Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

E najbitnije je da ISO na senzorcicu 1/2.X'' ide do 8k :d ili jos bolje kao kod sonija do 12800 :d

Nego kakve veze ima random Lumia sa ovom P9L temom/kamerom? :)
 
Bitniji je shutter speed. Mene je na 640ki nerviralo što je 4 sec max. Zato sad sa P9 lite kad nabijem na 8 sec... Ovde mi jedino fali što je min manualni ISO 100ka. Bar da su dali do 64... :d

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se sto je lumia upala medju huawei. Evo izlazimo,zatvaramo vrata :)
 
6f213ee9f203476ec3ee15c56a936149.jpg

Nije lose. Obzirom dankad me smori PC jasem telefon.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Sta je "dropzone management"? Vidim da imam 4 aplikacije u tome ali ne znam cemu je namenjen. Tj koja je funkcija te opcije

The dead have highways
 
Da ne trazim po temi, verovatno je bilo..

Da li bi iko bio ljubazan i odgovorio mi da li bilo koji provajder od nasa tri daje dual sim P9Lite? I zasto su kod nas single kad bi fabricki trebalo da su svi dual?
 
Poslednja izmena:
Da ne trazim po temi, verovatno je bilo..

Da li bi iko bio ljubazan i odgovorio mi da li bilo koji provajder od nasa tri daje dual sim P9Lite? I zasto su kod nas single kad bi fabricki trebalo da su svi dual?
Softwerski su single sim, ubacis sistem za dual i sve je isto.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zar se ne gubi garancija tako?
 
Jel ga probao neko?

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Ma seve lepo pise nego ako pocnem ima da izgubim vremena i vremena ,a klinac mi skolarac pa sam u manju sa istim :D
 
A strpite se još malo. Čim je beta tu, uskoro će i zvanična verzija. Koji mesec strpljenja nam ništa neće značiti. [emoji14]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Zvanicno je najavljan u prvom kvartalu. Mene su generalno Bete smorilo na LInuxu godinama sam se borio sa tim :S
 
Pa ko nema zivaca beta je tu. Ko ide ziher ceka jos 2 meseca i ima ispeglan OS.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Sačekaću oficijelnu verziju, telefon mi radi lepo, nemam potrebe da experimentišem sa betama.
 
Nazad
Vrh Dno