Šta je novo?

Google Play Store - popusti (FAQ u prvom postu)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.recorder.auto.callrecorder.pro

Odličan Call Recorder Pro.
Ko ima root-ovan sistem, nema reklama.

Pre njega sam koristio Automatic Call Recorder (Pro) - za tri klase je lošiji.
Ja sam do sada koristio Call Recorder Pro. Da li ova aplikacija snima od kada okreneš broj ili od kada se osoba javi?
Ako možeš navedi prednosti/mane u odnosu na druge aplikacije koje si koristio.

P.S. Ovo sa linka je AUTO Call Recorder Pro ;)
 
Poslednja izmena:
Cemu sad diskusija, kad je trenutno besplatna? Skines i probas, ako ti ne odgovara obrises je.
 
Ja sam do sada koristio Call Recorder Pro. Da li ova aplikacija snima od kada okreneš broj ili od kada se osoba javi?
Ako možeš navedi prednosti/mane u odnosu na druge aplikacije koje si koristio.

P.S. Ovo sa linka je AUTO Call Recorder Pro ;)
Puna je reklama. Koristim AdAway v. 4, nemam vremena da lovim adrese da ih bacim u black listu.

Da, Auto Call Recorder sam i mislio.

Call Recorder Pro sam koristio pre Auto Call Recorder-a, ali snima tiho drugu stranu, sagovornika tj. Druga strana se čuje normalno kao i moj glas, (mislim na volumen) , tek kada aktiviram speakerphone, dok Auto Call Recorder snima sve i radi sjajno, ali reklame ubivaju. [emoji6]

edit:
Da ispravim moj prethodni post. Reklame ne postoje dok sam na WiFi. Čim se prebacim na data, reklame u fill screen modu [emoji317]
 
Poslednja izmena:
Obriši proxy i port iz apn podešavanja

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Obriši proxy i port iz apn podešavanja

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
[emoji1303]
Sjajno.

Bolji Call Recorder ne treba.
Dev je obećao enable/disable za telefonsku slušalicu iz Notification panel-a, besmisleno je aktivna sve vreme, umesto da je vidljiva, isključivo, za vreme recording-a.
 
Da li je precizna prognoza?
Oslanjam se na Google , dosta su tačni, a i u sklopu Google Now luncher-a je, tačnije uvek pitam Assistant za prognozu, pa mi svaki dodatni widget-i samo stvaraju nered :)
 
Poslednja izmena:
He he, sada je besplatan kada nikom ne treba, pojavio se otprilike kada i Nova, sve ostalo je istorija...

from komsa's S8
 
Sad vidim ima napomena za to otključavanje pro verzije, u ovom slučaju otključavanje je na lokalnom nivou, tj ako se aplikacija obriše i naknadno instalira / promeni telefon gube se pro mogućnosti. Obrni okreni nova je bolji launcher...
 
Sad sam stavio Apex na tuđi telefon, otključao pro, međutim, reklame ostaju, on samo otključa par mogućnosti koje inače budu u Pro verziji.

Davno sam ga koristio, pa prešao na Novu. I dalje me doduše na Novi nervira činjenica da nema gestove za flik i gore i dole, već samo na gore.
 
Kod Nove ima samo swipe na gore na ikonici, nema i na dole.
 
Po kakvoj to ikonici svajpuješ?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
^ Po bilo kojoj ikonici ;)

Aha mislio si na icon flick, ja mislio na bilo gde na home screen-u.
 
Šta su ti icon flick, nisam ni znao za to. Ovo mi orvi Samsung posle dugo vremena da korostim sa def launcherom...i telefon generalno (osim pixela 2).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno