Šta je novo?

macOS Sierra

Ako imaš backup potrebno je da ga podigneš sa njega i pregaziš taj Clover u EFI particiji.
Ako nemaš ne gine ti reinstall.
Meni se isto to desilo.
 
Sreca cuvam USB instalaciju...Preko nje sam mogao da udjem u OSX i da pregazim stariji Clover i vratio mi se boot... Mada sam petljao i sa shell komandama,unosio sam ponovo boot putanju bootx64.efi fajla... Mozda je i to pomoglo... LM, spasio sam se, sta god da je :D Hvala u svakom slucaju @RingeRaja ;)
 
Imam 10.13.4 i pojavio mi se kao i svaki put ranije update na 10.13.6 koji uradim kroz app store i skine tih oko 2 gigabajta i ništa.. neće da uradi restat, niti ima efekta da ručno uradim, nego se opet pojavi dugme 'update', pa da opet krene download tih 2GB i opet ništa. I tako tri puta pa sam odustao..

macbook pro 2017 je u pitanju..

Savet? :/
 
Nisam, hvala, probaću.

Mada deluje da je to isto što skida kroz appstore
 
kombo sluzi bas kad preskocis neko azuriranje pa verujem da ce pomoci.
javi da li je proslo kad skines...
 
Hvala, uspelo je, instaliralo se normalno.

Eto nešto novo sam naučio, ko bi rekao da može da smeta ako preskočiš update. Prespavao je u futroli više meseci, pa prošao predhodni update. Još mu nisam našao neku primenu osim malo montiranja u finalcut. Mada pazim na bateriju, ostavim ga na 40% kada planiram da ga ne koristim, tako je valjda najbolje, biće dobar deal za nekoga kada budem prodavao :/
 
super, bitno je da si resio. davno sam procitao na forumima da se desavalo isto kao i tebi i da je combo bio resenje.
 
Nazad
Vrh Dno