Šta je novo?

Bežične HiFi slušalice za PS3

nagard

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2004
Poruke
3,145
Poena
755
Koje bežične slušalice preporučujete, za slušanje muzike i filmove sa PS3?
Dobro bi bilo da mogu da rade i preko PC-a i preko telefona.
Recimo Sony Gold Wireless model, ima usb dongle preko kog ide povezivanje, Turtle Beach stealth 500p takođe s tim što se u usb dongle ubacuje i optički kabl iz PS3.
Znači nešto jeftinije od ova 2 modela, još ako ima i bluetooth pa da može i na telefon bežično...
Može Aliexpress ili Gearbest link.
 
Poprilicno je suzen izbor gaming headsetova koji su bezicni i imaju dobru cenu.

Ja bi mozda trazio u toj kategoriji koju si spomenuo, ali polovne, inace ispod 100-150 eura neces naci nista sto valja.

Problem sa AliExpressom je sto ti moze svasta doci, a bezicne slusalice po meni su osetljiva kategorija.
 
Sony Gold Wireless je moja preporuka.
Imam ih i rade odlično, zvuk je isto tako vrlo dobar. Ne bih se složio sa dosta kritičara istih. Vrede koliko koštaju po pitanju zvuka i funkcionalnosti.
 
Sony Gold Wireless je moja preporuka.
Imam ih i rade odlično, zvuk je isto tako vrlo dobar. Ne bih se složio sa dosta kritičara istih. Vrede koliko koštaju po pitanju zvuka i funkcionalnosti.
Da li ti rade sa ps3? Čitao sam da mora sa ps da se preuzme neka app za to?
 
Rade sa PS3 i to sa čipovanom konzolom i sa nemodifikovanom. Aplikacija je nepotrebna po meni, daje samo zvučne profile za neke igre - surround zvuk, efekti i slično, dakle nije potrebna za rad. Bitna je verzija firmware u oba slučaja... Ne znam od kog su podržane po plug 'n' play principu... Na legalno konzoli je najnoviji, a na ovoj čipovanoj nekoliko verzija unazad... Virtual surround aktivira dugme na njima i zvuči skroz ok - imao ili ne aplikaciju... Na čipovanoj i ne možeš da je imaš...
 
Aplikacija je nepotrebna po meni, daje samo zvučne profile za neke igre - surround zvuk, efekti i slično, dakle nije potrebna za rad.

E to mi je bilo bitno...
Na fw 4.76 da li rade, znaš li možda?
I još nešto, koristiš li ih na neki drugi način, bez PS3? Kolko znam, one nemaju bluetooth? Ako se usb utakne u PC treba li neki drajver za to ili ne?

Vidim na Amazonu su sada 60$ za BF, još kada bi dostavljali...
 
Poslednja izmena:
Ne znam koji firmware treba. Možda baš i taj... No, Google daje odgovor. I nemaju Bluetooth. Rade sa PC-jem sasvim normalno. Ili nečim što ima 3.5 mm jack.
 
Nazad
Vrh Dno