»RSS Benchmark sajt

Strana 109 od 109 PrvaPrva ... 95999105106107108109
      Prikazani rezultati od 1.621 do 1.623 od ukupno 1623

Tema: Moto Z

Newcomers
        Na forumu od
        May 2016
        Poruka
        29
        Ne videh nigde temu za Motorolu Moto x4, jel ima neko da koristi taj telefon, utisci ?

Member Avatar korisnika Superiorni
        Na forumu od
        Jun 2016
        Poruka
        65
        Da se upišem u temu. Nabavih Z2 play za neke smešne pare kod našeg "najvećeg prodavca" elektronskih uredjaja. Ženi istekao ugovor u Mts-u a ima vec duze vremena iPhone 6s i nema želju da ga menja. Meni trebale pare, prodah moj IP 8+ za neke masne pare, produzismo ugovor na istoj mesečnoj pretplati koju je imala do sada (2.000 rsd) Omorika 1, 10k keš i zemnusmo ovaj telefon. Kao sto rekoh imao sam IP 8+, pre njega NOTE 8, ranije isključivo "flagship" modele i iskreno malo sam tripovao kako cu biti zadovoljan nekim mid range telefonom, ili low budget, kako god. Na prvu loptu mi je ovo skroz ok cak i jako mi se svidja. Radi kao singerica, nema lagova, nepotrebnog bloatweara, izgled je baš cool, posle "džamutke" od 8+ ovo mi dodje kao kutija šibica. Dobio uz njega onaj hard shell crne boje i neki power pack. Specifikacije i HW iskreno nisam ni gledao pre kupovine, išao sam na varijantu da prodjem jeftinije posto gospodja častila a nisam hteo neke "prodaj bubreg" telefone i tarife. S obzirom da sam godinama isključivo na top modelima iz najvise klase bas me zanima koliko dugo mogu ostati na ovoj igrački. Ćerka vec bacila pik na njega, hoce da se menjamo za njen IP SE mada evo posle tri dana kako sam ga uzeo i dalje imam onaj wow efekat kada ga uzmem u ruke. Jedina zamerka ako je uopšte i zamerka je kamera. Mada mi je to naravno ocekivano i logično u odnosu na aždaje koje sam koristio tako da mu nesto i "ne pridavam" značaj ionako dobra kamera mi znači samo na moru za porodične slike da ne teglim DSLR po plaži. Eto neki prvi utisci i razmišljanja. Licno voleo bih sam sa sobom malo da se smirim sto se tice preskupih telefona, na prvu loptu vidim da i ovi jeftiniji telefoni vrše solidno posao. U suprotnom ode kod ćerkice a ja gadjam NOTE 9.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
        Menjao Superiorni : 12.08.2018. u 11:37

Member Avatar korisnika tetrapack
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        2.248
      4. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon II X3 455 3.3GHz 1.5MB, BOX Kuler
        • MoBo: MSI 870-C45
        • RAM: KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3
        • VGA: POWERCOLOR Radeon HD 6770 1GB GDDR5
        • MON: SAMSUNG 2233SN
        • Case: Thermaltake v4 Black
        • INET: DSL
      5. Vidi ti moto sto pusta i dalje security patchove. Bravo, bravo. Samo jos da je pisalo sta updateuje.

Sent from my XT1650 using Tapatalk

Strana 109 od 109 PrvaPrva ... 95999105106107108109

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •