Šta je novo?

Moto Z

Vidim na vrhu strane reklamu HelloMoto da li to znaci da stize, moze li neko ako zna da podeli informaciju.
 
Pojavila se vest na Mondo sajtu, da je sutra u Beogradu zvanicna promocija Moto Z telefona.
 
Bench je na njoj, ne brinite. :)

Nedugo zatim ide i test...

Nexus 5X TapaTalking
 
A bolje da nije koliko je skup :)
Nedopustivo za mob od 5.5" i 2600mah.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
JA se nadam da ce ga uskoro imati neka prodavnica ili neki operater da se moze probati, dok meni ne stigne moj:)
Mislim da ce cena biti dosta niza nego ova u Vip-u.
Ajde ako neko ima neki info gde ce ga biti da se vidi neka pise.....
 
Ima dosta slika na Flickr sajtu sa Hasselblad TrueZoom dodatkom. Verujem da je vecina slika koje su nastale po danu na auto, ali i pored toga, cena od skoro 300e za ovaj dodatak je previsoka. Valjda cu imati priliku da probam, ali ovako po trenutnim slikama, nista bolje od K Zoom-a.
 
Pratio sam danas malo predstavljanje po medijima i nesto sam povezao neke slike, ljude i cini mi se da je Gizmo dobio jedan primerak Moto Z.
Nadam se uskoro nekom testu i utiscima iz prve ruke, dok cekam da i ja dodjem do jednog.
 
Nije samo Gizmo. :D

Nexus 5X TapaTalking
 
:) lepo, lepo, svaka cast za Lenovo.Nadam se da cu i ja uskoro da vam se pridruzim.
Moze neki prvi utisci, a za par dana ocekujemo neki opsirniji test.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aha, dobio sam Moto Z. Problem je u tome sto ne znam sta cu sa njim, da li da ga zadrzim i koristim ili da ga ne otpakujem i stavim na oglase, posto imam S7 Edge. Mods su mi zanimljivi u ovoj prici, vise od samog telefona, trebamo i njih da dobijemo sve, do tad cu ga verovatno ostaviti neotpakovanog pa cu da vidim sta cu posle.

Mironiko, daj neka iskustva, ti ga sigurno vec koristis :)
 
Verovao ili ne - ni foliju skinuo nisam. Sinoc cim sam se vratio imao neki privatni cas, a od jutros sam u gradu, tako da ga tek cekam... Sto je najgore, necu skoro poceti da ga koristim, jer moram da testiram neke druge modele za Bench, pa dok to zavrsim... Ima da poludim. :D

Inace, def. cu ga zadrzati, posebno zbog modova. Kamera mu vrv nije kao na N5X, ni baterija, ali ostalo je top, pa cu se nekako snaci. :)

Nexus 5X TapaTalking
 
Super :)

Široke ruke taj lenovo :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da znas da jeste. Svi gosti prezentacije su dobili po Moto kofer vrlo solidnog kvaliteta, a i goscenje u restoranu ID je bilo na nivou, da kazem. :) Dakle, bas su ispostovali sve goste.

Nexus 5X TapaTalking
 
Tako je uvek kada je svež start .. svake sledeće godine će biti sve gore :)
Nadam se makar da su delili crne modele ,beli sa onim rupicama napred je užas

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Black je, vidim na kutiji da piše :) Stvarno su se otvorili, svaka im čast.
 
Svaka cast za Lenovo, vidim da su I na Facebooku nagradili nekog sa telefonom.
Sad sam ga gledao u Uscu, odlicno izgleda I lezi u ruci.Skoro pa je Stock Android u njemu, radi jako brzo.Koliko su mi rekli trenutno samo black imaju.
 
Drugari da li ga je neko otpakovao, dajte neki utisak, neku fotku.....
 
Tek od veceras ga koristim (testirao neke druge telefone do danas), tako da ce uskoro biti i utisci - za sad, prijatno sam iznenadjen low-light kamerom, a posle 5X sam ocekivao da ce mi sve biti shit. :D

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Vec jesam, a i bubrezinho je srecniji ovako, da se ne lazemo. :D

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Evo primera low-light slike:

https://postimg.org/image/bd2baxkjh/

Ako link ne radi, javite da ispravim.

Prvi utisci vezani za bateriju - za sad iznad ocekivanja. Sat vremena ekrana za 4h upotrebe i na 79% sam. 4G, los signal.
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu preko telefon da vidim sliku

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Nisam nikad tako shareovao, ali izgleda nece moci, pa cu je negde uploadovati i editovati msg, samo malo...

EDIT: Trebalo bi da sad radi.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne radi ni preko kompa link.

Hint: Koristi Flickr :)
 
Ovaj novi, sa postimage..?

Ne volim flickr, znam da sam ranije imao problema sa registracijom...

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Meni sad radi preko telefona i zadovoljan sam kvalitetom slike.Nadam se da moj dolazi iduce nedelje

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Ovaj novi, sa postimage..?

Ne volim flickr, znam da sam ranije imao problema sa registracijom...

Sent from my XT1650 using Tapatalk

Nisam video da si editovao, a ja vec pisao dok je bio taj gphotos.

Bas cudno za Flickr, ajde neko drugi da mi kaze, ali ti koji znas da si imao problema... Pre je morao yahoo nalog, ali sad mislim da moze i sa gmail-om da se pravi.
 
Probacu opet, to je bilo davno kad me zezao, pa hajde da mu dam novu priliku. :) Ne secam se vise sta je konkretno bio problem...

Nego, sta kazes za fotku..?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno