Šta je novo?

Prey

trailer mi ekstra izgleda, al cekam dok ne izadje neki gameplay.
 
Ne kontam što uopšte nosi naziv Prey, ovo je skroz drugi univerzum...ili bar tako deluje.
 
Zato sto je u pitanju reboot, ne nastavak ili remake one igre pre 10 godina.
 
Ni ja ne mogu da verujem. Al da, izasla je Jula 2006. Iako se secam da sam je odmah igrao kad je izasla delovalo bi je kad da je izasla 2009 dok nisam sad proverio.

Tako sam i ja mislio tu negde 09/10, ali da je proslo vec 10 godina i dalje ne mogu da verujem..........
 
Ja sam tek pre 3-4 godine odigrao prvi deo i odusevio se.
 
Uh al je to bila sjajna igra! ;). Al da je prošlo 10god nisam mislio ni ja...krastavac baš leti vreme :whip:

Inače trejler izgleda fino, videćemo kakav će ovaj moderni Prey da bude..
 
Ja sam tek pre 3-4 godine odigrao prvi deo i odusevio se.

To je ono kad se moze reci da je igra zaista perfektna i na neki nacin vanvremenska. Iskreno se nadam da ce ova nova da pruzi bar malo zabave kao sto je to radila originalna igra, a zaista bi bila steta ukaljati ovo ime.
 
Jaaaaao ovo me sad bas obradovalo. Inace original mi je jedna od najboljih FPS igara ikad i vjerovatno najoriginalnija sto sam igrao. Nadam se da ce ovo imati bar 50% DNK od originala...
 
ona mala cuda po podu me strasno podsecaju ona crna iz HL2...
 
Ti si musko/zemsko, glavni protagonista koji je deo eksperimenta na svemirskom brodu koji krece naopako. Ti kao i one senke imate moc da se prevorite u bilo sta od namestaja i tako to. Igra je pucacina/stelt/logicka krosover. Neki miks System Shock, Bioshock, Half Life i Dishonored. Bice dobra igra ali nidje veze sa Prey, na prvi pogled. Mada ni ona odbacena verzija nije imala veze sa kecom.
 
Kec je kesa, fala bogu pa nema veze s istim. :D
 
Poslednja izmena:
Da sam video samo trailer, zakleo bih se da je neki half life klon (reboot).
Lik se zove Morgan, ima specijalno odelo i ubija vanzemaljce u tajnoj laboratoriji, stanici... Cak je i bradica tu, a neizbezni su i oni skakutavi vanzemaljci.
 
Malo je bezveze što je sa ovim trejlerom već postalo jasno da su ti alieni nekakve senke/monstrumi i da će glavni lik morati da digne svemirsku stanicu u vazduh kako bi ih sprečio da dođu do Zemlje.
 
Da sam video samo trailer, zakleo bih se da je neki half life klon (reboot).
Lik se zove Morgan, ima specijalno odelo i ubija vanzemaljce u tajnoj laboratoriji, stanici... Cak je i bradica tu, a neizbezni su i oni skakutavi vanzemaljci.

vala bas... nisam ni obratio paznju na ime...
 
oh, pre nego sto me neko ispravi i kaze da je hl protagonista Gordon, a ne Morgan Freeman, vrlo sam svestan cinjenice, ali i dalje nekako vuce.
 
I jos treba da se nadje sa Alex... oridjinal HL story :)
 
Malo je bezveze što je sa ovim trejlerom već postalo jasno da su ti alieni nekakve senke/monstrumi i da će glavni lik morati da digne svemirsku stanicu u vazduh kako bi ih sprečio da dođu do Zemlje.

Ovo ce neko da tretira kao spojler ali ja nemam uvid u scenario tako da ne znam sta jeste a sta nije tacno, ali mi se cini da je prica na fazon SOMA i da je taj glavni lik, pa ono kao u SOMA jelte :)
 
Malo je bezveze što je sa ovim trejlerom već postalo jasno da su ti alieni nekakve senke/monstrumi i da će glavni lik morati da digne svemirsku stanicu u vazduh kako bi ih sprečio da dođu do Zemlje.

Meni je malo bezveze sto je reveal trejler graficki izgledao bruka a ovaj sad je ispod proseka.
 
Ono sto se sa sigurnoscu zna jeste to da studio koji radi na igri koristi Cryengine, sto govori da su graficke mogucnosti i predispozicije velike, ali naravno sve zavisi od samog tvorca, zelje i mogucnosti, da napravi nesto sa WoW grafickim izgledom. Ono sto mozemo da ocekujemo jeste verovatno dobra optimizovanost ako nista drugo.
 
Meni je malo bezveze sto je reveal trejler graficki izgledao bruka a ovaj sad je ispod proseka.

To obaška. Baš deluje...Bethesdistično. Plus, izgleda da su i svemirske stanice postale idealan "sandbox", po njihovim rečima. Sledeće će boravak u kući biti sandbox i tu će se dešavati radnja igara koje će trajati desetinama sati...
 
Random object simulator with guns and aliens.
 
Nazad
Vrh Dno