Šta je novo?

Huawei Honor 5X

Preko mreže. Hteo bih da znam koliko je utrošeno nevezano za aplikacije operatera i bez instalacije dodatnih aplikacija. To je nešto što je normalno da svaki Android telefon danas ima. Samo se izgleda Huawei pravi isuviše pametnim.
 
Па не знам. Мени су апликације оператера бас добре и имају пристојне виџете

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Slažem se sa time, sve je to OK. Ali nema opravdanje za Huawei da izbace nešto tako iz Androida.
 
Па има нешто у подешавањима као управљање саобраћајем података

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Jel se desava jos kome da ako stavite otisak prsta za otkljucavanje,pa tamo u podesavanjima tj. menadzeru telefona stavite jos dodatno otkljucavanje za pojedine app sa otiskom da se posle off/on moba to zakljucavanje za neke app jednostavno ponisti i opet im mozes pristupiti nakon glavnog otkljucavanja moba?
Uvek mi ponisti za operu,viber itd.,dok za neke (cini mi se samo sistemske) uvek ostaje taj otisak prsta i posle gasenja moba. Ove ostale svako malo moram ponovo dodati u listu :( smara me to,a hteo bi jos par app da ogranicim sa tim.
 
Poslednja izmena:
Taj otisak je prvi što ugasim kod svih telefona. Kakva glopost. Ako baš hoćeš zaštitu izabereš pin i lepota

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Taj otisak je prvi što ugasim kod svih telefona. Kakva glopost. Ako baš hoćeš zaštitu izabereš pin i lepota

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Meni to mnogo mocno,najbrze mi tako,ovako kucanje pina i sl. me smara
 
Pa zato ja ne koristim ništa :)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Hehe ima stvarcica koje ne sme niko da vidi pa je bolje zakljucati ih hehe ;) Sve u svemu,video sam par grescica u Mm sistemu za ovaj mob koje nisu strasne,ali bi bilo dobro da ih poprave ;) i mislim da jos malo mogu doraditi sistem da bude stabilniji. Iskreno se nadam da nas sa ovim MM nisu i definitivno resili podrske pa da vise neka nikakvog azuriranja,ispravki i sl. ;)
 
Ja mislim da je tu kraj. Jer sve kompanije tako rade sa low end pa i mid range modelima. A telefon je bolje radio i brže a i baterija je bila bolja pod lolypopom. Sa MM jedino što se dobija su one teme koje ne koristim uopšte.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ja ipak misli da nije,bice verovatno jos neka ispravka za ovaj MM. Videcemo ;)
 
Ma ja sam sve aplikacije stavio kao "protected apps" i više nemam problema ni sa čime. :)
 
Evo ga danasuploadfromtaptalk1470079825492.png

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
uploadfromtaptalk1470079978669.png

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
@Goxy nesto tu meni ne stima ova zadnja fotka...ajde ok da imas aktivan ekran 5h,ali da ti i sa tolikom njegovom aktivnoscu baterija traje toliko vremena (2. fotka) nesto mi nema logike,pobrljavio tel ;)
Ja sam jos primetio da mi nekad mnogo bolje drzi bateriju,a nekad manje,a uglavnom ga punim ugasenog nocu. Sve u svemu ostajem pri tome da ce ovo biti odlican tel ako izbace bar jos jednu ispravku za MM ;) ovako je dobar,ali da bi bio odlican treba da jos malo stabilizuju MM ;)
 
Poslednja izmena:
Pa nije dobro da ti fon stoji dugo nspunjen na punjači. To aka bateteriju bez obzira šta ko kaže. I nekoristim 4G uopšte. Ionako je spor ubi bože. Osakatili su ga za internetvsano tako.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
To sa fotkom je u redu. Ne koristim ga ja 5 seti u kontinuitetu

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pa nije dobro da ti fon stoji dugo nspunjen na punjači. To ska bazeteriju bez obzira šta ko kaže

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Znam da to nije dobro za bat.,ali mi tako lakse i najprakticnije,kad odmaram ja,odmara i mob ;) Uglavnom kasno lezem i rano ustajem tako da ne ostaje dugo na punjacu napunjen ;)
 
Poslednja izmena:
To sa fotkom je u redu. Ne koristim ga ja 5 seti u kontinuitetu

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Ma znam da ne koristis,ali ako si sve vreme na nekom netu (wifi ili mob) i toliku aktivnost ekrana da imas meni uspe baterija da izdrzi oko 17h,tebi ovde ispade preko 24h sto mi malo mnogo :D
 
Ja to ne radim. Punim ga u toku dana. Kad mi hitno treba tel uvek je jedan pun i ready tk go. Evo sad mi se huawei puni

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ma znam da ne koristis,ali ako si sve vreme na nekom netu (wifi ili mob) i toliku aktivnost ekrana da imas meni uspe baterija da izdrzi oko 17h,tebi ovde ispade preko 24h sto mi malo mnogo :D
Znam kad sam ga skinuo sa punjača. Juče u 5h. Tako da je to to

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Mozda zato sto si ugasio 4g,ko ce ga znati. Meni je stalno na 4g po Bg ;)
 
Jel mi se čini ili izgleda da je tel. poskupeo kod Telenora?
 
Reklamirali sniženje od 10 000 a kod ovog nešto upola, vreme mi je da menjam operatera.
 
Mislim da ga trenutno nemaju na stanju, tako su meni rekli. Očekuje se za 2 nedelje. Koja boja je ovaj iz Telenora bio , grey pa bela napred ili crna. Mnogo bolje deluje sa crnim prednjim delom.
 
Nazad
Vrh Dno