Šta je novo?

iOS 10

Meni je na 10.3.2 baterija ista kao na 10.3.1, mozda bolja, ali mislim da nije ista je +/- 1%.


Inace ne znam da li ste skontali, prvi put sam mislio da sam lud, a sad sam skontao da nisam.

Kada ukacim telefon da se puni, pocnu da mi igraju ikonice u mislu kao da sam ih pipnuo, pa se zatamni ikona i na nekima pise cleaning. Da li je to Apple uveo od 10.3.x auto cleaning opciju iako imas mesta na telefonu? Najvise vidim za instagram i viber.
 
Ni meni,upravo sam stavio telefon na punjac. Ko zna sta je njemu zaigralo pred ocima [emoji12]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To se tako brzo odigra da ne stignem SS da odradim. Bas cu da pratim, pa mozda i uspem da odradim SS :d
 
Da ali koliko sam skontao to iOS radi kada nema mesta na telefonu, a ja imam 11GB :)

Naravno da nisam lud, znam sta sam video :d
 
Haha ja video isto kada sam uključio punjač iako imam 45gb slobodno.. Al mislio sam da mi se učinilo [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija je super! Skoro svi appovi imaju ukljucen background refresh, Wi-Fi ceo dan ukljucen sem kad spavam, 3G ponekad.

cfdf029f7427034f9e0d9bbfae857e85.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobro je,vidis da nije bilo razloga za paniku [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Masha991
Jel to na SE verziji? :)
 
Sjajno odlično zamorče si bila :D Sad ću i ja da uključim da se instalira...:D
 
Ostavio sam telefon preko noći, da vidim kakav je 10.3.2 u standby-u.

Očajan [emoji58]

069f480d5838b80f76a2f81c63644b9c.png
da953f6117a4c6d9a255bbe689a00359.png

10.3.1
12b2f4b84e7fa6427a3b6fba2653f8e3.png
d4b316e8c8463664971605c0f83b1e6a.png

10.2.1
faaa5a0de2bc35ce805fb6084c5d9795.png
0f5fdc7e312a5224f91977321102843a.png

Sve je za 8 sati period. Upaljeni wifi, mreža je LTE. Sva podešavanja ista. Čak sam imao i Facebook i messenger na 10.2.1 što znači da je 10.2.1 bio još bolji.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
8e717a5abbb46357f1e2088df8851489.png

Desava li se ikom ovo osim meni?


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Desava se i meni na ip7 i jos se desava na jednom ip7+, znaci pizdim [emoji35]
 
To još nisam video? Koji iOS?

Kako da se reprodukuje?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nije bitno koji iOS. Desava mi se od Oktobra, znaci od pocetnog iOS-a i od tada na svim verzijama. Reprodukuje se kako se njemu navije bukvalno, odjednom se zacrni i sta god pokusas da otvoris jednostavno baca crn ekran. Jedino resenje je ciscenje svih tabova iz Safarija i ciscenje cijelog multitaskinga uz verovali ili ne lock screen. Dok ga ne zakljucam i otkljucam nista, uz sve ovo navedeno gore. Iritantno veoma kad su u pitanju bitni tabovi i kad je covjek u poslu, dodje mi da ga puknem od zid.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Ja sam isto tako u oktobru uzeo telefon, ali ovo mi se nikad nije desilo. Neke plug-in stvari možda prave problem. Adblock neki sta znam.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja koristim odavno iOS, ali za ovo nisam ni video, ni cuo. @reksoNa ako imas jos detalja slobodno bacaj na pp pa cemo pokusati da provalimo, pa mogu ja preko apple developer da prijavim problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ni meni se nije desavalo, ali znam par njih kojima se desava.

Nije bas slucaj kao kod tebe, ali na 10.3.2 im je pocelo, na prethodnim vrzijama nije.
 
Nije bitno koji iOS. Desava mi se od Oktobra, znaci od pocetnog iOS-a i od tada na svim verzijama. Reprodukuje se kako se njemu navije bukvalno, odjednom se zacrni i sta god pokusas da otvoris jednostavno baca crn ekran. Jedino resenje je ciscenje svih tabova iz Safarija i ciscenje cijelog multitaskinga uz verovali ili ne lock screen. Dok ga ne zakljucam i otkljucam nista, uz sve ovo navedeno gore. Iritantno veoma kad su u pitanju bitni tabovi i kad je covjek u poslu, dodje mi da ga puknem od zid.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Meni je zadnji put bilo dovoljno samo safari i fb da izbacim iz multitaskinga, bez zakljucavanja, ustvari nikad nisam morao da zakljucam. Prvi put restart resio problem posle ciscenje celog multi, a u zadnje vreme samo par zadnjih tabova kao resava problem.
 
Ja koristim odavno iOS, ali za ovo nisam ni video, ni cuo. @reksoNa ako imas jos detalja slobodno bacaj na pp pa cemo pokusati da provalimo, pa mogu ja preko apple developer da prijavim problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

A šta raditi sa ovim?

1d4568c7a9288a8a01ef67605bd261b1.jpg


Inače lista je još duža...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Najviše ima tapatalk, YouTube, MobileSlideShow, tu pod largest process. Kontam da to pokazuje aplikaciju, nigde drugde nema imena.




Inače SwiftKey puca samo tako

00da4a6db1a12ef402dfb262f48acf9c.jpg
b2b9e00749f926a684e9d243e2afacb9.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Tebi svakog dana pukne SK po par puta :d Možda da kontaktiraš njihove programere da im proslediš te logove, ako ih zanimaju..
 
Pisao im ja, ali odgovora video nisam. Ima već dva meseca kako čekam odgovor [emoji849][emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Znači ne zanimaju ih :d
 
Nazad
Vrh Dno