Šta je novo?

Moto Z

I moj Moto crkao. Odneo danas u Telenor na reklamaciju
 
Jel ima neki info kada ce biti OTA Oreo za Z2 Play (Telenor)?
 
Droid verzije (Verizon US) su dobili obavestenje da ce dobiti Oreo za nekoliko nedelja. Za nase telefone za sada nisu pustili nikakva obavestenja.
 
Konačno. Moto z. Uzet u Vip
9587594a503a3e7e7f2ca8657e515cd4.jpg


Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Download je nikad sporiji! Bilo bi bas glupo kad bi nesto sa ovom motorolom islo kako treba sa ovim updateom. :D

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ja nisam imao problema sa download-om, budući da je 1,4GB sasvim očekivano je skinuo, i instalacija je protekla kako je predvideo u pola sata.
Inače prvi utisci su super, deluje mi da je baterija u standby režimu mnogo bolja, novi widgeti za sat na zaključanom ekranu su mnogo bolji. Mogucnost da se ukloni Google widgeti sa home screen-a...
 
Kod mene nije bilo problema sa downloadom update-a. Sve radi super.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Meni islo sporo. U jednom trenutku pisalo 3k+ sati jos za download. :D

U svakom slucaju je sve kako treba. ;)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ne briše ništa. Ja nisam radio hard reset. Sve radi OK za sad.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Moj iz VIP-a i dalje kaže nema novog update-a ?!??

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Moto z2 play, uzet sa KP i dalje nema Oreo, poslednji update bio za 7.1.1. i Februarski security...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stigao je update za Moto z.Nisam ni ja dobio za Moto z2 Play.Koliko sam pročitao Evropa dobija update krwjem aprila,mislim.

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
Meni od decembarskog ništa do sada

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Cudno. To nesto vip izgleda ne pusta.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Jel je bio uopšte neki patch između decebarskog i ovog zadnjeg update-a na 8.0?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Kod mene nije , btw jel moze neko da proba sluske na Oreo , meni se desava neko krcanje kao statika neka elektricna, zvuk je ok preko zvucnika , samo kad se sluske ubace

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ne, uz oreo ide martovski.

Sluske mi rade ok

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
kao sto rekoh i moja je motorola iz gigatrona i odmah stigao update, skinuo za 10 minuta ,instalirao za dvadesetak
 
Konačno! Nakon drugog hard reseta

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Nije mi davao uopšte ažuriranje za 8.0. Pokušavao svakodnevno po nekoliko puta proveru i uvek je bilo da nema ničeg novog posle decembarskog patch-a za 7.1.1. Danas tek nakon drugog hard reseta, kad sam ostavio da bude meni na srpskom (inače koristim engleski), mi je odmah dao da postoji novo ažuriranje za 8.0

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ne bi trebalo da to ima ikakve veze jedno sa drugim. Baš ću proveriti sa kolegom koji ima ovaj telefon i isto kao i ti poslednji update mu je Decembarski dal je dobio update na Oreo ili i on mora da radi reset.
 
Stigla nadogradnja na Android 8.0 (upravo se skida)...
Proverih zenin telefon i ona je dobila obavestenje o dostupnosti nadogradnje... (dopuna)
Bas me interesuje kako ce se telefon ponasati sa tom novotoarijom...

Inace u poslednjih nekoliko dana su poceli da mi pucaju programi sami od sebe...

Prilicno ruzan osecaj...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno