Šta je novo?

Google Play Store - popusti (FAQ u prvom postu)

Jel može da se na PS plaća onom Dina karticom što sad svi dobijaju?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel može da se na PS plaća onom Dina karticom što sad svi dobijaju?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Rekao bi da ne,to je samo za internu upotrebu tj u Srbiji.
Vrlo moguće da nisam u pravu.
 
Poweramp full version unlocker 99rsd, samo danas

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Najbolji plejer koji postoji. Ja ga imam već par godina. Vredi svaki dinar.
 
Drzite se teme, imate zasebne teme o muzickim plejerima i ostalom, ova se bavi iskljucivo popustima.
 
Više puta je preporučena, 20e, u čemu je njena vrednost!? Interfejs katastrofa, ima li nešto što one druge, besplatne ili jeftinije nemaju?
 
Verovatno nema, ovde sam javio da je free, zbog licence, ako jednog dana bude nešto valjala ili imala što druge nemaju. Leba ne jede :)
 
Ja kad vidim da nešto košta 20 usd a svaki čas ga dele džabe po automatizmu ga preskočim.
Da išta valja niti bi koštalo 20usd niti bi ga džabe delili.
 
Pitanje za ekipu; ako imam intesa internet karticu na kojoj imam valutu u eurima i prebacim se na nemacki region (playstore) da li mi se vrši konverzija u dinare pa opet u eure ili se kupuje bez provizije? Trenutno sam na našoj prodavnici i tu kontam da ima redovna konverzija eur u din pa ako nemam duple konverzije možda mi bolje da se prebacim na nemački (osim što onda ne znam da li bi mogao skidam nase aplikacije za banku i sl). @alfaunits kontam da si ti upućen u ovo...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Direktno placas u evrima.Tako radi sa mastercard i holandskom store.
 
Bez provizije i konverzije. Imam i ja Inteza net karticu i SocGen debitnu Master sa deviznim nalogom. Sve ide pravo u evrima.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sjajno.

Ja skidao narodnu verziju ranije, mada sad koristim KA i nemam potrebe za drugim, ali je dobro imati opciju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Naravno. To je kernel menadžer.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Stvarno ne bi znao, danas sam je prvi put instalirao :), svakako je sad testiram da vidim koliko je pouzdana i naravno da li utiče na bateriju.
 
Usa playstore poklanja 2$ kredita za kupovinu , šta je zanimljivo do tog iznosa, Nova louncher već imam.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
@ironmanbg gde i kako tačno može da se odradi claim? Ja sam na US store-u, ali ne vidim gde poklanjaju.
 
Na ovoj početnoj stranici, kad se skroluje iskoči
03f81d6798b1febffe75e3724a0fb43b.jpg


Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno