Šta je novo?

Moto Z

Nisam pogledao cene, ali ne cudi me: mt:s standardno nenormalan. :D Mozda je kod ostalih bolje..?

Nije mi bas jasno zasto postave cene sa kojima je jasnobda ce prodaja biti mizerna... Moram da vidim sa nekim marketinsko-prodajnim magom kako to funkcionise... :)

Moto Z + TapaTalk
 
Pa sta se cudite, mts i telenor prakticno uvek imaju malo vise cene svih uredjaja od vipa (generalno su kod sva tri provajdera nerealno zacenjeni) i onda posle 12+ meseci moraju da rasprodaju zalihe po drasticno nizim cenama u istim paketima :)

Ta zacenjenost moze da prodje samo u slucaju ajfona i galaxy/note serije a lg, sony, htc, yotafon, moto, PV Lumie i sl. ce se prodati u mizernom broju i onda posle godinu-dve sledi rasprodaja. Sto i nije tako lose :d
 
Poslednja izmena:
Da, koga ne mrzi da ceka... :D

Moto Z + TapaTalk
 
Ja sam tu rasprodaju video samo kod sonyja z2 i jako kratko z3... Kod mts
 
^ Z2/Z3 (mts), PV808 (u vipu i mts) a bilo je jos snizenja kod sva tri operatera, cak je i telenor neki model prodavao za neku sicu (zaboravih koji). Na kraju cim se neki flagship model slabije prodaje (a svi se dosta losije prodaju od galaksija i ajfona) u najgorem slucaju doci ce do manje korekcije cene na realniji iznos :)
 
Ja se nadam da neko od operatera ponudi ove dodatke kroz neke rate uz paket.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
^ Z2/Z3 (mts), PV808 (u vipu i mts) a bilo je jos snizenja kod sva tri operatera, cak je i telenor neki model prodavao za neku sicu (zaboravih koji). Na kraju cim se neki flagship model slabije prodaje (a svi se dosta losije prodaju od galaksija i ajfona) u najgorem slucaju doci ce do manje korekcije cene na realniji iznos :)
To su 3 modela od 300 a ti predstavio kao neku redovnu pojavu :)
Npr iPhone 6 su skidali po 500-1000 din uz paket pred kraj zaliha i stavljali tag "snižene cene" bez blama [emoji23]
 
Manjih snizenja uvek bude posle nekog vremena a tih drasticnih retko ali ih bude.

Ova Moto tesko da ce se prodavati dobro, morace da skinu cene bar za 10-15% a posle 2 godine prognoziram otarasavanje kroz zalihe po smesnim cenama sto se desilo i u slucaju onog RAZR droida :)

Npr iPhone 6 su skidali po 500-1000 din uz paket pred kraj zaliha i stavljali tag "snižene cene" bez blama

Pa sta ocekujes, ipak je to ajfon, ko zna koliko je razmazenih klinaca i uopste pasteta-klabing pozera jedva docekalo ajfone na rate :d
 
Ja sam oduševljen baterijom. Trajanje više nego ludo. Sinoć posle celog dana korišćena je još bila na 50%
 
A ko bi rekao, kad pogledas specifikacije...

Posebno bih naglasio da odlicno drzi na 4G. Uopste nije velika razlika u odnosu na WiFi.

Moto Z + TapaTalk
 
Da samo kada bi kolega okačio i neki SS za nas koji mislimo da 2600mah i 5.5" 2k displej ne smeju da idu u istu rečenicu sa pojmom dobra baterija :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
066c93c08107c51e558ffa9dda36e6c4.jpg

48d12f3cf973488b6bb53b47d2151220.jpg


Da stavim disklejmer, možda ovo nije fenomenalno, ali u odnosu na Note 4 i Note 3, ja sam se preporodio :)
 
Tako je nekako i kod mene, ali kompletan SS cuvam za zvanicni test - za koji dan ce ici. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Relano mi nije žao ni jednog dinara koji sam dao. Čak se navikavam i da nema led, lepo je što se uključuje pokretom ruke, pa vidiš notifikacije u koje automatski možeš da uđeš, tj u sadržaj istih.
 
Meni je Moto Display jos od KitKat-a najbolja adaptacija servisa notifikacionog izvestavanja.

Moto Z + TapaTalk
 
Ovo je prijatno iznenadjenje za bateriju, Lenovo je oduvek imao dobre baterije cak i kad ne izgleda tako po specifikaciji.Ja sam koristio G4 i super mi je taj Moto Display.
 
Ovo super? Ovo meni ne može da sastavi dan. Slaba baterija kao i kod S6 (moja jedina zamerka, baterija).

Mi Max
 
Pa jeste super, jer je u poredjenju sa 80% telefona bolje. To sto ti ocekujes vanserijsku autonomiju, ne znaci da 90% telefona ima sranye bateriju...

Moto Z + TapaTalk
 
Meni bi ova baterija trajala opusteno 1.5dan sto je za mene vise nego dobro.
 
To i ja kažem. I odjavljujem se o toj priči o bateriji
 
Pa jeste super, jer je u poredjenju sa 80% telefona bolje. To sto ti ocekujes vanserijsku autonomiju, ne znaci da 90% telefona ima sranye bateriju...

Moto Z + TapaTalk

Ala si preteralo, od 80% telefona?! To boli koliko si preterao, nisi realan. U cenovnoj klasi u kojoj se nalazi Moto Z ima najslabiju bateriju!
Analiziraću pakete sa oko 2000din mesečne pretplate na 2 god. ugovorne obaveze, koje inače pratim. MTS, 2 god ugovor XL paket, Moto Z skuplji od S7 za 8000din, od S7 Edge jeftiniji za 4500din. S7 Edge bih izabrao bez rezamišljanja u ovoj cenovnoj klasi, takođe i pre S7. U VIP Moto Z skuplji od S7 za 7000din, koji bih opet pre uzeo, naravno S7 ima jaču bateriju. Huawei Mate 9 u MTS XL na 2 god. ima istu cenu kao Moto Z od 70800din. Mate 9 je dual sim i ima bateriju od 4000mAh! LG G5, u VIP na Nova 4 paketu košta 36.000din, Moto Z košta 55.200din na istom paketu! I od LG G5 ima slabiju baterju! Dolazim do zaključka da je Moto Z preskup za ono što nudi.
 
Super, drago mi je si to zakljucio. I slobodno odaberi koji god telefon zelis.

Moto Z + TapaTalk
 
Moto Z nudi ono sto drugi nemaju modularnost odnosno Moto Modove, e sad naravno da li se to nekom svidja ili ne, da li to neko vidi kao prednost ili ne zavisi od korisnika.
 
@mironiko, argumenttovano sam uporedio, možeš proveriti. Po ovim cenama je preksup.

@drdekzar, meni ne igraju neku posebnu ulogu jer modularni dodaci ne idu uz telefon, a ne verujem da je cena sitnica. Samsung je poklanjao Gear VR.
 
Nisam ni rekao da nije argumentovano, i sam sam komentarisao na prethodnim stranama da je cena visoka. Radi se o tome da smo pricali o tome da je baterija prijatno iznenadjenje i iznadprosecna (cak i u flegsip klasi - testirao sam nekoliko flegsip telefona ove godine, i baterija uopste nije inferiorna), a ti odjednom poceo da uporedjujes cene, pa nisam hteo da ulazim u to. :)

Inace, preporucene cene modova su vec date (mislim da ih je Mondo objavio), i - nisu bas niske... S tim da mislim da su modovi dosta upotrebljiviji od VR seta, koji je dosta specifican i zanimljiv svega uskom broju ljudi.

Moto Z + TapaTalk
 
[youtube]2wVLe-URAIo[/youtube]

Covek ovde kaze da je baterija ispod proseka i da je tek sa ovim dodatkom za bateriju ok i na nivou ostalih flagship uredjaja.
Kome sad verovati :-D
 
Poslednja izmena:
Bice screenshot baterije na testu, pa uporedite sa HTC 10kom ili LG G5icom. Pritom, ta dva telefona imaju dobru autonomiju...
 
Nazad
Vrh Dno