Šta je novo?

Moto Z

Dobro, moram priznati da me to odsustvo politicke korektnosti u naslovima i tekstovima veseli, jer mi se od pomenute pojave kenya... :D E sad, moguce je i da oni malo preteruju - ispada da je sve sranye...

Bas cu pratiti njihov rad malo blize u narednom periodu.

Moto Z + TapaTalk
 
Test je napokon na Benchmark-u. :) Mislim da je najobuhvatniji od testova u poslednje vreme, i podugacak - ali da ce vredeti citanja. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Bravo, svaka čast :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Na kraju ovo jeste zanimljiv fon ali modularnost po ovim cenama ima samo malo vise smisla od nesrecnog G5 :)
 
@Nikola1994
Hvala, dugo je trebalo, ali trudili smo se da bude svoebuhvatno, i objektivno.

@hsv.stoned
Video si i sam - to je nabrojano kao nedostatak. :) E sad, zaista su najavili da ce to progurati kroz pakete, po promo cenama, pa videcemo...

Moto Z + TapaTalk
 
Ne znam otkuda ideja da ovaj smartfon dolaze pod brendom Motorole? To jednostavno nije tačno. Lenovo je ime Motorole poslao u istoriju a linija njegovih smartfona od sada će ići pod nazivom serije "MOTO",kao što npr. Sony ima Xperia, Xiaomi -Redmi, Asus ima Zenphone itd. Naziv uređaja je dakle Lenovo Moto Z.
 
Pa zato što na kutiji na dve mesta velikim slovima piše Motorola, i zato što imaš i na telefonu i na pakovanju ogroman Motorola logo, stari
 
Sa cenama modula od 350 evra po komadu na amazonu, ukupno ispada preko 2000 evra. Sto je previse, previse !
Cenu telefona mogu prihvatiti, tako deru i ostali, ali cene modula, nikad !
 
Ok, Motorola se vratila. Zapravo, nije Motorola, Lenovo je u pitanju. Dobro, prijatna je vest. Ako ništa drugo zbog razbijanja monotonije na našem siromašnom tržištu. Solidan telefon i vrlo dobre specifikacije. To je otprilike sve. Iako ideja nije originalna(sa modovima) predstavlja realtivno osveženje, ali i finansijsku zabrinutost. Realno, pored kineskih high end telefona, Motorola će teško ostati u igri.
 
Zna neko koliko su u Srbiji oni Style Mods dodaci za ledja..? U Becu sam, pa ako je skuplje kod nas, kupio bih ovde, a iz nskog razloga, na ovom nekom WiFi-u ovde ne mogu da otvorim ni benchshop ni Giga sajt... Ko zna do cega je.

Moto Z + TapaTalk
 
Koliko sam ja video 2500dinara su.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
2,499 rsd u gigatronu.
 
Okee, hvala! :)

Moto Z + TapaTalk
 
da li su dosta jeftiniji tamo


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Sutra cu videti - javicu ovde.

Moto Z + TapaTalk
 
na amazonu indija kostaju, play 350 i z 550 evra !
danas na mobilnisvet jedan prodaje z za 520 e.
 
Nema Moto telefona u Becu nigde, pa ni dodataka...

Moto Z + TapaTalk
 
jedan lik iz Loznice prodavao na KP z za 370 evra , nove u kutiji , z play bio 350 evra
 
Da, problem je obznanjen i priznat od strane Lenovo, u pripremi je update da se to resi.

Moto Z + TapaTalk
 
jedan lik iz Loznice prodavao na KP z za 370 evra , nove u kutiji , z play bio 350 evra

Pa to je valjda ovaj sto sam napisao, iz Molbilnogsveta, isto stoji da je iz Loznice ! Te sume koje ti navodis su jako sumnjive, nisu realne, pogotovu sto je svuda velika razlika izmedju play i Z.
 
Ispalo iz kamiona ili slično. Kod mađara je Z bio oko 500 evra kad sam gledao.
 
Pa to je valjda ovaj sto sam napisao, iz Molbilnogsveta, isto stoji da je iz Loznice ! Te sume koje ti navodis su jako sumnjive, nisu realne, pogotovu sto je svuda velika razlika izmedju play i Z.

Zvao sam ga ja al sam zakasnio,prodate bile sve sto je imao na lageru,kad sam pitao sto tako jeftino,on kaze da ih jeftino nabavio i da se uklapa sa tom cenom
 
Pa da, jeftino je nabavio. Po 0 novcanih jedinica po komadu verovatno.

Moto Z + TapaTalk
 
Njega sam i ranije vidjao da ima povoljno telefone, cesto su to bili Lenovo.....

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Jesi ti nabavio svoj primerak Moto Z-a..? :)

Moto Z + TapaTalk
 
Nisam jos, cekam....:)

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Moto Z Play

Screenshot_20170104-114010.pngScreenshot_20170104-113951.pngScreenshot_20170104-114002.png
 
Nazad
Vrh Dno