Šta je novo?

Moto Z

@zoranbkv

Imaju bar on line tako piše pre neki dan gledah moto z još uvek u ponudi sa sve mod JBL zvučnikom.
Nje mogla ta varijanta,tjst nov telefon ?

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Kaže mi prodavac u Vip-u da ga nemaju,niti da može da se popravi.Kako nisam zadovoljan sa njihovim ponuđenim opcijama,po zakonu o zaštiti potrošača imam pravo na povraćaj novca.

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
Imaju u ušću, ja sad krenuo po jedan...mada sam ga rezervisao prošle nedelje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Brate, batali taj telefon,očigledno ima sistemsku grešku.Pišem o moto z telefonu.

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve ok,slažem se naravno .Evo screen shot sa trenutne ponude u gde je trenutno dostupan.
Rekao bih da malo hoće da tvrde pazar.
098c2ec06b680bccb2768d7941693ed2.jpg
a2ba1c21967db4ddd7b670ecaa51b46a.jpg


Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Čak i da mi ponude isti telefon, moraju da mi vrate razliku u ceni.Tako su uradili i prošle godine.

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
I meni se čini da mu je baterija malo oslabila takodje sam dobio nov posle reklamacije,problemi prošlje godine su počeli kada je krenulo hladnije vreme,gašenje kada je baterija na 40% itd.Valjda će ovaj preživeti ovu zimu [emoji38]

Svakako velika šteta,ja verovatno neću više biti fan Motorola brenda posle ovoga.

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Evo batalio [emoji23]
Imaš u Ušću 100% sad ja odustao od ugovora i prenosa broja zbog nekorektosti vipa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Barem svakih 7-8 meseci dobijete novi telefon. :D
 
Sto ne uze p20, preporodio bi se. :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Imam ga već.Neću iz principa, jer su bezobrazni.Oni meni nude zamenu samo dva određena telefona,pa potom nema vraćanja razlike u novcu, i ako su mi rekli da imam pravo_Ovako čekam da se jave pa da vidim šta će da bude.U svakom slučaju, kao što sam već napisao, imam pravo ili na potpuno isti telefon(za koji su fekli da nemaju više) ili na potpun povraćaj novca za telefon plus što ću da tražim da se vrati razlika u tarifi, jer je tarifa bila skuplja za 1000 dinara zbog uz8manja uređaja.

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
I mene je krenula baterija da zeza , da li je neko radio zamenu van garancije pa da zna koja je cena? :(

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Nazovi ProMobi, pa pitaj.
 
Jel ima neko da je koristio neki drugi običan punjač a ne taj turbo što dolazi u pakovanju i da je opet imao problem sa baterijom?

Ja nešto tripujem da je to zbog tog turbo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neko da je koristio neki drugi običan punjač a ne taj turbo što dolazi u pakovanju i da je opet imao problem sa baterijom?

Ja nešto tripujem da je to zbog tog turbo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Probao ja sa drugim i isto.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja mislim da je pre u pitanju loš dizajn nove baterije koju su morali da "tanje" zbog "fensi" tanjeg kućišta.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Zar im nije bilo isplativije da naruče druge kvalitetnije baterije i da ih ugrađuju u garanciji umesto da uvek daju drugi telefon...čudna im matematika [emoji57]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Septembarski update od 400tak MB za moto Z?!

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Izgleda da je moja odiseja sa reklamacijom Moto z pri kraju.Posle tronedeljnog dopisivanja i zivkanja sa njihove strane,i mojih upozorenja,dobiću p20 pro,bez ikakve doplate.Taj telefon je u mojoj tarifi sada 55000,skoro 20000 skuplji nego Moto z.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Koliko vidim svi zaradiše na ovom telefonu [emoji23] hvala Moto


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moj nije u garanciji , sutra ce na zamenu baterije :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ako nekom treba moto z za delove nek se javi na pm. :)

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Uzeo sam Honor Play, ovaj dajem za sicu.

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Upravo nosim moj na reklamaciju zbog baterije,drugi novi uredjaj dobijen u martu ove godine isti problem kao sa prvim.

Kako vas služi Z Play pitam kolege koji ga poseduju,u slučaju da ovaj ne poprave mislio sam njega da uzmem umesto ovog,jer bi modove voleo da koristim.

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Ja jos uvek koristim Z1 Play. Baterija traje 3 dana. Nisam imao nikakvih problema da kucnem u drvo.
 
Iscimah se ko nikad do sada. Skoro mesec i po dana je trajalo moje ubeđivanja sa Vipom, da ne mogu da tumače zakon kako njima odgovara. Poenta je da kada ne mogu da vam poprave telefon u garantnom roku i nemaju isti, ali potpuno isti da vam daju, imate apsolutno pravo na potpuni povraćaj novca{pisem u slučaju kada je od kupovine prošlo više od 6 meseci}. Uzeh p20 Pro na kraju, bez doplate naravno. Krenuli smo od Moto x4 pa završismo kod p20 pro. Još su pokušali da mi uvale priču da garancija za p20 Pro može samo da važi do isteka od 24 meseca kad sam uzeo prvi Moto Z. Naravno da im nije ni to uspelo. Pišem ovo zbog vas koji krećete u reklamaciju.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Videćemo prošli put si ispali korektni Vip,možda ga i poprave ko zna.Garancija mi je do 26.3.2020 [emoji2] tako da se ne sekiram mnogo .

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
posle kojih simptoma ste ga nosili na servis a da je reklamacija prihvacena?
Pitam, jer u poslednjih par meseci mi baterija traje osetno manje, ali sad je poceo i da se ponekad ugasi kad ima manje od 20% i nece da se ukljuci bez punjaca (samo blicne zuti trougao).
Gasenje nije uvek, mozda jednom u 10 puta kad padne ispod 20%, ne znam kako bih zbog toga prosao na reklamaciji.
Tacno mu je godinu dana sada.
 
Nazad
Vrh Dno