Šta je novo?

GeForce GTX 1060 Thread

preporuka za kupovinu kartice regularno u srbiji, prelazim sa rx 470 strix na ovo cudo ,koju igde kupiti ?
netreba neka najskuplja varijanta ali neki best buy
 
Mozda palit jetstream,strix, gaming x,xtreme,aourus.Sve zavisi od para.Obrati paznju na velicinu kartica da li mozes da spakukes u kuciste.

Sent from my m2 using Tapatalk
 
kakva je ova GeForce GTX1060 Zotac Mini 6GB DDR5 sem sto je mala?
hladjenje i ostalo?
 
Pa hladjenje je najveci problem.
 
nema nigde da se kupe...jbt...mora da se zakazu i rok isporuke 10 dana ej breeee
svi kao rudare,uzimaju milione
 
ma hocu da se igram ,kakvi bre milioni

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Do skoro je god madjara bila palit GS 274.Raspitaj se za nju.

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Neka ceka onda krastavac los mu tajming za kupovinu.

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Ja pre 2 meseca uzeo dva meseca staru EVGA GTX 1070 za tacno 49.000, ovaj sad pita koju 1060 da kupi za 50 hiljada. Sta je bre sa cenama?
 
cekaj dali je moguće da se toliko kupuju karte za rudarenje znaci nema nista od {470,570 i navise i 1060 pa navise)

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
ostaje u prodavnica tipa 460,550,1050 cak i poneka 1050ti ,znaci ovi sto sastavljaju konfiguracije mogu da se j....u

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
XD hoce se to sta stabilizovati ili ce biti kao i sa ram memorijom :)
 
Tesko da ce se smiriti jos narednih 45 dana jer toliko je sada rok da se nabave kartice. Ono sto se kaze ko je uspeo da ugrabi karticu uzeo je ko nije sada ce ili da ceka ili da je plati onome ko ima po parenim cenama.

Nazalost ponuda i potraznja je takva da rudari kupuju sada sve sto vredi jer mogu da iskoriste bukvalno svaku karticu. Zato se ne cudite kada vidite cene od 400 i vise evra da vam neko trazi.
 
iskreno ja sam sad hteo da iskoristim trenutak i prodam moj rx 470,ali dzaba kad nemogu da kupim nista jace od toga !
jedino da se zadovoljim 1050ti

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Dobio si poruku da sam ja spreman moje da se odreknem ali kao sto rekoh kostace. I to je samo takvo trziste, ili da cekas dok se ne pojave nove serije kartica na prodaji ili sada platis ono sto ima. Moja je uzeta bukvalno pre deset dana i ima registrovanih 4 godine garancije.
 
Poslednja izmena:
Ja pre 2 meseca uzeo dva meseca staru EVGA GTX 1070 za tacno 49.000, ovaj sad pita koju 1060 da kupi za 50 hiljada. Sta je bre sa cenama?

Ne znam o čemu priča 1070 najslabije počinju od 51500, već one bolje od 54000. Zašto bi neko kupovao 1060 po ceni 1070.
Govorim o novim kartama iz radnje

edit: izgleda da ono što sam video je ili njihova greška pri unošenju podataka, pa je greškom cena bila tako niska, ili su se i oni dosetili pa kad je već svetsko dranje cenama da i oni budu u toku.

Trenutno najjeftinija 1070 u domaćim radnjama je asus expedtion 62790
 
Poslednja izmena:
pa bolje uzeti na kp za 460 evra
 
ja nadjoh na KP za 436e.. Doduse mozda nije azurirao i skinuo cenu..
 
Nema ništa na KP. Poručio sam Aorus 1060 9Gbps za 350€, i rok isporuke je 15 dana!!! Valjda, će vidimo. Na KP ne postoji ni jedna 1070!
 
Poslednja izmena:
Nema ništa na KP. Poručio sam Aorus 1060 9Gbps za 350€, i rok isporuke je 15 dana!!! Valjda, će vidimo. Na KP ne postoji ni jedna 1070!

Ja sam gledao na kp izlogu od Dig.. Sc...
Verovatno nije skinuo cenu
Gledam sad po netu (na idealo.de i idealo.fr).. Moze se naci RX 570/580 oko 280e.. pitanje smao imaju li u radnjama. ali na to onda carina pa pdv... jedino se isplati ako neko ima rodbinu ili prijatelje..
 
Cena je u trenutnim uslovima relevantna stvar. Nema niko karte.Većinu sam kontaktirao.Dovoljno je da pogledaš u domaćim radnjama cenu za 1060, pa je sve jasno.
 
Gledaj na Mindfactory.de, tamo imas RX 570/580 za 200-240 evra. Rok isporuke 3 dana. Samo nekako dobaviti iz Nemacke. :D

U svakom slucaju jeftinije izadje.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima planiram za koji dan da kupim 1060 hocu da probam rudarenje sa jednom kartom , kako god ta karta posle ostaje kod mn i za igrice ,zanima me kojaje po vama najbolja za to 6 gb verzija ,zaobisao bih ove sa jednim kulerom losa iskustva imam s takvim kartama

Послато са LG-D331 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno