Šta je novo?

Program za blokiranje reklama

tanurdzics

Cenjen
Učlanjen(a)
08.02.2011
Poruke
81
Poena
159
, kao sto naslov teme kaze, treba mi neki program koji ce blokirati sve ove silne reklame, npr kad otvorim sajt kup/prod, zatrpaju me prvo reklame koje se pojave sa strane, ucitavanje stranice traje duplo duze, i iritira me....pozz i hvala!!!
;)
 
adguard je jos agresivniji,plus nema placeni whitelist.

...ali,bas na kp.com,devovi su uvezali content sa reklamama,pa adguard pojede i dosta sadrzaja (teksta najvise).
 
probaj browser brave ja ga koristim kada necu reklame i hocu brzo otvaranje stranica
 
Otac pre sat vremena pretrazivao neku pumpu za vodu na svom telefonu i meni na mom iskace reklama sad za istu tu pumpu koju je on trazio.

Ocigledno nas sve povezuje preko wifi rutera i plasira nam reklame, moze li se to kako resiti i spreciti?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Kod moje tetke na telefonu se stalno otvaraju novi tabovi u Hromu i stalno je ista adresa - yngdd.info ili tako nešto, na svim stranicama su lascivni i skaredni tekstovi i fotografije. Otvaraju se i kada ona otvori Chrome i kada su sve aplikacije pogašeno. Kako najlakše da ubije to?
 
Imaš tamo u podešavanju Chrome-a omiljene stranice/bookmark-e, koje treba da pobrišeš. Ne znam sad napamet opciju kako se zove (ali je sigurno u podešavanju Chrome-a), pa briši odatle sve.
 
Važi, hvala, probaću sve što ste pomenuli. Da je računar, lako bih, ali sam za telefon morao da pitam da li nešto propuštam.
 
adguardov dns zaista poslednjih pola godine radi k'o besan,najbolje rešenje za sve fonove.
 
adguardov dns zaista poslednjih pola godine radi k'o besan,najbolje rešenje za sve fonove.
Imas i yandex DNS u tri varijante. Sta to oni mogu da blokiraju ako bilo sta sto stavim na mob a dzabaka je ima u sebi prilepak i to nikakv bloker ne moze da blokira pa ni DNS server
 
Nazad
Vrh Dno