Šta je novo?

Moto Z

Stigao Z! Veoma mocan telefon!
Zna li iko gde kod nas ima MODova za kupiti?
 
Modove jos nisam vidjao i ja sam se raspitivao i trebalo bi u toku naredne nedelje da se pojave.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Kupio sam sivi Style mod u Uscu, imaju na stanju. :)

Kako ti se cini telefon, kako te sluzi..?

Moto Z + TapaTalk
 
Video sam kod alija stereo mod za 130 dolara, a projektor 365, preterase ga !
 
Ali nemas projektor:), ko ima i kome treba kupice.

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Vidite, projektor je pizzdarija teska... Zvuci smesno kad pogledas specifikacije i to, ali u praksi... Bruka.

Moto Z + TapaTalk
 
Zar nije bolje resenje da se kupi kompaktan projektor koji npr preko bt moze da se poveze sa svim modelima telefona ?
 
Ne pricam o tome sta je bolje i jeftinije, samo kazem da je projektor brutalan... :)

Moto Z + TapaTalk
 
Novi update jutros, 139.2Mb
 
Hvala puno, retki su ovakvi ljudi.

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
@lates
Sto si odustao, ako nije tajna..? I, za sta si se odlucio..? :)

Moto Z + TapaTalk
 
Kakva vam je baterija na Moto Z pošto je samo 2600mAh? Kvalitet izrade? Deluje vrhunski ovako sa slika i snimaka.
 
Kvalitet izrade i jeste vrhunski, i telefon zaista odaje utisak vrhunske izdrzljivosti. Istina, nisam ga isprobavao o zid i tako to... :D

Sto se baterije tice, kacio sam u temi vise screenshot-ova, nije dugacak thread, lako ces naci, samo prelistaj. :)

Moto Z + TapaTalk
 
@mironiko
Hteo sam od Gizma da uzmem onaj model al nisam mogao da se iskombinujem nikako pa ostadoh na svom s7 edge sa pink linijom :D
Mislim da ću njega još par meseci da koristim pa da vidim šta će ovi novi modeli da nude, a čekam i novi style ;)
 
Cekaj, mislis na Moto X Style, ili nesto drugo..?

Moto Z + TapaTalk
 
Samo da se pohvalim stigao danas Moto Z, prvi utisak je waooo, sutra dva Moto Moda JBL i Hasselblad.
 
Za sada su utosci odlicni, telefon radi bas brzo, baterija dacu komentar posle par punjenja kad sve legne.Ekran odlican, vidljiv pod svakim uglom, boje odlicne.Kamera danas sam malo slikao Hram telefonom i Hasselblad modom pa cu ako stignem veceras okaciti neku sliku.Moj utisak je da je kamera jako dobra, Hasselblad odlican, upotrebljiv.Sa njim telefon odlicno lezi u ruci, ima mogucnost slikanja u Raw formatu, zoom je odlicna stvar i najcesce mi ona fali kod slikanja telefonom.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Kaci primerke, i mene zanima, a moji modovi nikako da stignu. Nadam se da je bio neki update za Hasselblad mod, jer ima potencijala, a prvi rezultati nisu bili nesto, kao sto sam i pisao u testu...

Nisi uzeo projektor..?

Moto Z + TapaTalk
 
Nisam projektor...mada...
Proba sam update za hasselblad i nije ponudio nista.Zvucnik je super, odlicno se cuje i mnogo je dobro, svira muzika ti samo prislonis mod i nastavlja bez prekida samo mnogo jace:)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste, kul je zvucnik, ali ja sam bio iznenadjen tj. odusevljen projektorom. Znaaam - sad ce mnogi reci da imam i bolje za manje para, i ne ulazim u tu diskusiju, samo kazem da je strava i radi bolje nego sto sam ocekivao.

A valjda ce i cena padati...

Moto Z + TapaTalk
 
Da da i ja sam projektorom najvise odusevljen....Mrznem se kod Hrama da uslikam neku nocnu sliku ali tesko ide iako sam poneo i stativ, mnogo je hladno, vlaga...nekako je sve mutno

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Da, slicno kao meni za Ng u Becu, ali ipak sam napravio par upotrebljivih. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Telefon je brutalno dobar. Imam Samsung Galaxy Beam i Galaxy K-Zoom koje planiram da prodam i uzmem ta dva moda (projektor i hasselblad) tako da konacno objedinim "sve u jednom". Sto se tice Z-a sve pohvale. Baterija drzi od pola dana pa do dva dana u zavisnosti od "maltretiranja" telefona :D Odmah po paljenju trazio je update sa trenutnog 6.0 na 6.0.1 da bi potom prijavio da me i 7.0 ceka. Down od 1GB+ i instalacija 7.0 potrajala je nekih 20-30 minuta.
Z play mi i nije bio interesantna varijanta zbog nesto slabijih performansi. Drugar ga je uzeo skoro i zalio se kako su mu neke igre neigrive. On recimo igra Blitz brigade i kaze sada kada je probao na Z play da secka i trza i na slabijim podesavanjima a ta igra kod mene na Z glat prolazi u fulu. Slike su izuzetne (sa nekog amaterskog nivoa gledanja) i mogu vam reci dosta kvalitetnije nego one koje mi je pravio K-Zoom sa svojih 20+ Mpix. Brz wifi, brz 4G (rekord do sada je 142Mbit u downu), brz odziv komandi... Ma 5+!!!
Dosta povoljno mi je izasao preko VIP-a, 52.000 din u 24 rata na paketu NOVA 4 (55.000 - 3000 din za popust prilikom obnove ugovora). Taj paket i onako koristim vec dosta godina (poceo kao smart 1000) tako da mi je na kraju ispalo kao da sam telefon kupio na 24 rate. Inace cena telefona u VIP-u bez ugovorne obaveze je malo bezobraznih 105.000 din dok ga u Gigatronu mozete naci za oko 81.000+ din.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno