Šta je novo?

Moto Z

@drdekzar
Naravno, to je jedino i logicno.

@Cvoruga
Pretpostavljam da je komentar na moj racun. Odjednom mi je jasno zasto si u svadji sa pola 5X teme.

Moto Z + TapaTalk
 
Drago mi je što ti je jasno.
Za razliku od tebe i pola 5X tebe ja napišem kako jeste i dokumentujem to, a ne rekla kazala.
I onda ti i tebi slični što se hvalite bez pokrića i bez ss se ljutite, ne kapirajući da je do vas.
Ae sad me banuj [emoji106] .
 
Kako member da te banuje? :D Šta se žalite na cenu telefona, pa naravno da je skup kod operatera. Zato ga kupite na oglasima jeftino, hint, hint :D
 
Ahahahah ne ide nesto prodaja gizmo ? :)

Velika šteta što nije bio 0.5mm deblji i sa 3000mah

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
@Cvoruga
Au, ti ode bas daleko. Ne bih dalje isao u raspravu sa tobom, posebno jer mi deluje da bas to zelis. Samo bih dodao komentar da ce SS sa moje strane i biti, ali ne bih pre testa da ga kacim, kao sto sam i napisao.

I da, ne samo da ne mogu da te banujem, nego ne znam otkud ti uopste i ideja da bih tako nesto uradio...

@fkloznica
Uff, da su to uradili... Meni je i sa jednim onim Style dodatkom pretanak. Mislim, telefon. xD

Moto Z + TapaTalk
 
Ahahahah ne ide nesto prodaja gizmo ? :)

Velika šteta što nije bio 0.5mm deblji i sa 3000mah

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ma ide, nego ljudi hoće da im poklonim neotpakovan telefon, a spustio sam osetno cenu u odnosu na mađare. Čak i garanciju ima, ne pisanu, ali svejedno lako osvarivu :)
 
Aman, ja sam se našalio za poklon, naravno da ćes da hvališ kad si dobio za dž, i ja bi, ko ne bi?
Šala pogrešno shvaćena, nikakvu raspravu nisam hteo, ne znam što me prozivaš.
 
Ne shvatas - ne hvalim, objektivan sam. Bar to pokusavam, tj. nije mi bila namera da hvalim.

Pritom, mislim, a svakako se nadam da odgovor na to pitanje "Ko ne bi hvalio?!" nije prazan skup...

Moto Z + TapaTalk
 
Evo, za sve sumnjicave:

6c82d29e882a486b1620bef3b18b21a8.jpg


5c60bfa31656b6564687471151b9bf1b.jpg


6db60327659e35f6d78834dce835b305.jpg


To je otkako je jutros skinut sa punjaca, 4G sve vreme, signal mi je los na poslu (mada taj prikaz jacine signala mislim da svakako nije dobar - nije prelazio sa 4G na 3G ili 2G).

Moto Z + TapaTalk
 
KOd mene prelazi sa 4G, danas čak jednom i na E, tako da mislim da je tačan prikaz
 
Pa sta znam... Sumnjam da je bas konstantno tako los (nisam bas sto posto vremena bio na istoj poziciji), ali realno ne znam da li je tako, to je samo pretpostavka.

Inace, ovo mi je tek drugi telefon u 5 godina koji nisam root-ovao. Prosli je bio Moto X Play. :)

Moto Z + TapaTalk
 
U principu ništa ne znači sinimak ekrana ako ne napišeš kako je korišćen telefon, na kolko je osvetljenje, koje app (ne vide se). gps, koliko mail naloga, sinhronizacija, ima li tu fejsa, skype... Ali kanc. potreba, tu je smanjeno osvetljenje, ništa zahtevno, bio si na poslu... To je to za tu bateriju, napolju na sunčanom danu +4G spržio bi je brzo.
 
Dobro je za poredjenje, jer sve telefone koje sam testirao koristio sam u istim uslovima. A pritom, signal u kancelariji mi je ocajan, a i nije bas mracno.

No dobro, necu da se ubedjujem. Slobodan si da mislis da je sranye, meni ni iz dzepa ni u dzep. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Daleko da je sranye, ali po ovim cenama meni je skup za ono što nudi, a da ne ulazim u to da je to Lenovo (obično kod nas sinonim za jeftiniji telefon, ne nešto što bi poredio sa S7 i S7 edge), a ni Motorola nikad nije bila nešto popularna kod nas. Očekivao sam pristupačniju cenu kojom bi se probijao na tržištu kao što je naše, ili u paketu modovi kao neki gift. Nešto, nešto što bi privuklo kupca. Ovako je samo skup telefon, na koji treba potrošiti još love za dodatke.
 
Razumem sta hoces da kazes...

Problem je sto svi pokusavaju da budu premium i drzeci visoke cene (kad imaju nesto dobro) ne "daju" da se proizvod makar na tren i tretira kao ne-premium... Pogledaj samo Sony, primera radi.

Za dodatke cemo videti. Na promociji su rekli da zestoko rade na tome da modovi mogu da idu u paketu sa telefonom, po znatno nizim cenama nego kad su sami. Za sad ih jos nemaju uopste u prodaji, samo telefon - pa videcemo kad stignu...

Moto Z + TapaTalk
 
Pa to je fora. Pare možeš da napraviš samo u premium sektoru

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koliko vidim iz SS ovo i nije neka autonomija, verovatno na nivou S6ice. Ja takav telefon nikad ne bih mogao da koristim, toliko bi vremena bio na punjaču da bih počeo da ga koristim umesto fiksnog. :D
 
Za te pare bolji fon moze da se uzme. Izdvaja se samo po modularnosti i to je odlicno odradjeno,ali koj ce mi moj modovi po takvoj ceni. Znas koji blutut zvučnik uzmem za te pare. Po svemu ostalom zaostaje za drugim top modelima.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Bar je bolja modularnost nego kod G5. Za to im skidam kapu.
 
Bice screenshot baterije na testu, pa uporedite sa HTC 10kom ili LG G5icom. Pritom, ta dva telefona imaju dobru autonomiju...
Pošto je "prozvan" htc 10 a screenshot od motoz je postavljen :D, evo jedan screenshot sa htc 10 za poređenje. 80% vremena 4g

da4b32d2ecf1cf81700b614711f9eaba.jpg


b44e7a49f38455f1c87b7403fea0c5ab.jpg


be4fea5f5aa870d250625a944b55011c.jpg


aed7d22fcc1bc1df7d5456045553aace.jpg


Sent from "Alcatel OT Easy db"
 
Sent from Alcatel Easy OT DB... :D

Salu na stranu, nisam prozivao HTC 10. Ima on dobru bateriju, samo ova od Moto Z nije nista losija od nje. S tim da ja nisam izvlacio prilikom testa koliko ti u tom screenshot-u, mada, ponavljam - kod mene u firmi signal je bas smece...

Inace, vidi se po komentarima da sam vrlo zadovoljan Motorolom, ali da mi neko da 500e i kaze kupi sta god hoces, mislim da bih ipak uzeo HTC 10. Nije mi dzaba bio Editor's Choice. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Ovo je premium telefona i nekom ce se svideti, nekom ne.Razlikuje se od drugih zbog Moto Modova sto jeste nesto novo i inovativno(na recenzijam deluje brutalno ali videcemo kad dodje kod nas).Meni licno je posle S7 edge najlepsi telefon.Naravno da ima boljih telefona ali ovaj ce da kupe oni koji hoce nesto novo i hoce da daju novca za Module i naravno oni kojima se ovaj telefon fizicki svidja, a siguran sam da ce ih biti odlicno izgleda uzivo.
 
Posle šest dana ja sam više nego zadovoljan, a platio sam ga, nije mi ga niko poklonio .
 
Sent from Alcatel Easy OT DB... :D

Salu na stranu, nisam prozivao HTC 10. Ima on dobru bateriju, samo ova od Moto Z nije nista losija od nje. S tim da ja nisam izvlacio prilikom testa koliko ti u tom screenshot-u, mada, ponavljam - kod mene u firmi signal je bas smece...

Inace, vidi se po komentarima da sam vrlo zadovoljan Motorolom, ali da mi neko da 500e i kaze kupi sta god hoces, mislim da bih ipak uzeo HTC 10. Nije mi dzaba bio Editor's Choice. :)

Moto Z + TapaTalk
Ma post je više bio zezanje, na fazon patkometrije ;)

Iskreno, u današnje vreme, po meni telefoni su samo dobri i bolji, nema loših, a Moto z se definitivno izdvaja iz mase zbog svojih specifičnosti. Ni malo se ne bih bunio da imam njega umesto htc-a.

Sent from "Alcatel OT Easy db"
 
Ma post je više bio zezanje, na fazon patkometrije ;)

Iskreno, u današnje vreme, po meni telefoni su samo dobri i bolji, nema loših, a Moto z se definitivno izdvaja iz mase zbog svojih specifičnosti. Ni malo se ne bih bunio da imam njega umesto htc-a.

Sent from "Alcatel OT Easy db"
+1
 
@hsv.stoned
Po naslovu bih rekao da je Arstechnica ishejtovala Moto Z. :D

Moto Z + TapaTalk
 
Jaka je cena samo tako za ovaj telefon. Istekao mi je ugovor u MTS-u i svidja mi se ovaj model ali su iz Lenova nabudzili cenu. Mislim se da sačekam jos malo pa da ga uzmem za kes jer je neminovno da padne cena uskoro.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Jeste cena jaka, ali je telefon odličan, u svakom pogledu.
Za mene veliko osveženje posle note serije, manje je trom definitivno
 
Nazad
Vrh Dno