Šta je novo?

Huawei Honor 5X

Provalio sam sad. Kada zadrzim prst na aplikaciji, uopste mi ne pokazuje kantu niti opciju da se moze obrisati, kao sto to uredno pokazuje sa drugim aplikacijama.
Vec se doticna igra prevuce na App info i otvara se automatski nov prozor u kojem postoji opcija za brisanje.
 
Provalio sam sad. Kada zadrzim prst na aplikaciji, uopste mi ne pokazuje kantu niti opciju da se moze obrisati, kao sto to uredno pokazuje sa drugim aplikacijama.
Vec se doticna igra prevuce na App info i otvara se automatski nov prozor u kojem postoji opcija za brisanje.
Ne znam. Meni je bilo isto kao i sa ostalim aplikacijama. Kako god, ipak su izbrisive :)

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Ne znam. Meni je bilo isto kao i sa ostalim aplikacijama. Kako god, ipak su izbrisive :)

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka

Eto vidis, kod mene nije tako, sad me zanima zbog cega. :D Koju verziju njihovog UI imas?
To jeste, bitno je da se ipak mogu obrisati. :)
 
Ti si beše imao neki sistemski apdejt. Ja nisam. I ti koristiš nova louncher, ja ne.

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Poslednja izmena:
@Bobi4ever

Ti koristis Novu, jel tako...To je zbog nje...Pokreni def. launcher, pa ce biti kao kod @Goxy.

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
Zbog nove je znači

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
@Bobi4ever

Ti koristis Novu, jel tako...To je zbog nje...Pokreni def. launcher, pa ce biti kao kod @Goxy.

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
Ali zar Nova ne daje jos vise opcija (uninstall, delete, info) naspram share i delete opcije iz emui launchera, kada se izabere neka ikonica sa desktopa??

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Nece Nova da pokaze Uninstall na vrhu za app koje su vec bile na fonu( kada se zadrzi prst u app drawer-u i hoces tako da obrises) dok za instalirane pokazuje regularno... To ga je verovatno zbunilo...

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
Meni nova puca tako da sam od nje udustao, a i lepše si mi ikonoce na ovom defaultnom.

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Da li Novu koristite zbog samog luncher-a ili je neki problem sa stock ROM-om? Ja sam luncher-e koristio da se otarasim lagovanja i tih trica...koliko vidim Android je popravljen(naravno ostali su bug-ovi u aplikacijama).
 
Nisam je nikad koristio niti bilo kada bilo koji launcher pa rekoh da probam. Ne vidim za sada nikakve probleme sa stock romom. Verovatno je stvar u app draweru a i neko voli taj nexus like style.

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Ko voli da podesava neke stvari, kao npr. da promeni ikonice, velicinu ikonica, razne efekte i slicno tome(sto ne moze vecina def.launcher-a), Nova stvarno pruza mnogo mogucnosti.A i jedan je od najstabilnijih launcher-a...

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
Meni se pokazao kao nestabilan

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Evo ponovo stavih novu. Radi ok. Da li ima neki dobar widged ili aplikacija koja pokazuje vremensku.prognozu vreme datum i lokaciju za home screen a da nije yahoo. Oni ostali widgeti ili ne rade ili im nešto nedostaje.

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Weather timeline probaj

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Trebalo bi. Lepo je znati da planiraju. Mada to može biti kao za neke modele gde se u Srbiji pojavi apdejt 6 meseci nakon istog u Koreji ili Indiji.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nije loše trajanje baterije na ovom telefonu. U prilogu je kako je izgledalo danas, kad je veći deo dana bio na wifi. Da napomenem da sam ga u kolima bio stavio na punjač nekih 15minuta (ne razmišljajući).
Inače, sve sinhronizacije su uvek uključene (za 5 mail adresa), viber, wa (dva naloga - drugi na parallel space), 20tak minuta radio deezer preko 3G, isto toliko bio uključen bluetooth, 3G/4G uvek uključeno, kao i lokacija. Prisutne obe sim kartice. Ukupno je bilo oko ~15minuta razgovora, malo speedtesta i sl. Igre nemam.
Subota je, jeste možda malo "light" opterećenje, ali svejedno, ja zadovoljan baterijom

Screenshot_2016-06-18-22-22-38.png Screenshot_2016-06-18-22-22-44.png Screenshot_2016-06-18-22-22-55.png
 
Sve je super osim brzine wifija koja je kriminalno loša

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Možda isprave u ažuriranju...
Mada ja nemam tih problema (ne mogu ni da uočim), jer imam PTT kablovski net 10/1 :)
 
Pa da. Ja imam 100/5. Izvlači jedva 15-18 u DL. UL je ok maximalnih 5. Mada ne blista ni u 4G jer i tu izvlači nekih 10 dok ovaj samsung izvlači 92. Možda zazi što mi je 4G kartica nanoSIM na Sim2 mada to nebi trebalo imati nikakve veze.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Za WiFi sam primetio da signal baš dosta opadne kad se gornja zadnja strana zakloni šakom. Sada sam gledao, signal je normalno na oko -55, a kad se zakloni šakom opadne na -75 do -80. Možda je i to deo problema.
Što se tiče 4G, tu nisam primetio ništa. Danas sam merio oko 38Mbps, što je i neka očekivana brzina u Telenor mreži.
 
Možda je zbog telenora i meni je na njemu telenor. Sad sam merio na ovom samsungu koji je na mts-u. 92mbps u dl a 36mbps u ul

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Može biti. Telenor 4G i ne radi uvek kako treba. Ubaci i mts karticu pa isprobaj.
 
Poslednja izmena:
Probaću kad uhvatim vremena sasvim sigurno

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
E,sad ste me smorili sa ovim brzinama i wifi signalom,a do sad gde god sam citao nisu imali skoro nikakve zamerke. :(
A planirao sam da ga uzmem u telenoru.
A jel ista ona fora vazi kao i za svaki dual sim mob,a to je da jedan sim podrzava sve mreze,a drugi samo 2g ili ovde obe imaiu sve?
@Goxy u kom slotu ti je mts kartica kad si izvlacio te 4g brzine? Moze biti da je samo sim 1sa 4g podrskom,a?

p.s.Reklama za tel im je uzas [emoji33]

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno