Šta je novo?

Google Play Store - popusti (FAQ u prvom postu)

Hvala tebi po ko zna koji put!
 
Popust na Indijskom:
 

Prilozi

  • IMG_20171015_111426.jpg
    IMG_20171015_111426.jpg
    150.9 KB · Pregleda: 190
Nisam siguran da li je ovaj problem vezan za ovu temu, ovako moj nalog je zapamtio VPN za USA , bilo da je uključen ili isključen VPN, konstantno mi je Google play pokazuje američke cene aplikacija. Da li ima način da se to resetuje i koristim VPN kako dolikuje?
 
I meni prikazuje cene u dolarima sve do poslednjeg koraka, kada vidim cenu u rupijama. Treba da se obrisu data u PS aplikaciji, ako se dobro secam, ali kod mene to nije upalilo.
 
Uvek kad koristim VPN izbrišem data iz Google play, međutim to već duže vreme ne funkcioniše. I u zadnjem koraku opet mi pokazuje dolare ( u ovom slučaju za poweramp 4 USD a ne 0.15 $ koliko bi trebalo da bude na indijskom popustu)
 
Proveri karticu kojom placas - meni je bila istekla prethodna a nisam ubacio novu, pa mi je bila cena u dolarima i na poslednjem koraku. Cim sam je ubacio, pojavile su se rupije.
 
Koji je razlog zbog kog koristite indijski play store? Najjeftinije aplikacije i najveci popusti?
 
Nisam uspeo, iako je kartica validna uvek mi daje tu američku cenu....
 
Proveri proceduru iz uvodnog posta, narocito adresu. Optical vazi i za tebe, procitaj uvod u temu.
 
Poslednja izmena:
Samo da dopunim, oba postupka treba da se ispoštuju. I onda radi bez problema. Meni je čak povezan Indijski nalog na USA Family nalog. Prikazuje cene u dolarima, ali popusti mi važe i mogu da kupujem na Indijskom store-u.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kako se uopšte podešava Family, nikada nisam na to naišao.
 
Da javim, uspeo sam tako što sam napravio drugi nalog. Hvala svima na pomoći :)
 
Hahaha
Imam ja 3 naloga, srpski, USA I indija.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Ko kaze da ne mogu 3 naloga istovremeno?
 
Zašto ne bi mogao da ima više naloga u isto vreme na jednom uređaju? Može, samo iz Play Store se prebacuje između naloga i skida aplikacije koje je na njima kupio.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Evo opet :)
00925278034b8a82122d63062e321603.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jel taj pravi decu za te novce?!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
i školuje istu [emoji4][emoji4][emoji4]

from komsa's edge
 
Zašto ne bi mogao da ima više naloga u isto vreme na jednom uređaju? Može, samo iz Play Store se prebacuje između naloga i skida aplikacije koje je na njima kupio.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Jel to znači da ima i automatski apdejt za sva tri naloga bez obzira što se posle instalacije koristi samo jedan?
 
Ako ne ukloni naloge, trebalo bi da ima i redovan update ih aplikacija. Nalozi su mi međusobno povezani već neko vreme, pa sam zaboravio kako je bilo pre toga.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da, update radiš sa jednog naloga. Ne mora da ih menjaš svaki put. Naravno mora da su instalirani.


Kako si napravio porodični nalog?
Vezao si na stari ili potpuno novi USA nalog?
 
Poslednja izmena:
Vezao sam na stari USA nalog, stavio da on bude glavni (family manager), a onda dodao članove porodice.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Frka me da menjam moj, imam sigurno 100-150$ aplikacija + normalan mejl, ime, prezime bez tačaka i brojeva. Ne bih voleo da me blokiraju. A bio sam ubeđen da sam na USA. I jesam bio ali sam u nekom trenutku dodavanja nove kartice vratio sam se na slovenački (ni sam ne znam kad i kako) iz vremena kad Srbija nije mogla da kupuje.
 
Poslednja izmena:
Frka me da menjam moj, imam sigurno 100-150$ aplikacija + normalan mejl, ime, prezime bez tačaka i brojeva.

Svaka gmail kombinacija - i sa tackama i bez tacki pripada istom nalogu. Ako ti je adresa npr. petarpetrovic, mozes se ulogovati i sa petar.petrovic, pe.ta.rp.et.r.o.v.i.c ili bilo kojom drugom tackastom kombinacijom.
 
Na nemačkom je 0.10 do sledećeg utorka

Sent from my E6853 using Tapatalk
 
Kleo sam se u njega, dok nisu poceli sa reklamama... Onda sam nasao Solid Explorer i posle par dana koriscenja, odmah sam kupio punu verziju. Genijalan file manager!

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
Imaš i modifikovane bez reklama i gluposti. Baš te svi i koristimo ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno