Šta je novo?

Moto Z

šta ima da se čuje kada nikada neće doći u Srbiju :)

uglavnom domaći zadatak za lg i njihov pokušaj sa nebitnim dodatcima ,gledao sam prezentaciju i bila je predobra ,samo prvih 40ak min težak smor.

onaj moto Z koji je otporan na padove u kućištu od 7mm ima 3500mah bateriju ,deluje nerealno ..

kao što rekoh u g5 temi, moto mods [emoji7]
projektor i jbl zvučnici ,plus će moći da se koriste i sledeće godine na z2

šteta što tek za 3m idu u prodaju ,valjda računaju da skinu deo kolača jabuci [emoji28] [emoji23]



Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moto Z dolazi u Srbiju u septembru, evo za vas ekskluzivne informacije :)
 
taj od 2600mah na 5.5 incha ionako nije zanimljiv.. :)

Lenovo to release Moto Mods developer kit, whoever creates the coolest module will get $1,000,000

:)



Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ok, moram polako da se pozdravljam sa bubregom, krastavac... :D

Sent from my ASUS_Z00TD using Tapatalk
 
šta ima da se čuje kada nikada neće doći u Srbiju :)

uglavnom domaći zadatak za lg i njihov pokušaj sa nebitnim dodatcima ,gledao sam prezentaciju i bila je predobra ,samo prvih 40ak min težak smor.

onaj moto Z koji je otporan na padove u kućištu od 7mm ima 3500mah bateriju ,deluje nerealno ..

kao što rekoh u g5 temi, moto mods [emoji7]
projektor i jbl zvučnici ,plus će moći da se koriste i sledeće godine na z2

šteta što tek za 3m idu u prodaju ,valjda računaju da skinu deo kolača jabuci [emoji28] [emoji23]



Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Jesu malo smorili na pocetku :)

Ja sam o G5 iz Barselone izvestavao sa izvesnom distancom da me ne bi spalili na lomaci...ovo je modularni telefon!
 
jbl kažu 80$ .

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
projektor>>>>sve ostalo.pa cak i njihova verzija continuuma,prvi put da neki ozbiljniji android igrac i pokusa da napravi pristojno desktop android resenje.u sklopu sa tim projektorom,mogucnosti su presjajne na papiru.
 
Допада ми се све али оно испод екрана никако.
 
Evo i potvrde u vezi dolaska Motorole u Srbiju, da ne bude da sam izmislio nesto :)

https://www.youtube.com/watch?v=xcOz2s3zwo0
 
300 dolara za projektor,80 dolara za battery pack... :/
 
Sasvim očekivano.
 
Meni je neopisivo odvratan taj fingerprint. Ovako mi se sviđa, ali ne mogu da pređem preko. :D
 
[youtube]rfYsJ5j0N5k[/youtube]

Sent from my D6503
 
"Pevaces" i ti kada se uveris koliko traje baterija na tom manjem 6s :d

Pazari 6s+

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Ala ce da drzi bat ova Z play... Kakav je ovaj snap sto ide unutra, jel zna neko?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
S625..na foru s615 samo bolji cpu , verovatno manje troši i manje se greje . No to će vreme pokazati
 
Gledam sada pecu kako ga najavljuje za Srbiju(moto Z) kao da će koštati oko 300e a ne kao s7 i to sve sa baterijom od 2000mah :)
 
A cekaj, ti znas koliko ce kostati..?

Inace, 2.600 mAh je baterija, i po prvim testovima, nije sjajna, ali je pristojna.
 
Pa 2600 na 5.5 incha 2k ekran i s820 ,pa to će biti duplo gore nego na Galaxy s6 :)

Pa kolika može cena da bude kada je u usa 650$ ? Znači u rangu s7 a tu realno nema šta da traži
 
A cekaj, ti znas koliko ce kostati..?

Inace, 2.600 mAh je baterija, i po prvim testovima, nije sjajna, ali je pristojna.
Trebala bi da traje oko 4 sata jace upotrebe,a z force oko 5.5 sati(mislim na sot)...tako bar kaze flossy carter,to je sasvim dovoljno za jedan dan

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Da samo što on to koristi u cugu ,4h up time ~ 4h sot, onda na punjač pa sve tako [emoji23]
 
Jedino sto ce moto kao i uvek biti ocajno dostupan kod nas. Naleti par komada od preko i to je to. Z play mi je bas zanimljiv
 
Nazad
Vrh Dno