Šta je novo?

STEEP

Lex_Luthor

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
02.06.2016
Poruke
280
Poena
19
[YOUTUBE]/watch?v=cnBDNINSroc[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]/watch?v=Ycr7dVH7EV4[/YOUTUBE]

Zadnje igre koje se secam da su bile na ovaj fazon su Cool Boarders, SSX, Shaun White Snowboarding verovatno da ima jos koja ali ovo je definitivno nesto cega fali na racunarima i konzolama.

Prijavljivanje za BETU

http://ubi.li/envn2

Decembar 2016
 
Poslednja izmena:
Ja sam ovu staru igru obozavao:

656409-supreme_snowboarding_front.jpg

Ova mi deluje podjednako impresivno, i jedva cekam da je probam kad izadje.
 
Krenula alfa, ja dobio pozivnicu i probao. Prvi problem je što preko ekrana je velikim slovima ispisan moj nickname na 4 mesta, drugo, traži mi novi diver, iako imam najnoviji. A igra kao igra za sad deluje skorz dosadno, bar ovaj uvodni deo.
 
Skidam od jutros na momente jer ne nadjoh limit u Uplay :) Ocekujem dosadu iskreno, ona druga snowboard fazon igra me vise hypuje. Videcu u toku dana :D
 
Igrao malo tek danas, skroz gotivna igra, jeste ima puno bugova trenutno i fizika je blagi uzas, ali ako srede to.. fazon Crew samo na snegu i snowboard, wingsuit, skijanje izbor. Da dodam lepo optimizovana za 1080p barem :D
 
Probah ovo za vikend i snežni sportovi su zabavni, kao i wingsuite, ali me je paragliding razočarao skroz.
Očekivao sam da ekipa iz Annecy-a tu uradi bolji posao, ali i fizika i kontrole nemaju veze s vezom.
Da su jednostavno mapirali levu i desnu komandu na dva analogna kontrolera i napravili da se glider ponaša relativno realno, bilo bi igrivo, a i trikovi bi imali smisla. Ovako nit smrdi nit miriše.
Isto važi i za crosscountry letenje.
Nadam se da će promeniti to do finalne verzije.
 
Ali generalno ne znam da li je bilo bolje snowboard/ski igre jos od SSX-a. Dobra arkada, generalno meni je igra skroz okej. Mislim da cu je definitivno buy jer ima vise nego dovoljno potencijala da se ubije vreme uz dobru muziku :D
 
Przio sam malo igru na Reboot Infogameru u Zagrebu - deluje vrlo zanimljivo.

Doduse nisam uspeo da probam ijedan drugi mod osim free moda, tako da me zanima kakva su iskustva ljudi u co-op i kakvi svi game modovi i izazovi postoje?
 
Iko planira da uzme ovo ? Bar jednog prijatelja da imam za challenge kad se vec ne rade istovremeno :D
 
Odigrao 15 minuta cisto da probam odlicno izgleda, dobar za razbibrigu.

Predpostavljam da se tema odnosi na Steep koji je sada free na epic gamesu.
 
da, STEEP od ubisofta, letos su ga davali isto za dz, ali na uplay
 
Svako dete u kraju sad ima svoj Launcher.. Hvala im na igri ali nece da je pokrene iz Epic launchera, probam preko Uplay-a i sad je opet skida ispocetka iako je vec skinuta..
 
Ni kod mene nije htelo da otvori iz epic launchera, pise par sekudni kao da pokrece, ali nece, na kraju sam obrisao.
 
Pokrene se iz Epic launcher-a, ulogujete se na Uplay u browseru, i onda sve nastavlja normalno. Meni nije hteo da radi Rayman (isto bilo free na Epicu), nakon ovog logovanja iz browsera je i on proradio (a nije bilo te opcije iz Rayman-a). Simpaticna igra, obecava, mada je nisam puno igrao.
 
Proradila preko uplay na kraju, ne znam jel jako lose optimizovana ili je moja konfiguracija vec toliko losa? Od seckanja i pomeranja dobio instant mucninu..
 
Proradila preko uplay na kraju, ne znam jel jako lose optimizovana ili je moja konfiguracija vec toliko losa? Od seckanja i pomeranja dobio instant mucninu..

Loša optimizacija. Prvo mi je na low i 900p radila katastrofalno, pa sam smanjio pixel scale na 0.8 i sada je lagano teram na 1080p high. :)
 
To je ta fora... Daju ti osnovnu igru free, pa onda malko u miltiplejeru na kašičicu da isprobaš DLC-e... i onda im polako daš pare. [emoji1787] [emoji1787]
7327e42d0cf46ab6d2f1fab98a297283.jpg


Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno