Šta je novo?

iOS 10

Da li ima neki kalendar koji ce mi u widgetu prikazivati ceo mesec (nesto kao month widget ili today calendar na androidu)?
 
Da li ima neki kalendar koji ce mi u widgetu prikazivati ceo mesec (nesto kao month widget ili today calendar na androidu)?

Besplatnih je bas los izbor,skoro i da ih nema,ako si na njih mislio? Ima ih par koji su ok za 1.99$,samo kucaj "widget calendar".


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja koristim https://itunes.apple.com/us/app/agenda-widget/id978267867?mt=8

Ima i agendu i calendar

4059bf3a98db75affb7b0cbf5df7058e.png


Sad tek vidim da nije besplatan... Pokupio ga kad je bio free..


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koji app preporucujete za video editing?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Quik i Splice od GoPro-a.

Mada ima tema iOS aplikacije.
 
Da li mogu da napravim drugi Apple nalog na Hrvatsku kojim cu da placam aplikacije nasom karticom, da ga koristim samo kada hocu nesto da kupim, i kada obavim kupovinu samo vratim na Americki?
 
Mozes, ali se isto tako moras logovati na taj za update tih aplikacija...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
222c17d0c6fe139f888ebf2c239e21bc.png


Ovo dole (whatsapp) prvi put vidim.
Kad svajpujem na gore, otvori mi whatsapp (bez otključavanja).

Neki novi feature?

Ipak traži otključavanje, moj trip.
 
Poslednja izmena:
Koristis whatsapp na drugom uredjaju (iOS, macOS) u tom trenutku? U sustini - moze da radi bilo koja aplikacija to, ako developeri implementiraju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je preporucena aplikacija prema lokaciji valjda. Postoji od iOS-a 10.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koristis whatsapp na drugom uredjaju (iOS, macOS) u tom trenutku? U sustini - moze da radi bilo koja aplikacija to, ako developeri implementiraju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne u tom trenutku. Koristim neko vreme na macosu desktop klijent, ali u ovom trenutku sam bio na poslu, na pauzi tačnije.

Macos je kod kuće, u sleepu.

Mada ima smisla ovo za lokaciju, tek juče-prekjuče sam uključio siri app suggestion.
 
Ma 100% je siri app suggestion,sto mozes videti i u widget-u. Recimo,meni je danas tapatalk izbacio

IMG_0453.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel vas zeza iCloud backup? Mene i na iPhone i na iPad ne radi kako treba. Ostavim ga preko noći na WiFi da radi i ujutro kada pogledam uopšte ga ne uradi.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Imao sam ranije taj "problem" i nije mi delovalo korisno tako da sam to iskljucio odmah, sad da ne grebes nemam pojma bese ni sta ni kako...
 
Od marta sam vlasnik iP7, koji je fabrički došao sa iOS 10.2.1 koji radi odlično. Moje pitanje da li da apdejtujem na 10.3.3 ili da čekam 11, jer sam čitao da je dosta ljudi imalo problema sa 10.3.1 i 10.3.2.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi!

Da li neko koristi iOS 10.3.3 na iPad Mini 2 retina? Ja sam još uvek na 9.3.5 zbog loših komentara o 10ci, pa me interesuje da li se nešto promenilo sa verzijom 10.3.3?
 
Pozdrav ljudi!

Da li neko koristi iOS 10.3.3 na iPad Mini 2 retina? Ja sam još uvek na 9.3.5 zbog loših komentara o 10ci, pa me interesuje da li se nešto promenilo sa verzijom 10.3.3?

Kod mene je 10.3.3, šta znam, radi dobro. Ne vidim da sam išta izgubio prelaskom sa 9ke.
 
iTunes nece da sinhronizuje muziku sa telefonom, stoje sivi isprekidani krugovi ispred pesama kad pogledam fajlove na telefonu preko iTunesa. Imam slobodnog mesta, ali nece ni jednu pesmu da prebaci. Restartova osam telefon, palio i gasio sinhronizaciju muzike, obrisao sve pesme sa telefona, ali uvek isto.
 
Jel dobro linkovano u kom je folderu muzika na kompu?
 
Music folder na OSX. Radilo je sve normalno kada sam prosli put prebacivao muziku
 
Imas mesta na telefonu?

Jel ti cekirano manually manage music and videos?

Sta ti kaze kada kliknes na ikonicu telefona i kliknes na sync dole?
 
Iskljuceno je manually manage music and videos. Imam slobodnih 16GB
 

Prilozi

  • Screen Shot 2017-08-17 at 12.11.45 PM.jpg
    Screen Shot 2017-08-17 at 12.11.45 PM.jpg
    97.7 KB · Pregleda: 68
  • Screen Shot 2017-08-17 at 12.11.16 PM.jpg
    Screen Shot 2017-08-17 at 12.11.16 PM.jpg
    119.1 KB · Pregleda: 66
Hmmm... Jedino sto mozes jos da uradis, iskljucis sync muzike u iTunes-u, on obrise sve, pa ukljucis opet sync i sve ce prebaciti, tad bi trebalo da radi.
 
To sam vec probao, ne znam sta vise da uradim da bi slusao muziku :D
 
Ispucao sam sve :D

Cudno da kad obrise, pa opet treba sync nece... Ostecene pesme? Nepodrzan format? Ne znam...
 
Nazad
Vrh Dno