Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Oki. Hvala. :)
Ma navikao sam na Lumiji onako kad mi stoji na stolu samo da ga čuknem po ekranu. Ne moram da ga uzimam u ruku. Ma navići ću se i na ovo. :d
 
Sad gledam punjac. Na izlazu je 0.2A. A na punjacu od G2 je 0.3A.
Mislim da mi je na punjacu od G3 cak bilo 0.5A. Tako da sporo punjenje baterije prepisite tome. Ja cu par puta napuniti bateriju sa fabrickim punjacem. Posle toga cu probati sa ovim od G2. Mora da se puni onda malo brze. Inace koliko vidim baterija sasvim solidno drzi, ja sam zadovoljan.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Da li se desava nekom da nece odmah da se otkljuca na senzor ili dugme.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sad gledam punjac. Na izlazu je 0.2A. A na punjacu od G2 je 0.3A.
Mislim da mi je na punjacu od G3 cak bilo 0.5A. Tako da sporo punjenje baterije prepisite tome. Ja cu par puta napuniti bateriju sa fabrickim punjacem. Posle toga cu probati sa ovim od G2. Mora da se puni onda malo brze. Inace koliko vidim baterija sasvim solidno drzi, ja sam zadovoljan.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Koje to vrednosti čitaš?
G2 i G3 imaju punjače od 1.8a. Sa 0.2 0.3 0.5 bateriju ne bi nikada napunio. 0.5 je usb sa kompa.
 
Ja sam lose procitao, huawei ima 1A a G2 ima 1.8A. U svako slucaju skoro duplo brze puni punjac od G2.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ima na Aliju original punjac od 2A za ovaj televon, cena je oko 6, 7 dolara

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Hvala, baciću pogled.
Rešio sam da potpišem ugovor u Vipu i uzmem ga...sad mu merkam silikonske futrole na KP.
Oni koji ga već imaju, kakva je baterija, jeste li zadovo5ni?
 
Baterija je skroz ok po meni. Bez problema izdrzi dan dobre upotrebe sa upaljenim wi fi i mobilni internet na smenu. Ajde ako neko naleti na dobru ultra tanku silikonjaru, neka okaci ovde link. Ja sam uzeo jedinu koja je bila u radnji kod mene. Ali je predebela i izgleda duplo deblji tel.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja kupio silikonski bamper u vipu u Jagodini . I to providan. 500 din. platio. Ekstra izgleda.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Teracel marke silikon.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Otišla Lumidža, rezervisan crni P9 lite za ponedeljak. :D

Sent from my GT-S7390 using Tapatalk
 
Dobio sam telefon preko firme, iz VIP-a, trebalo bi da je dual sim po specifikacijama, mogu da se ubace 2 sim kartice, ali nigde ne mogu da nadjem kako obe da aktiviram. Telefon nije zakljucan, sve kartice rade, ali u meniju nema opcija za upravljanje karticama. Ako moze neko da mi pomogne sa savetom, hvala unapred.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Iz VIP-a je single sim. To drugo mesto u slotu je za SD karticu...
 
Slot za MicroSD bi takođe trebalo da služi za SIM karticu, P9 Lite ima hibridni dual-SIM slot...
 
Umesto micro sd moze da se ubaci nano sim kartica, tako da je tehnicki omogucen dual sim ali telefon ne prepoznaje 2 kartice. U temi za Huawei P8 je ponudjeno resenje preko ucitavanja novog software-a, ali nigde ne mogu da nadjem da li je isto moguce i za P9 lite.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kako namestiti LED notifikaciju da radi za viber? Za sve ostalo radi...
 
o shit waddup! :d


Pokupljen iz Vipa pre cca sat vremena! :D Prvi utisak je baš bio vrhunski. Plastikaner jeste, ali kakav osećaj ostavlja u ruci... mmmhhhhmmm! :D
 
Kako mislis plastikaner kada je od marinijuma kuciste? :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja ću morati da čekam do 23. da ga preuzmem jer me oni noobovi iz MTS-a tek tad odjav5uju s mreže a ovi iz Vipa mi ne daju telefon pre toga, iako sam papirologiju završio još prošle nede5e...
 
Kako mislis plastikaner kada je od marinijuma kuciste? :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Od čega? :d
Telefon ima metalni ram, ali zadnja maska je plastika. :)

Sent from HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Nije valjda da nisi cuo za mariniju? Veoma kvalitetan materijal, pronadjen kod nas.P9 Lite je prvi fon koji ga koristi a bice ih jos.
 
Izasao novi firmware, samo za dual sim sa oznakom VNS-L21C432B120...Oznaka za telefone iz VIP-a (Single SIM) je VNS-L21C66B105
 
Jel moraju da se unose parametri za mobilne podatke ručno ili ih prepoznaje automatski?
Malopre uzet u vipu alu nešto se muči sa početkom povezivanjem na mobilnu mrežu.
Nisam imao vremena se majem, videću opet sutra ali bi mi koristila informacija unapred.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Nema podesavanja, automatski preuzima podatke od operatera. Bar je tako kod mene.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Isto. Ubačena kartica, uključen uređaj i radi bez greške. :D

Sent from HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Konačno sam preuzeo moj P9 Lite...još je rano za utiske ali za ovo kratko vreme - izrada deluje odlično, izgleda lepo, nisam primetio nikakve mane sa ekranom, kuckanje je brzo i precizno, EMUI ima finih caka, nije spor...prvi utisak pozitivan. Nakačio sam mu tanku silikonsku futrolu, koknuo mu Samsung EVO karticu od 32 GB i spreman sam za vožnju, heh. Sledeće na spisku: jurenje aplikacija...
 
Nazad
Vrh Dno