Šta je novo?

Quake Champions

igra li neko QC od forumasha?

bio sam kvejker pre 20-ak godina, a ovo najnovije izdanje sam pocheo igrati pre 2 godine.
da stvar bude zanimljivija, dosta ljudi iz tog starog perioda takodjer pika, pa ko nije do sad probao, a voli brze pucachine, moja topla preporuka.
i dalje je free za igranje, uz ogranichenje da nemate na startu sve chempove na izbor, ali se mogu otkljuchati igranjem ili placanjem.
 
Kaže mi steam da sam odigrao 178 sati, ali nisam baš dugo pokrenuo, otključao skoro sve likove
 
igra li neko QC od forumasha?

bio sam kvejker pre 20-ak godina, a ovo najnovije izdanje sam pocheo igrati pre 2 godine.
da stvar bude zanimljivija, dosta ljudi iz tog starog perioda takodjer pika, pa ko nije do sad probao, a voli brze pucachine, moja topla preporuka.
i dalje je free za igranje, uz ogranichenje da nemate na startu sve chempove na izbor, ali se mogu otkljuchati igranjem ili placanjem.

Ne igram ovo, ali neretko opalim Quake Live. Bio mi je omiljena razbibriga ranije, posebno sto si uvek mogao da iscimas nekog da skine preko browsera i opali koju partiju. Jel ovo free stalno ili je samo bilo free to claim jedno vreme?
 
@renne
mozda si ranije igrao, a mozda je neshto i zabagovalo.

@solesoslav
nisi ni probao ili jesi, pa se vratio na qlive?
stalno je free.
 
igrao poslednji put pre godinu i više dana
U to vreme serveri stalno bili u maintenance pa se smorio
 
sad je sve ok, ima nas jedno 30-ak iz srb, cro i cg, pikamo skoro svako veche posle 21h, pa ako odluchish da probash opet...
 
Nazad
Vrh Dno