Šta je novo?

Moto Z

Nema to veze sa motorolom više ,to je sada lenovo i od njih zavisi kako će pokriti ovo tržište . A ja verujem da će biti dostupan kao s7 npr.
Mada možda to @Peca može bolje da objasni
 
Pa koji su mob izbacili pod lenovom ? Moto g4 ne racunam jer je on uglavnom za usa ,Brazil i Indus tržište

Ali javiće se već Peca da objasni.
 
Bice sad zvanicno kod nas,sad videcemo da li ce ga biti u izobilju :) dobro bi bilo da se mogu uzeti kod operatera jer kod svakog ima nekoliko lenovo modela...

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Jel rekao da ce z ili play kod nas biti 500 evra?

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Koliko sam razumeo Pecu kod nas se ocekuju krajem meseca, siguran sam da on ima proverenu informaciju i da nije to rekao napamet.Sto se tice cene i meni se cini da je negde spomenuto 500e u zvanicnoj prodaji sto je odlicna cena.
 
I ja sam cuo da je spomenuo 500e za ovaj multipraktik. Ozbiljan domaci zadatak sa projektorom i fotoparaptom su zadali. Imao je ranije Samsung neki zoom model gde je pozadi fotopaparat bio ugradjen. Ako se dobro secam, mozda, i neki LG. Ali ovo je daleko bolje i prakticnije. Nisam znao da se kupuju nastavci i da je Lenovo kupio Motorolu. Motorola se spasila zaborava, Alkatel opstaje, Nokia izumire. To su neka tri stara, dobra proizvodjaca koji se vracaju na scenu. Naravno, tu je i samostalan Sony. Crni model mi je lepsi, iako mi dizajn nije bas privlacan, ali pozdravljam stock Android kako sam cuo na Benchmark klipu da je receno. Koliko znam Alkatel je na Idol 4 i 4s isto stavio stock andriod, za ostale kompanije ne znam kako rade po tom pitanju.
 
Dakle, sve pohvale Lenovu i Motoroli, odrarili su majstorski posao i uveliko nadmašili po zrelosti LG-jev koncept na G5 telefonu.

Predviđam veliki uspeh ovog telefona, makar ja nešto tako mislim.

Još samo da LG sa svojim budućim G6 dodatno usavrši svoj modularni koncept, pa da imamo najzad i od LG-ja nešto valjano.


http://www.n-tv.de/technik/Moto-Z-Play-knipst-mit-Hasselblad-Mod-article18547841.html - za čitanje !!! Ko ne zna nemački, nek prevede sajt.
 
Poslednja izmena:
Pa piše, u Nemačkoj je Moto Z 700€, a 300€ je ovaj kamera dodatak. Ovo će biti još veći fail od G5, ne znam ko je lud da da 1000€ za ovo
 
O tome ja pričam .. nemaju oni šta da traže sa cenom kao s7. Da je 450e pa da pričamo .

I dalje pišemo o telefonu sa baterijom od 2600mah...
 
Poslednja izmena:
Upravo tako, ljudi pljuju Note 7 zato što ima 3500mAh umesto željenih 4000, a ovo čudo ima samo 2600, i uz to S820 procesor. Autonomija će biti 2 do 2,5h sot dnevno bez dodataka za bateriju
 
Brate skupo... Da bar spuste cene ovim modovima pa eventualno zbog toga da ga kupis, ovako za ovaj kamera dodatak kupis jos jedan fon.
 
Cena fona je tu i tamo,ali modovi su deracina. Pa samo mod za bateriju je 80 dolara

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Slažem se da je skupo ali imam osećaj da će za koji mesec cene osetno pasti i da će oko Nove Godine ili malo posle nje cene biti daleko povoljnije, kako za modove tako i za sam telefon.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Sta bi sa ovim telefonima, bilo je price da jos u septembru treba da budu dostupni kod nas i nista?
 
To sam i ja video, verovatno da dolazi uskoro.....


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Kolika je skup bolje da ne dolazi :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zasto da ne dolazi, zasto je skup.Ovo je premium telefon i morace u zvanicnim radnjama da ima i premijum cenu:).Pretpostavljam da ce imati slicnu cenu kao i ostali premium modeli, naravno da ce ga biti po oglasima jeftinije ako ga dobije neko od operatera sto sam siguran da ce biti.Nudi sve sto nude i ostali telefoni u tom cenovnom rangu, trenutno je najtanji, nudi dodatke koji izgledaju stvarno odlicno (ovo treba videti ali na klipovima stvarno izgleda dobro).Dodaci su skupi, da li su skupi.Do sada niko nije izbacio ovakve dodatke i ovako lako/prakticno kacenje istih na telefon tako da nemaju konkurenciju(nema jeftinije/skuplje ili losije/bolje).Znaci nije skupo, mozda je nama skupo za nas standard to se moze reci ali moda i nije radim takav posao da sam svaki dan sa razlicitim ljudima i gomila radi za male plate ili studira sto je jos gore ali se fura Iphone/Samsung znaci kupuju se skupi telefoni.Kroz pricu sa istim ljudima 80% njih je to uzelo na ugovor, naravno ne nose svi ali realno sve vise omladine nosi premium telefone cak i srednjoskolci.Sve vise vidjam ljude koji pricaju na telefon i visi im externa baterija ili je pridrzavaju....ovo fino samo na klik i dobijes dosta jacu bateriju...to mora i da kosta.Dodatak za kameru ne mogu da komentarisem dok ne vidim uzivo, nadam se da ce biti negde da se proba kad se bojavi kod nas, zvucnik isto kosta ali to je ipak JBL koji se isto elegantno spoji sa telefon.....projektor zanimljiva stvar ali meni nepotrebna ali ce sigurno naci svoje kupce, opet na klipovima koje sam video to radi odlicno i tako mali projektor koji se na klik nakaci na telefon mora i da kosta.
Sad mi ostaje samo da se nadam da mi prijatelj nadje povoljno ovaj model u Kini i da mi posalje po nekom nekako:) a za dodatke ne znam voleo bi bar externu bateriju, ako ne onda da sacekam da stigne i da se pojavi negde u nekoj radnji.
Sve u svemu kostace kao i ostali premium modeli, nudi premium hardver i sasvim novi koncept sa dodacima meni jako zanimljivo.
 
Svaka cast onome ko procita ovaj post iznad, mene su oci zabolele nakon 2 recenice i odustao sam...
 
Ja sam procitao! Uglavnom sve je moglo da stane u jednu kratku rečenicu a to je ono sto svi ovde znamo - Telefon kosta kao i svi drugi tog ranga.
 
Moglo je sve da se kaze u jednoj recenici ali sam hteo da obrazlozim odmah, da ne bi morao posle da pisem obrazlozenje :)
 
Nije do dužine obrazloženja nego do zbijenih reči i rečenica...
 
Ma opušteno, svi smo nauceni da nam u 2-3 rečenice sve opišu. I mi preterujemo. ;)
 
Nazad
Vrh Dno