Šta je novo?

iOS 10

Hvala Bogu resili su location bug... Videcu posle par dana. Nadam se da je resen.
 
Ja odradio update. Sve ko i pre. Da ga **bem ...
 
I ja odradio juce,to je vise neki "security" update,nema neke vidljive razlike,radi super sve,kao i pre.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ipak primecujem da baterija duze traje. To je uvek plus :)
 
Da baterija je mnogo bolja. krastavac sredili su bag sa lokacijom tačno se vidi bar 15-20% duže trajanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Aj cisto da pitam.. da li radite update direktno iz telefona ili preko itunes?
 
Lično iTunes, ali većina ljudi radi OTA i nije bilo vecih problema.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ja sam OTA radio.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam do sada uvek ota bez problema.. Ali bih preporučio svakako da odradiš full backup preko itunes-a na komp, kad god se setiš.. Čisto zato što se valja a i mirna glava..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preko fona svaki put. Nikad nikakav problem nisam imao. Ali za svaki slučaj redovno radim backup.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Preko fona svaki put. Nikad nikakav problem nisam imao. Ali za svaki slučaj redovno radim backup.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Isto tako i ja.. Zli netrebalo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bug sa lokacijama odnosno "setting time zone" koji je stalno upaljen nije resen.
Problem postoji od 10.3 znaci nekoliko meseci i oni nisu sposobni da ga rese... Svaka cast :mad:
 
Ja se vec nervirao zasto stalno radi a ja ugasio... Sad znam. Meni se Limit Ad Tracking gasio nonstop na 10.3.2, sad na 11 Public Beta 2 ne.
 
Kako vam se to dešava ? Kako to izgleda da vidim da li je i kod mene...možda vam neka aplikacija pravi problem?
 
f07ef6ada0c9a2781ea063b4ac0a0ad5.png


Vidiš piše da je radio, a meni je to isključeno od kad sam kupio telefon.

Sve do 10.2.1 nije bio bug da se uključuje random, ali od 10.3 se to dešava. Mnogi su pisali report, ali oni kao da ne čitaju... Ja sam isto pisao i dobio genericki odgovor...

Evo tema na MR

https://forums.macrumors.com/threads/setting-time-zone-keeps-turning-on-by-itself.2043194/


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Da li postoji opcija da se u Tapatalku za iOS oznace procitani topici, kao sto na androidu ima opcija da ih zatamni? Nisam pronasao u opcijama grey out read topics. I kako da sklonim update na betu nakon sto sam se vratio na poslednji 10.3.3, izasao sam iz beta programa, ali mi i dalje stoji obavestenje na settings ikonici. I kako da namestim da mi notifikacije za gmail budu instant u default email aplikaciji? Ili moram da koristim gmail aplikaciju?
 
Hvala, nisam ni video tu plavu linijicu, mali je nesto ovaj SE :) Za update sam procitao da ce biti notifikacija dok ne izadje zvanicni update na 11. Instalirao sam mailbox za sada, da li sada mogu da obrisem default email aplikaciju i nece biti nikakvih problema sa sinhronizacijom kontakata i emaila?
 
Mail sluzi za mail. Ne znam gde su ti kontakti, meni su na google-u. Ja sam je obrisao.
 
Na 10.3.3. baterija duze traje za oko 30%!!! Svaka cast! Testiram vec 3-4 dana i ne mogu da verujem da toliko utice. 6S je u pitanju.

Samo da to ne zajebu sa iOS 11
 
Takodje potvrdjujem, osjetno bolja baterija nego na 10.3.2.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
1. Tapatalk nema grey out imas sa strane onu plavu linijicu koja oznacava da tema nije procitana
2. Jesi uradio sve sto ovde pise? https://beta.apple.com/sp/betaprogram/unenroll#ios mozda da kontaktiras Apple ako je neki bug?
3. Apple stock email ne radi push sa gmail-om, odavno, neki portovi nesto. Koristi alternativne, npr Spark ili https://itunes.apple.com/us/app/email-fast-secure-mail-for-gmail-icloud-yahoo/id922793622?mt=8

Sto se tice maila meni ni jedan paid, ni free app ne radi primary inbox filtriranje kao Gmail i Inbox od Google, tako da za sve koje primaju vise maila preko gmail ili google for work topla preporuka za ova 2 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I na ip7 bih rekao da je bolja baterija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Primetio sam da mi kupujem prodajem malo radi a malo ne radi. Mada vise ne radi nego sto radi. Sta moze biti? Ucitava stranicu i kaze da ne moze da se poveze. A svi ostali sajtovi rade besprekorno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni npr. ne rade video klipovi na blicu.


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Ne znam koju app bi nominovao kao najgore programiran app koji ljudi iz Srbije cesto koriste, ali je mrtva trka izmedju Vibera i Blica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam koju app bi nominovao kao najgore programiran app koji ljudi iz Srbije cesto koriste, ali je mrtva trka izmedju Vibera i Blica.

Aj pojasni zbog cega Viber? Ozbiljno pitam, jer vidim da se mnogi zale, a meni oduvek radi bez greske i zamerke.

Na Blicu takodje nemam problema.
 
Radi bez greske al pojede bateriju...
 
Govorim za klipove na blicu preko Safarija, ne preko app.


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno