Šta je novo?

Navigon 8G92

Egzotik

Cenjen
Učlanjen(a)
14.06.2011
Poruke
735
Poena
169
Drugar mi je poklonio navigaciju iz naslova. U pitanju je starija spravica... Posto se prvi put susrecem sa ovim, zanima me da li je moguce ubaciti mapu Srbije, BiH... Ako bi mi neko objasnio i postupak, hteo bih da je koristim u avgustu.
 
Na njemu je čini mi se Windows CE os i Garmin. Probaj za početak njihov softver za update, NAVIGON Fresh. Trebalo bi da možeš i iGo za WinCE da mu staviš po istom principu i sa istim mapama kao i za Android.
 
Skinuo sam aplikaciju NAVIGON Fresh, povezao navigaciju preko usb-a (nemam microSD). Po zavrsetku instalacije obavio sam registraciju, i nakon toga dobio ovu poruku.

Untitledssss.png

Inace uredno sam dobio obavestenje da je uredjaj prikljucen, i detektuje mi ga kao storage, naravno bez icega na sebi.

ssssss.png
 
Verovatno ga ne podržava, gledam baš na navigon sajtu njega uopšte i nema. Probaj sa iGo-om za WinCE.
 
I ja sam pretrazio sajt, ali nisam uspeo nista da pronadjem.... Nadam se da kucam odgovarajuci model.
Kako se uopste iGo instalira na navigaciju? Vidim da je on predvidjen za android..
 
Poslednja izmena:
Imaš iGo i za WinCE, taj uređaj je valjda na WinCE-u, nema puno informacija o njemu. Stavljao sam par puta na neke Blueberry modele sa WinCE-om iGo.
 
Ne mogu da proverim na kom sistemu radi, posto je sve sa njega uklonjeno. Hvala u svakom slucaju, provericu i pokusacu sa iGo.
 
Nazad
Vrh Dno