Šta je novo?

iOS 10

Ja fan boj tesko druze... ;-) ja sam surovo realan sto se svega tice pa i ovog iosa, sve pre ovoga su bili djubre 9.0-9.3.5 napram 10 za ipade air i mini retina ios 7-9.3.1 ios katastrofa gde je tastatura kasnila... ja sam sve samo ne fan boj i ne znam sto ljudi ovde imaju toliki kompleks fanbojizma , ovde je to bas ucestala pojava ili sta? DND je nepromenjen.

Слажем се. Лудачки је брз ово. Велики скок. Много већи него са 7 на 8 и са 8 на 9...
Ал бих волио да ми се врати swipe to reply... за здравље сам се добољно исплакао х))) Вјероватно ће да у одућем а оесу врате старо уз револуцију бла бла бла
 
Kakvo $ranje sto nisu promenili DND. Bas lose odradjeno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam ipak vratio ovu novu iOS 10 opciju za orkljucavanje iskljucivo pritiskom na dugme. Bolje je...
 
Klizaj za odgovor je na svim uredjajima osimna 6s... e sad... mozes pisati feedback ali navicices se na to i bice ti svejedno za par dana , ja sam imao problem sa lockscreenom i upravo sa tim klizanjem za odgovor , ali na sve se naviknes, sada srokam ekran na starijim uredjajima , pritisnem da pomislim da cu ih polomiti :-D
 
Pa trebalo bi da funkcionise tako sto ce drugoj strani da pusti da zvoni dok kod tebe izbaci samo propusten poziv i to je to. A on ovako odbija pozive.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Apdejtovan AirLaunch. Više ne podržava prečice za settings. Mogu da ga obrišem slobodno.

Edit: ali je zato apple ubacio prečicu za cellular sa 3d touch na settings. Sad stvarno mogu da obrišem AirLaunch :D
 
Poslednja izmena:
Proverio kod mene nije tako. Najviše mi ima Facebook 12min u 24h. Messages uopšte nema background. Ja sam u isto vreme nekako zamenio i telefon i odmah stavio ios10, meni je baterija ovde ludilo, uveče 45%, a na samsungu s6 bi u to vreme bilo 12-13%
 
SE. Ovo za DND je teška ******ština nisam to ni znao a koristio sam i IP5 i IP6 u nekom periodu. Ko napiše calls will be silenced i onda ih odbija...ludački.
 
Vrh je SE, brži od 5s i mnogo bolja baterija, a veličina taman za ruku !
 
Ja imam 6s i jbno ne mogu da verujem da ios10 radi 30-50% brze, mislim da je i ekran tj.vidljivost ekrana mnogo preglednija/veca nego sa 9.3xx koja je vec verzija bila.
Ja sam odusevljen.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Inače baš ružno izgleda i novi Music app i News. Ko da su ga pravili za neke slepce ili ne znam koji je bio cilj. Dizajnerski su malo otisli u stranu..
 
Od skoro koristim iPhone i nikako ne mogu da podesim nalog da kupujem preko appstora. Da li je uopse moguće kupovati iz Srbije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
moguće je, uloguješ se na hrvatski ili USA store.
 
Ali ne uspevam da registrujem karticu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam 6s i jbno ne mogu da verujem da ios10 radi 30-50% brze, mislim da je i ekran tj.vidljivost ekrana mnogo preglednija/veca nego sa 9.3xx koja je vec verzija bila.
Ja sam odusevljen.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeste, 100% brže. Nije velika razlika između 9.3.5 i 10 na 6s.

Kako je preglednost ekrana bolja? Sa ovakvim notifikacijama sigurno nije.
 
A sta je problem sa notifikacijama


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste, 100% brže. Nije velika razlika između 9.3.5 i 10 na 6s.

Kako je preglednost ekrana bolja? Sa ovakvim notifikacijama sigurno nije.


Meni je ovo odmah prvi utisak i nemam nameru da ulazim u dublju raspravu da li jeste ili nije...




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni i dalje na 6s ne radi u porukama ona opcija kad stisnes strelicu (za slanje sms) da se pojave "bubble animations", tj "send with effects" - invisible ink, gentle, loud, slam. Jednostavno se nista ne desava. Sve ostalo radi normalno.

Da li jos neko ima tih problema?
 
Poslednja izmena:
Nikad od kada kpristim ios 10 nisam imao tih problema vidi dal si ukljucip imessage u podeaavanjma ;-)
 
To cu na kraju da uradim. Vidim na netu da se dosta njih zali na to isto. Nekima, nazalost, nije pomogao ni reset all settings. Samo to me zeza, ostalo sve radi, pa me mrzi da sve resetujem :)
 
Jel moze neko da napise iskustva sa baterijom na IOS 10, ako nije rano jos za to..
Konkretno me zanima za 5s i SE..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od skoro koristim iPhone i nikako ne mogu da podesim nalog da kupujem preko appstora. Da li je uopse moguće kupovati iz Srbije


Sent from my iPhone using Tapatalk
ne moze jer su gadljivi na nas novac. imao sam us store i morao da jurim gift kartice ko slepac i snalazim se kako da im dam pare. na androidu sam bez problema povezao karticu i kupujem kao covek...
 
Nazad
Vrh Dno