Šta je novo?

Moto Z

Obavestise me juče iz Vip da se odbija reklamacija,zvao sam ih odmah da pitam zbog cega,kažu biće uskoro gotovo to je samo cirkularna poruka.bla bla
Uglavnom problem sa mojim moto z je identican kao kod
@zoranbkv i @Bane-Nis

Čekam 30 dana ako treba,onda tražim novi.
a4b840a64fe61f0bdb358b7d67784c4e.jpg


Послато са HTC One A9 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kad si predao a kada ti je stigla ova poruka?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Pre tačno 8 dana :)

Послато са HTC One A9 уз помоћ Тапатока
 
Tako je i meni bilo. Prošlo je skoro mesec dana pre nego što su me obavestili da dobijam novi telefon.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
To je to. Klasična procedura. Ako si u reklamaciji zahtevao nov uređaj onda ti je zato stigla ovakva poruka. Brzo će ti se javiti sa drugom tipa da je servis potvrdio neispravnost nastalu ne tvojom greškom i da ćeš dobiti nov. Ako budeš imao sreće čeka te i poklon JBL zvučnik. I naravno povraćaj novca u razlici cene tada i sada (tarifom uz oaket koji koristiš)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Pokušaće da ti uvale Z2 play ili "neki sličan u ponudi iz prodajnog objekta gde si reklamirao". Ne prihvataj, traži izričito taj jer ih još ima u ponudi

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Tražio sam popravku,međutim stiže ova poruka koja je u krajnju ruku zbunjujuća.
Zato sam ih i zvao,jer telefon nije oštećen,slomljen ili tako nešto.

Nemam problem sa tim da ga poprave ako ga time vrate u prvobitno stanje.
Za zamenu za nov ako popravka bude ne moguca prihvatam samo i isključivo nov moto z :)


Послато са HTC One A9 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam 3 puta nosio telefon u poslovnicu i vraćali su mi servisiran uređaj.
Tek kada sam otišao u ovlašćeni servis i kada su videli koliko je puta telefon servisiran,dali su mi Potvrdu o zameni mobilnog uređaja,a i to sam čekao sedam dana.

Jedino što sam bio bez telefona blizu 2 meseca,ali sam dobio da koristim zamenski telefon.

U poslovnici mts-a više nisu imali Moto Z pa su mi ponudili da biram jedan od tri uređaja koje sistem izbaci.
Uzeo sam S8 i dobio novu garanciju na 2 godine.

Sramota što za premium uređaj moraš da se toliko čekaš.

A što se tiče sms-ova oni su genetički i svaki put je pisalo "Možete doći da preuzmete servisiran uređaj,tako da do kraja nisam znao da li su odobrili zamenu.
Tako je bilo u mom konkretnim slučaju.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
ima li ko ideju za neki brzi punjac, i ne mogu da zakacim telefon za racunar, ne da mi da usb tethering gurnem u on...
 
ako mislis brzi punjac kao zamena za originalni imas HAMA tip C od 3A za 2000 din, telefon ga detektuje kao turbopower tj kao original
 
Qc 3.0 bilo koji iz mog iskustva uzeo sa alija. Anker kao preporuka.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ne igraj se, citao sam kako su se dosta njih posle pokusaja pozdravili sa telefonom.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Jesu, ali sa soak testom. Nisam jos nikog video da je ubio telefon ovom finalnom verzijom koja je izasla u (cini mi se) Juznoj Americi.
 
Meni se ekran odlepio sam od sebe, ne zelim ni da zamisljam sta moze da se desi sa cackanjem i rutovnjem.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Da li si rešio problem ekrana?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nisam resio, samo mi bode oci. Sve radi kako treba i nema nikakvih problema. Nisam trenutno pri parama, al kad sam zvao mobis rekli mora nov ekran i cena je 100e.

Mada, rekli su mi da dodjem pa ce tacno da mi kazu.

U svakom slucaju glupost i prvi put video, a nikad cuo.
Na xda ima dosta slučajeva.

Meni je krenulo uz ivicu sa strane gde je power dugme. I bas oseca kad ga ne drzim u case -u.



Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Telefon nije u garanciji?
Moguće da ti je ekran ok ali se odlepio,
ako je tako onda treba samo da se ekran recentrira i rešeno.
To ne bi trebalo da košta previše.
 
Poslednja izmena:
Pa to sam i ja rekao, al mi rekose da mra nov iz ne znam kog razloga.

Sto mi nema logike kad je vec fabricki lepljen, al sta ja znam.

Kupljen u nemackoj u saturnu. Iako nlr kod njih vazi svetska garancija lenova. Ta saturnova ne vazi.

Kad budem skupii para javljam sta, kako, zasto. :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Epilog sa Vip om i reklamacijom moto z.
Dobio poruku da dodjem i preuzmem tel.

Pozovem korisnički servis,kažu treba da preuzmem nov u poslovnici nije mogao da se popravi, ponesite kutiju bla bla.

Dodjem tamo naletim na neku ne iskusnu devojku nema pojma sva pogubljena,kaže koji ćete tel....hoćete Samsung?? nemamo moto z ,ubedjivala me 10min.

Rekoh ne.... isključivo njega [emoji6]
Otisla je negde u magacin najmanje 5puta[emoji23].Jao pa nemamo trt mrt...

Čekajte rekoh,dobio sam poruku da preuzmem tel sa servisa,sad mi kažete da nemate.???? Stvarno sramota ,a ratu za njega plaćam masno i vrlo uredno svaki mesec a telefon nemam![emoji2]
"Moram da pozovem menagera" [emoji2]

Donese ga posle pola sata ubeđivanja novi moto z ,sa sve paketom i JBL modom.Kaže nije znala dali sme da mi da,pošto dele jbl mod uz njega [emoji2][emoji2].

Rekoh ćero daj ti slobodno i mod ne bunim se ja....jedva dadoše,uz to i povraćaj novca razliku u ceni od cirka 20.200rsd.
Ja dobar skoro 300evrica +nov tel.
Zadovoljan skroz.[emoji23]

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Iiiiista ali iiiista priča je bila kod mene. "Koji će te iz prodavnice" ... "Nemamo Z" ... Posle 10tak minuta priče i 2-3 odlaženja do "magacina" pozadi, zobe menadžera i odlazi još jednom pozadi i iznosi paket moto z sa jbl modom :)
U svakođ slučaju klasičan APP (ako prođe prošlo je) i kad vide da si uporan onda ti "izađu u susret". Ali ok su generalno samo malo treba popričati sa njima ;)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Jel ovo neka "silent" najava? :)
a6cd731fdee9ead870b290fa0491ce94.jpg
843d71540fcca63faa6c8a6c31b957f0.jpg


Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ipak nije šala :)
https://youtu.be/P2q4HLzci5o
Dostupno u Brazilu... Jel to Brazil ima neki prioritet ili ih tretiraju kao zamorčiće?? Prvo dobili Oreo za Z a sad i ovo [emoji848]

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Iiiiista ali iiiista priča je bila kod mene. "Koji će te iz prodavnice" ... "Nemamo Z" ... Posle 10tak minuta priče i 2-3 odlaženja do "magacina" pozadi, zobe menadžera i odlazi još jednom pozadi i iznosi paket moto z sa jbl modom :)
U svakođ slučaju klasičan APP (ako prođe prošlo je) i kad vide da si uporan onda ti "izađu u susret". Ali ok su generalno samo malo treba popričati sa njima ;)

Sent from my XT1650 using Tapatalk

Misljenja sam da je to klasicna "muljaza" (shodno mentalitetu naseg coveka) onih koji rade u tim poslovnicama i nista vise...
VIP je prevelika firma da bi se blamirala takvim desavanjima...
 
Stigao update za kameru, nervira me onaj donji crni prostor sto stoji gde je dugme za kameru i pregled slika. Toga pre nije bilo. A kada se stavi manja rezolucija onda bude slika preko celog ekrana sa linijom po sredini da razgranici. Mogli su to da srede malo da nema uopste nista na bilo kojoj rezoluciji. Ovo mi je bas ruzno. Ima se vratim na staru verizju.
 
Bilo je nego ti je aplikacija podesena na 9mpx. Idi u setting i sa 4:3 i 13mpx stavi na 16:9 i 9mpx.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno