Šta je novo?

Google Play Store - popusti (FAQ u prvom postu)

Kupio i ostale, ne sve naravno i ako su "džabaka" ali samo PowerAMP pravi probleme.
 
Lucky Patcher pravi problem. U podesavanjma ima neka opcija kuju treba odstiklirati da bi prosla verifikacija PowerAmp-a. Neznam tacno koja posto sam odavno obrisao LP.


Dali treba promeniti adresu i na google nalogu i na plarnoj kartici, ili je samo adresa sa google naloga dovoljna da bi Play postao indijski?
 
Samo promeni adresu na GA i stavi je za primarnu, to je dovoljno.
 
Ne znam da li i kod nas važi ponuda ili samo za Us.
2e27817811ca9896b09745a7b9ebb8ad.jpg
 
Imao sam 2 naloga (2 gmaila), ali ni jedan nisam mogao da povežem sa CC, pa sam uradio i treći kao USA, ako sad probam da jedan prebacim na Indiju, da li je moguće istu CC koristiti?
 
^ Naravno. Meni je ista kartica vezana za dva naloga - SAD i Indija.
 
Odradio sam sve, ulogovao se i preko kompa preko Tunnel Beara, i prikazuje cene u Rupijima. Kako videti šta je na akciji?
 
Odaberes Apps i vidiš na baneru aplikacije koje su trenutno na akciji. Nema ih puno, imaš u prvom postu teme screenshot (i dalje je aktuelna ta akcija).

I Zenge igra je na akciji za 10c centi (i na SAD i na Indijskom PS).
 
Sinoc se setim da nisam ubacio karticu kad sam je dobio, i konacno je nekako ubacim (problem je bio izgleda broj telefona, koji se od 3 moguca nacina dodavanja kartice pojavljuje samo u jednom) - i od sinoc uopste ne uspevam nadjem sta bih kupio. Uzeo sam sad ove dve, prva me podseca na Braid, a drugom nisam bas odusevljen, pa sam je vratio. Ne zbog troska, vec nisam siguran da igra moze da se izbaci iz kolekcije ako je placena.
 
Nikako da mi se prebaci store na indijski, i dalje mi je tek na poslednjem koraku kupovine cena u rupijama. Jedino VPN nisam probao kao resenje.
 
Jednom kada pristupiš VPN-om i kupiš nešto, a pre toga si uneo adresu iz Indije, ostane ti na Indiju. Meni je barem tako bilo.
 
Google wallet, promeniš u settings(zupčanik) adresu i državu. Već dodate kartice ne diraš, samo znači tu u settings promeniš i posle kada završi vratiš staru zemlju ili koju god hoćeš. A ako hoćeš skroz da ti se prebaci onda moraš i shipping address da promeniš.
 
Poslednja izmena:
Nisam uopste ni vracao, jedina adresa (koja je i shipping) mi je u Nju Deliju. Moram probati sa VPN, prvom sledecom prilikom.
 
Meni i dalje PowerAMP jednom u deset dana prijavi da nije kupljen legalno... :S:
Support naravno ne zna zbog čega, krive Android odnosno Google za to. Šteta.
 
Mozda da probas da je reinstaliras, ako postoji opcija da se bekapuju podesavanja?
 
Meni i dalje PowerAMP jednom u deset dana prijavi da nije kupljen legalno... :S:
Support naravno ne zna zbog čega, krive Android odnosno Google za to. Šteta.
Teško da mogu da krive Google, nego su oni previše pritegli sa tom verifikacijom. Mada nikad nisam imao problem sa tim, a PowerAMP imam godinama kupljen, koristio ga na raznim telefonima. Meni je kod tebe sumnjiv LuckyPatcher. :D
 
+1, baš mi nedostaje LP na N. Čekam xposed..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nova Launcher Prime na popustu do 1. januara.
 
Hteo bih da pitam: mogu li da platim sa 1 kartice za više naloga? I kako? :)
 
Najlakse da dodas sebe u family members na jednom od naloga. Obratiti samo paznju da li developer dozvoljavam share aplikacije

Sent from my X1030X using Tapatalk
 
Da postavim pitanje vezano za aplikaciju Photo Lab PRO. Da li se kupovimom dobija ključ. Ako se dobija ključ, da li neko može da mi kupi (ako je još uvek na akciji), a ja ću da mu uplatim na račun. Imam aplikaciju za plaćanje Intesa Mobil.
 
Kupovina se vezuje za Google nalog sa koga je obavljena. Ne može niko da ti kupi/pokloni aplikaciju na taj način. Ispada ti kao da si je piratizovao, nemaš redovan update, a ako ima i neku dodatnu proveru legalnosti, neće ti ni raditi. :/
 
o.k. hvala za info
 
Nazalost google nikako da omoguci gift opciju koju apple vec godinama fura :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno