Šta je novo?

iOS 10

Bog blagoslovio ignore listu [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda sam propustio, kad izbacuju final za obične korisnike?
 
2 dana... QL.

Nadam se da će ispuniti očekivanja za starije uređaje. iOS 9 nisu upeglali kako treba za 5s do verzije 9.3.
 
Prema svemu sto se do sad videlo na beta verzijama, pogotovo novijim, iOS 10 je mnogo bolje doteran i radi jako lepo i na starijim verzijama iPhone-a sto je odlicno ako pogledamo da su petica i 5s uredjaji koji su vec solidno stari (ali i dalje odlicni) :)
 
Ono sto mogu da kazem za ova dva dana odlicno radi na iPad 4
 
Mislio sam da ne postoje glupa pitanja. Ali sam se prevario.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne vidim kakve veze tvoj post i a sa temom, treba sankcionisati to.

Ono sto je moja zamerka gm verziji jeste da gore radi od bete 5 koja je bila smisao za fluidnost...
 
Meni GM radi baš fluidno, ali ima (potvrđeni) bag za notifikacije, nekad ne možeš uopšte da klikneš na njih iz notification centera, već moraš force touch pa da uđeš u aplikaciju... Iritantno. Ne znam da li će ispraviti to do sutra.
 
Be znam dugo se vuce vec to... Ja se nadam da ce ispeglati jos neke sitnice ali mnogo trazimo za prvi finalni build...
 
ljudi jel neko probao airlaunch na ios 10?

ja namestim widget i stavim precice koje hocu, ali kad ih kliknem ne desava se nista...nije radilo ni na betama, ni na ovoj desetci sto sam dobio posle beta
 
Be znam dugo se vuce vec to... Ja se nadam da ce ispeglati jos neke sitnice ali mnogo trazimo za prvi finalni build...

Mnogo tražimo? Osnovnu funkcionalnost da ti otvori notifikaciju kada klikneš na nju?

Je l' razmišljaš ti svojim mozgom ili samo gutaš šta ti se servira?
 
Cekamo update aplikaije :) ti bi mogao malo bolje da citas ;-)
 
Poslednja izmena:
jel zna neko zasto mi je nestalo pola imenika na 5s.. na ICloud-u isto :/ jel postoji neko resenje za backup..?
 
Ako ti je pun icloud, odnosno ako si napunio onih 5 gb sve jasno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U koje vreme izlazi ios kod nas sutra?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U vreme kada ti se pojavi OTA na telefonu.

A biće i ipsw odmah po objavljivanju.
 
U vreme kada ti se pojavi OTA na telefonu.

Kako te ne mrzi da daš ovakav odgovor? Šta se dešava u tvojoj glavi kada napišeš ovako nešto? Daj brate ako nemaš ništa pametno onda preskoči, iskuliraj, idi sa teme, NIKO, ponavljam NIKO ne želi da čita ovakve GLUPOSTI!

NHF!
 
Pa niko ti ne može reći tačan sekund kada će ti se pojaviti.

A već imaš ipsw da ga updateuješ preko iTunesa.

Elegantno si prešao preko mog drugog dela odgovora, je l' bi sada ja tebi trebalo da kažem, kako te ne mrzi da izguglaš kada izlazi IOS 10? Šta je u tvojoj glavi ako ne možeš da izguglaš? Ako ne možeš da guglaš idi sa ove teme jer niko ne želi da čita ovakve gluposti.
 
Vreme izlaska iOS 10:
06b58a800233c26cba612d1e7c2c2d77.jpg
 
nisam, imam jos slobodno 2.3Gb.. zato mi nista nije jasno!
 
Da li cete sutra odmah instalirati iOS 10? Mozda je glupo pitanje ali citam po forumima da ce neki da cekaju nedelju-dve da vide da li ce biti ikakvih problema, pa nisam sigurna da li se inace ceka ili ne. Ovo mi je prvi iPhone, nisam iskusna. :D


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Maso koristim ios 10 od juna... bez brige... odlican je i bolji od ios9
 
ovde je jedini drgonzo normalan.
 
Blah ovo izmeštanje kontrola za muziku na drugu stranu control centra mi se ne sviđa, više mi je odgovaralo odmah tu, ali dobro.
 
Oce sljakati lepo na 5s?
 
Nazad
Vrh Dno