Šta je novo?

Moto Z

Nema. Ne postoji.

Moto Z2 Play ima 32-bitni OS, a GCam je 64-bitna aplikacija. Jedino da je nekako "napisu" kao 32-bitnu, ali sumnjam da ce se to desiti...

Sent in style from my Moto X Style
 
Takodje Moto Z Play ima S625, a potrebno je da ima 820/1.

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Pih majku mu. Valjda ce neko nekad napisati kao 32-bitnu aplikaciju, pa da moze lepo da radi i na Moto Z Play seriji.
 
@marinko98

Zapravo, ne mora. :) Uspeli su da portuju GCam i na SD625 telefone, samo malo sporije radi, ali - radi.

A odnedavno moze i sa SD630, posto on ima isti taj dedicated ISP kao i SD820 i jaci. :)

Sent in style from my Moto X Style
 
ljudi moji koje predrasude vladaju za ovaj telefon, nazalost osudjen sam da ga prodam zbog finansijskih problema . Kao da prodajem neku kung fu marku najgoru a ne motorolu. Pritom imam validnu garanciju i telefon je zaista u perfektnom stanju .
Za ove pare nema ni priblizno ovako dobar telefon i model.

Mozes njime da kopas Electroneum i da ti pada kinta kopanje pocinje 26 februara :)...Posto telefon ima dobar procesor lepi hash ce da imas :)....Mislim ako ga ne prodas do tog datuma....Da ti ne stoji telefon za dzabe kad vec moze da ti donosi novac.

Evo video zapis kako funkcionise...https://www.facebook.com/electroneum/videos/vb.1850733001855336/1945639132364722/?type=2&theater
 
Poslednja izmena:
@marinko98

Zapravo, ne mora. :) Uspeli su da portuju GCam i na SD625 telefone, samo malo sporije radi, ali - radi.

A odnedavno moze i sa SD630, posto on ima isti taj dedicated ISP kao i SD820 i jaci. :)

Sent in style from my Moto X Style
Da li moze na Moto Z2 play

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Dve poruke iznad sam pisao o tome - ne moze, nazalost.

Sent in style from my Moto X Style
 
Mozes njime da kopas Electroneum i da ti pada kinta kopanje pocinje 26 februara :)...Posto telefon ima dobar procesor lepi hash ce da imas :)....Mislim ako ga ne prodas do tog datuma....Da ti ne stoji telefon za dzabe kad vec moze da ti donosi novac.

Evo video zapis kako funkcionise...https://www.facebook.com/electroneum/videos/vb.1850733001855336/1945639132364722/?type=2&theater

ma da mi bar stoji nego ga koristim , meni je telefon munja ali bas bas . Jedina mana je da kazes nesto skromnija baterija inace sve ostalo vrh . A ljudi koji su se raspitivali za kupovinu su tek hit. Telefon je placen 335 eura pre 4 meseca i ja kazem da je cena 240 eura sa sve fotroloma i MUUUK znaci ni ne hvala ni nista bar da me opsuju bilo bi mi lakse. Gledao sam cena kod madjara 290 eura najniza na KP nema ispod ove moje cene . Jednostavno nemam srece sa prodajom pa to ti je. Odlazem servis na kolima dok ne smilsim drugaciju finansijsku konstrukciju :(
 
brancic-Slazem se taj fon i vredi toliko koliko trazis....Problem je sto je februar to ti je mrtav mesec ljudi se istrosili oko praznika da si stavio u Junu da prodajes na primer prodao bi bez problema....

Postoji sansa da ti ovo virtuelno rudarenje Electroneum-a donese 3000 din. mesecno...Bar se tako prica da ce ti najjaci modeli telefona toliko da donose...A aplikacija se samo skine na google play i kliknes start mining nista komplikovano....

Tako da mozes da pozajmis kintu za opravku auta a telefon zadrzis da ti kopa vratis kintu i plus ti ostane preko toga novca...Jer ce rudarenje telefonom trajati 5 godina minimum....
 
brancic-Slazem se taj fon i vredi toliko koliko trazis....Problem je sto je februar to ti je mrtav mesec ljudi se istrosili oko praznika da si stavio u Junu da prodajes na primer prodao bi bez problema....

Postoji sansa da ti ovo virtuelno rudarenje Electroneum-a donese 3000 din. mesecno...Bar se tako prica da ce ti najjaci modeli telefona toliko da donose...A aplikacija se samo skine na google play i kliknes start mining nista komplikovano....

Tako da mozes da pozajmis kintu za opravku auta a telefon zadrzis da ti kopa vratis kintu i plus ti ostane preko toga novca...Jer ce rudarenje telefonom trajati 5 godina minimum....
5 godina minimum da bi uopste napravio neke pare? Cemu to onda?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Mislim da je hteo da kaže da će trajati minimum 5 godina u smislu da neće buti ugašen pre. A naveo je pretpostavku zarade oko 3000 din mesečno, što je matematikom Žuće račundžije :) oko 300€ godišnje pa to baaar x5 ... :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Pih majku mu. Valjda ce neko nekad napisati kao 32-bitnu aplikaciju, pa da moze lepo da radi i na Moto Z Play seriji.

Za 625 mora prvo root, zatim uključiš Camera2 API (prekopiraš ovaj red bez navodnika "persist.camera.HAL3.enabled=1" u build.prop).
Možeš sa ovim programom da izmeniš:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.apps.build.prop.editor
Ili odariš root sa Magisk, on već ima sve module, bez kucanja, klik i instal.
 
Pih majku mu. Valjda ce neko nekad napisati kao 32-bitnu aplikaciju, pa da moze lepo da radi i na Moto Z Play seriji.
Nece nikad, jer nema vise aktivnih ARM x32 google nexus/pixel -a i naravno up to date Google Camera-e.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Koja bese najbolja varijanta GCam aplikacije za Moto Z, ako se neko time bavi uopste..? :)

Instalirao bih na devojcin Moto Z, imacemo nocnih slika ovih dana.

Sent in style from my Moto X Style
 
Jel to Motorola zvanicno digla ruke jer kasni sa poslednjim patchom za 7.1.1 ili su se bacili na oreo?

Nikakve vesti nisam uspeo da nadjem.

Mada meni oreo i ne znaci mesto vise bi voleo da nastave sa patchovima kao sto su do sad.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Meni nešto miriše da će Z (prva serija) da izvisi za 8.0

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Moj moto Z otišao prekjuče na reklamaciju u Vip,problemi sa baterijom,u poslednje vreme je počeo da se gasi i na 40% mogu da ga upalim isključivo ako ga stavim na punjac.
Problemi su počeli od decembra,zadnjih mesec dana je postalo stvarno iritantno,baterija se praznila nenormalno brzo+se gasi kad mu se oce,i kada je hladno napolju oko 0c ,gasi se i na 70%.Moram da ga držim u džepu blizu tela kako bi sprečio samogasenje.
Uradio factory reset i kalibraciju baterije po uputstvu sa lenovo foruma i ništa.

Послато са HTC One A9 уз помоћ Тапатока
 
Stigao mi danas februarski patch Moto Z2 Play. Ne znam da li nesto smo novo dobili sa njim. Jel ima inace uopste naznake za Oreo kada ce da ga puste, oteglo se nesto? :)
 
Moto Z retes verzija dobila feb patch. Mozda nas mezimac i nije tolko mrtav kako se cinilo.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno