Šta je novo?

iOS 10

izasao iOS10
 

Prilozi

  • 14285684_10205471550508580_841032620_o.jpg
    14285684_10205471550508580_841032620_o.jpg
    135.8 KB · Pregleda: 209
Pa ne robujem telefonu i resursima. Jeftina zanimacija da bih gubio vreme. Niko ti ne brani da štediš.
Nemam logiku kao oni što kupe Audi Q7 pa sipaju beznin za 500 dinara na pumpi i izbegavaju da plate parking. Izvini.

totalno pogresno poredjenje, uredjaja koji su neuporedivi u svakom smislu....nebitno, zaboravi
 
Nope
f0252ecbf3f9e087d7598b4a23027afd.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A da nemas developer ili open beta profil instaliran na tom uredjaju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste dev na njemu... pa koristim aktivno desetku od juna... samo sto je ovo sada finalna (GM) verzija vise nema BETAxx
 

Prilozi

  • thumbnail_IMG_3871.jpg
    thumbnail_IMG_3871.jpg
    103.2 KB · Pregleda: 130
Poslednja izmena:
Ali si je dobio bas zbog toga... Obrisi profil, downgrade pa vidi da neces dobiti kao regular user.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pa da cudi me ovo da je 10.0.1 samo cu reci WOW za multitasking...
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je samo za DEV ova 10.0.1 odlicno radi do sada....
 
Ivane ti si tezak Fan Boy, ne vjerujemo ti nista, cekamo nekog drugog na utiske :D
Multitasking je i do sada bio vrh, nzm sta moze tacno bolje raditi :D
 
Ja danas dobio obaveštenje da mogu da skinem iOS 10 GM Candidate preko Dev kanala.
 
Majko mila šta su uradili sa notifikacijama! Stavio sam iOS 10 sinoć i ovo je tuga. I ranije je loše bio rešen sistem notifikacija, ali ovo prevazilazi sve granice. Izbačen group by app (sada ima samo Recent) tako da ako recimo u toku noći dobijete 40 mailova i par poruka negde, imate endless listu notifikacija... Prostor koji jedna notifikacija zauzima je enorman tako da stane max 5 notifikacija. Apsolutno nepregledno.

Onog dizajnera i onog koji je odobrio ovo treba otpustiti. Nisam mislio da se vraćam na Android pošto mi iPhone odgovara zbog sveopšte integracije sa Macom koji koristim, ali ću sada debelo razmisliti.
 
Poslednja izmena:
Pa posalji im feedback po mom misljenju odlican je notif centar ;-)
 
I po mom mišljenju odličan.
 
Šta je odlično, skrolovanje do beskonačnosti sa ogromnim karticama notifikacija, ako recimo dobiješ 40 mailova? Kako je to logično?

Nije intuitivno ni malo.
 
Pa udji u aplikaciju pa vidi, ili isključi notifikaciju. :)
 
Bože svašta, šta će ti notifikacije za mejl na smartfonu pobogu..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da mi iskace popup za mail???? Stvarno boze svasta carstvo spama i smeca da mi iskace na ekran telefona pa razbio bih ga.
 
Pa na fabričkoj i nema notifikacija. Lepo tu koristiš i super. :)
 
Ima fabricka ako ukljucis ;-)
 

Prilozi

  • IMG_3887.PNG
    IMG_3887.PNG
    222.5 KB · Pregleda: 127
Poslednja izmena:
pa odjavis se sa svih spam mejlova i stize ti samo ono bitno...
meni je iOS10 takodje bio nekako rasparcan, nepregledan i haotican u odnosu na 9-ku... posebno ono otkljucavanje kad treba da klikcem po dva puta na home dugme... ne znam da li su resili makar tu nebulozu...
 
Nazad
Vrh Dno