasnik, a jeste) toga? Postoji opcija da su mu *****i u Win Win-u tako dali, sto poznajuci ih, uopste iskljuceno, ali opet zasto nisi to pomenuo u fazonu, sve ok oni ogrebali, skinuli kako god...Nego tako kao jajara, ne slikas i cutis. E tu dolazimo do price, koju je kolega hunder gore pomenuo, lako mozes da na****s.

Kolega Pistaljka, kao da zivi u nekom drugom drustvu, koji je ovom nasem paralelan, gde je sve idealno i gde vladaju postenje i moral:d Nije mesto ni vreme za salu, ali morao sam.
 
Poslednja izmena:
Znas ono nevin si dok se ne dokaze suporotno!

Ne zivim ja u bajci i ja sam prvi koji ce na prvo muljanje da se povuce i da sve otkazem... Jer nikome pare ne rastu u basti pa da mu je tako sve jedno ako ga neko zezne. Ali volim da mislim da ima jos nade za nas i da ce doci neko drugo vrema pa da necemo morati da budemo stoka od naroda i da necemo gledati kako ce neko nekoga da zavrne. I zbog cega zbog 1000-2000 dinara ili u ovom slucaju malo vise crvendaca je na gomili.

@djejkobs

Pazi na tom delu nije obrisam broj kartice nego je bila nalepnica koja se vrlo lako usled zagrevanja karice rasusi i odpadne. Znam jer sam ja kod mene na jednoj to lepio. To je samo jos jedan dokaz da se danas na svemu stedi.

Ali lako moze da bude i da je svesno skinuto i uklonjeno. Posalji mu poruku da je taj podatak sa kartice izgubljen i da pokusa da ti ga pronadje i da ti slika da vidis jel se podaci poklapaju, ako pocne da mulja pa cak da kaze da je to on nasao ali nije znao sta je onda treba da ti se pali crvena sijalica znak za uzbunu.
 
Pazi na tom delu nije obrisam broj kartice nego je bila nalepnica koja se vrlo lako usled zagrevanja karice rasusi i odpadne. Znam jer sam ja kod mene na jednoj to lepio. To je samo jos jedan dokaz da se danas na svemu stedi.

Ali lako moze da bude i da je svesno skinuto i uklonjeno. Posalji mu poruku da je taj podatak sa kartice izgubljen i da pokusa da ti ga pronadje i da ti slika da vidis jel se podaci poklapaju, ako pocne da mulja pa cak da kaze da je to on nasao ali nije znao sta je onda treba da ti se pali crvena sijalica znak za uzbunu.

IMG_20170315_141728.jpg

Na karti su jos dve nalepnice, na jednoj model karte i jos jednoj sa nekim podacima, nisu pregrejane osusene ižvrljane. Ovo je ono sto me u stvari kopka i mira ne da :) i lik nije prvi vlasnik, ima gomilu robe preprodavac je. Preprodavac sa nijednom negativnom ocenom to je jedino sto mi daje nadu
 
Javljam sta sam uradio. Hvala svima na priči znaci mi....da svojoj blizoj okolini pricam da sam zavrnut za toliki kes zbog graficke.....pa gledali bi me kao ludaka, budalu etc etc 31godina a i dalje se igra cccc..... "a godine prolaze" :) Ta mi je najaca :)
 
Javljam sta sam uradio. Hvala svima na priči znaci mi....da svojoj blizoj okolini pricam da sam zavrnut za toliki kes zbog graficke.....pa gledali bi me kao ludaka, budalu etc etc 31godina a i dalje se igra cccc..... "a godine prolaze" :) Ta mi je najaca :)
Ako prolazis pored Slavije, javi mi se na pp, uvek sam pri telefonu pa da probamo. Konkretno imam gtx 1060 pa provereno radi. Sto se tice bios-a i grafe, desava se da mora da se fleshne novi, no, to je bas bas retko. Imao sam skoro problem prevare za cpu, ali sam uspeo da vratim novac samo sto sam brzo razmisljao i uspeo da blokiram u posti uplatu.

Ово је послао 6п!
 
Javljam sta sam uradio. Hvala svima na priči znaci mi....da svojoj blizoj okolini pricam da sam zavrnut za toliki kes zbog graficke.....pa gledali bi me kao ludaka, budalu etc etc 31godina a i dalje se igra cccc..... "a godine prolaze" :) Ta mi je najaca :)

Nema ko sta da kaze. Od mog kolege negov cale je deda i covek ladno pici strategije na kompu.

Svi smo mi u dusi deca samo igracke vremenom postaju skuplje i bolje i ozbiljnije.

Resices sve samo polako, naoruzaj se strpljenjem i cekaj da se javi a do tada pokusaj sve zivo sto ti padne na pamet.

Mada vrlo je moguce da zna lik sta je prodao i da se nece javiti na poruke ali mozda i gresim. Mada za sve postoji prvi put, i da te neko zezne i da bude zeznut.
 
Ljudi, nema ovde polako i strpljenja. Ovde samo dobro promisljeni uslovi pruzimanja i brzo reagovanje pomazu. Znaci prvo naznaci da se novac orima samo uz licnu kartu, pa kad posalje lepo odmah probas komponentu po primanju pa ako ne radi zoves coveka i ako se ne javi do kraja radnog dana blokiras uplatu.

Nije retko da kp/kupindo brisu negativne ocene takvim likovima i njihove "radne garancije" mnogo cesto budu samo prazne reci. Drug je tako pre par godina uzeo graficku od lika sa trocifrenim brojem pozitivnih, i to izabrao je oglas koji jenbio sjuplji od proseka, bas kako ne bi bio zavrnut, i lik ga je zavrnuo. Njegova ideja radne garancije je bila da se kune da je bila testirana i ispravna kad je poslao i da mi nista vise ne moze pomoci. Jos je ponudio da mu karticu posaljemo kako bi je on ponovo testirao i ako radi da nam vrati novac, a ako ne da je zadrzi(pa jos nekog da zavrne). Sve u svemu nestala mu je negativna jednako brzo kako ju je i dobio.
 
Ljudi, nema ovde polako i strpljenja. Ovde samo dobro promisljeni uslovi pruzimanja i brzo reagovanje pomazu. Znaci prvo naznaci da se novac orima samo uz licnu kartu, pa kad posalje lepo odmah probas komponentu po primanju pa ako ne radi zoves coveka i ako se ne javi do kraja radnog dana blokiras uplatu.

Nije retko da kp/kupindo brisu negativne ocene takvim likovima i njihove "radne garancije" mnogo cesto budu samo prazne reci. Drug je tako pre par godina uzeo graficku od lika sa trocifrenim brojem pozitivnih, i to izabrao je oglas koji jenbio sjuplji od proseka, bas kako ne bi bio zavrnut, i lik ga je zavrnuo. Njegova ideja radne garancije je bila da se kune da je bila testirana i ispravna kad je poslao i da mi nista vise ne moze pomoci. Jos je ponudio da mu karticu posaljemo kako bi je on ponovo testirao i ako radi da nam vrati novac, a ako ne da je zadrzi(pa jos nekog da zavrne). Sve u svemu nestala mu je negativna jednako brzo kako ju je i dobio.

Verujem da ako ima oglas gde navodi licno preuzimanje kao opciju osveta brke smesi :D bejzbolka u ruke ...
 
Probali smo i veceras kod mene i nista. Ne baca sliku nikako. Cak sam ubacio u drugi port, da je bar vidi u sistemu, ili ploca da prepozna zauzet slot (ima opcija u biosu da se vidi koji slotovi su zauzeti) i nista.

Ово је послао 6п!
 
Probali smo i veceras kod mene i nista. Ne baca sliku nikako. Cak sam ubacio u drugi port, da je bar vidi u sistemu, ili ploca da prepozna zauzet slot (ima opcija u biosu da se vidi koji slotovi su zauzeti) i nista.

Ово је послао 6п!

Stvar je jasna, kao sto sam i mislio, ili bolje reci kao sto su mnogo mislili. Verujem pouceni predjasnim iskustvima, ja sigurno jesam.
Obicna jajara koja ja isla na kartu zamene/garancije da se ona ne bi cimala....Easy money, sad covek samo moze da moli boga da oni slepci iz Win Wina uvaze reklamaciju.
 
Svi sa kojima sam pricao su mi rekli da mogu da okacim macku o rep garanciju... sa ovako presvrljanim serijskim brojem. Sve I da imam nekog u winwinu pa I tad.... i prodavac je imao winwin radnju usvom gradu, verovatno I servis. Mogao je I sam da je odnese

I eto, kako prolaze sati sve sam manje tolerantniji.. nakacicu sebi neku bedu na vrat zbog 250evra... uglavnom, sutra cu popricati sa dvoje njih iz policije, preko poznanika, da vidim sta ce da mi kazu. Za sad samo savet...jer se lik ne javlja. Znate drugari, MNOGO JE ZAUZET

Zbog 5000 ustede ...ovolika zajebavancija... sve mi se cini da karta koja je kupljena u winwinu zaista radi ali se ne nalazi kod mene. Kodmene je samo kutija I neki fals primerak koji je kupljen u svabiji za 19e

I sve se nadam kad se budemo culi da ce razgovor teci ovako

JA
Eeeej drug ovu kartu koji si mi poslao....pa eeeeej drug, ti rece proverao si kartu I da je sve super pa covece da je nisi pomesao sa nekom drugom imas ih zilion mozda si se zeznuo a? (Kad mi je poslao kartu rekao je da salje jos 6paketa imam napismeno na kp)

Znam znam ne znas gde ti je glava od posla

ON
ehej pozdrav druze evo tu malo s cerkicama nisam ih video 3dana bio na putu koja to bese karta a?

JA
Ma ona sa izguljenim serijskim brojem znas ona iz winawina ta, zamisli ne radi covece

ON
Jaaaaao druze izvini ja sam to pomesao sa drugom nekom gtx1060 koji blam prastaj jbte izvini AUU cccc eto PA NE ZNAM VISE GDE UDARAM PUN POSLA!!!! Drug stize sutra ova ti tu posalji kad stignes I izvini jos jednom

JA
ma sve cool drug da si ti meni ziv I zdrav sto godina aj pozdrav bre!!!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno