Šta je novo?

Moto Z

Da li mi preporucujete ovu motorolu z da kupim. Ima je sada za 37000 na 24 rate da kupim novu u G......N . Svaki komentar dobar ili los je dobrodosao.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Da li mi preporucujete ovu motorolu z da kupim. Ima je sada za 37000 na 24 rate da kupim novu u G......N . Svaki komentar dobar ili los je dobrodosao.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Ja imam z play dual sim. Odličan telefon. Uzeo sam ga u zameni, dao sam iPhone se...i nisam se pokajao nijedne sekunde

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
 
Presao sa honora 8 iako je telefon odlican jednostavno mi je nesto falilo. Prodao ga dok je jos drzao cenu i uzeo ovo i nisam se pokajao.

Na kp mozes da nadjes vec force verziju za oko 240e. I to u odlicnom stanju. :)

Imao sam jedino tu nesrecu da mi se ekran odlepljuje sto se da srediti. Uzeh ga u nemackoj, ne pokriva ga ta garancija u nasoj zemlji.



Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li mi preporucujete ovu motorolu z da kupim. Ima je sada za 37000 na 24 rate da kupim novu u G......N . Svaki komentar dobar ili los je dobrodosao.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Kao neko ko je imao Moto Z i sve modove razočaran sam sa telefonom. Telefon je pun problema počevši od procesora koji se greje i koji je uzrokovao dva puta kvar na matičnoj ploči kao i baterija malog kapaciteta.
Osim ekrana koji je perfektan i dizajna sa moto modovima i kamere koja je dobra sve ostalo nije.
Staklo zadnje kamere je jako osetljivo na odrebotine.
Bilo je još ljudi u ovoj temi koji su imali isti problem.
Za taj novac mozes da uzmeš bolji i telefon novije generacije.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pa predpostavljao sam da nesto fali. Hvala na odgovorima.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa predpostavljao sam da nesto fali. Hvala na odgovorima.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Sustina je u novcu...

Mala digresija na temu recimo kad sam kupovao Fiat 500L na kredit svi su me pitali sto uze Fiat znas li kakav si Audi mogao da uzmes za te novce (14400E)?
Ja rekoh znam polovan audi 15K evara i to franko dlan...
Ovako uzeh 500L na kredit ucesce 4K ostalo na 72 rate...
Polovan Audi nije bio na rate... :)

Tako da prvo moras da vidis sta se moze naci i koliko to kosta na rate... buduci da si naveo kupvinu na rate... i naravno da li drugi modeli mogu isto tako na rate...

Moto Z je i dalje citave 2 godine nakon pojavljivanja na trzistu bolji od 90% telefona... cak sta vise u rangu sa mnogih proslogodisnjim najboljim modelima mnogih proizvodjaca...

Ubija ga mala baterija ALI to je relativno... jer ako ces se igrati nema telefona kome ce baterija izdrzati vise od 1h igranja...
Prilikom igranja se greje kao i svi ostali telefoni a to je nenormalno...

Ja evo kazem da sa mojim stilom koriscenja telefona Moto Z izgura 2 dana od punjenja do punjenja baterije... ALI vikendom kad se poigram bar tri puta zavrsi na punjacu... srecom brzo se puni...
 
Poslednja izmena:
Za te pare takav hardver nema , i dalje je brz ,nista ne secka,ekran fenomenalan, android 8 ,sta ces vise za te pare , jedino baterija al sto rece MaliAbner brzo se puni
 
Sada sam na huawei p9 lite. Mozda se i isplati ze te pare. Razmisljam jos sta da radim.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Zamenili mi baterije i tač skrin komplet u sklopu garancije
Ja zadovoljan
 
Da nema nekog ko je prodao moto z, a ostao mu punjac? :d

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
u svakoj temi gde god pogledas za svaki uredjaj pise nista ne valja za te pare moze bolje, a niko ne kaze sta je to bolje.
Ja sam ga uzeo novog u retailu i jos uvek me odusevljva, dizajn, moto action, update. Zapravo jedino sto mu zameram je cena modova, mada vec je nekim poput projektora tri puta pala (bar na KP).

@tetrapack, hamin type-c punjac iz maloprodaja za oko 2000 radi turbo punjenje na motoroli.
 
ja sam ga prvi kupio u Telenoru, ima na početku teme
I dalje sam prezadovoljan telefonom, posle svih Note Samsunga koje sam imao
 
Dodje mu ovo.
2900ea8c767b162b45afd509a3866fd3.jpg


Edit: Test uradjen u suterenu, gde nije najsjajniji prijem.

Prvi put vidim ikonicu za 4g+ zato sam bio u cudu. :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kapiram da je to sa odlicnim signalom, al vidim da i tebi pise samo 4g. Ovde kod slavije je 4g+, al kao da ga testiraju. :)

Cudo ova matora motorolica podrzava i to. Ispade sad kad dobi osmicu tuto kompleto. :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
69ee2e079a0e8f25242b32c90104e492.jpg
 
Poslednja izmena:
Pojavljuje se i meni 4g+.Povremeno
U pitanju je Kraljevo
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima već na mnogo mesta u beogradu 4g+
 
Moj pevi kontakt, zato i zbun. Nisam bio u toku da su krenuli sa testiranje, a tek da moto z podrzava. :D

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Primecen prvi veliki Bug. Ovo doduse nema veze sa Motorolom vec sa Oreom. Mobile Data ne radi u Roaming-u (EU zona). Da ne razglabam ovde, ima brdo informacija i kritika na netu. Ceka se ispravka. Reset mreznih podesavanja ne pomaze kao ni promena APN parametara. Ovo je vrlo neozbiljno od strane Google-a, ali nije im prvi put..

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ispeglaće obzirom da je na sistemskim nivou...
A jel iko od vas koristi "mobile data" u roamingu, a da sam plaća račun? [emoji16]

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
S obzirom da je roaming unutar EU, do neke mere, besplatan mislim da ga svi koriste (osim vlasnika Moto Z :D ).
 
Jesam li ja jedini na z play o ostao na Nugatu???

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
 
Mobile Data ponovo radi u Roaming-u. Bez ikakvih promena, ispravki i slicno. Nista mi nije jasno, ali dok radi ne bunim se. Svako ko ima neki paket (min, sms, MB) bilo prepaid bilo postpaid (vazi za vecinu operatera zemalja EU) ima u EU iste mogucnosti kao u nacionalnoj mrezi, bez ogranicenja. Tek prilikom isteka istih ili koriscenjem tkz. bazis tarifa vaze spec. cene u Roaming-u. Ovo naravno ne vazi za Srbiju I domace operatere..

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Momci, ima li neko od vas da ne koristi onu providnu plastiku/case za Moto Z iz pakovanja, koja ide samo oko ivica telefona, a da bi je prodao?

Moja devojka je koristi, ali joj se slomila njena, pa bih joj nasao zamenu, a nekako mi se cini da ima sanse da poneko sa ove teme to ne koristi. :)

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Jedno pitanje, da li je neko u Srbiji dobio update za moto z2 play na Oreo?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da odgovorim samom sebi. Upravo skidam update sa Oreom.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno