Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Može na više načina da isključis:u notificationom panelu/informacije o lokaciji ili postavke/napredna podešavanja/usluge lokacije/pristup mojoj lokaciji (za sve aplikacije) ili pojedinačno:postavke/dozvole/vaša lokacija,a možeš i u samoj aplikaciji:postavke/aplikacije/izabereš aplikaciju/dozvole/vaša lokacija.
Screenshot_20180205-132216.pngScreenshot_20180205-133524.pngScreenshot_20180205-133438.pngScreenshot_20180205-134622.png
 
Poslednja izmena:
Malo kasnimo

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
88ae95c556b94b6bb295ecce0e15e744.jpg
 
Nešto zeza upload
72fbf1534d3d9d222134555625998703.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Evo ga VNS-L21C432B393,još EMUI 5.0.1 :lupko: al i sledeći B395.Očigledno ništa i od EMUI 5.1.
Screenshot_20180210-084127.png
 
Izasao je 394 i 395. U 395 opet neka, zakrpa,a za dalje ko zna.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Da i na B394/5 ništa novo,osim sigurnosne zakrpe datuma (security_patch=2018-02-01)
Čak nisu ni ubacili VoLTE i VoWiFi funkciju kao kod L31 u B403/4 verziji ROM-a,a i pitanje dali naši operateri to podržavaju (možda Vip).
 
Nista vise ne razumem sta se desava sa ovim apdejtovanjem. Cas oslabi baterija, od zadnjeg duze drzi. Ko zna sta ce biti sledece? Nece da se trosi uopste.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja znam da kod mene i kada stavim neku temu sa strane baterija podbaci

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Meni takodje malo bolje drzi od poslednjeg update-a. Uradio sam samo quick update i wipe cache.
 
Pozdrav svima. Nisam svracao na temu odavno (vise od 8 meseci) niti se bavio bilo kakvim updateima ni nista, uopste nisam u toku. Danas skinuh FF ponovo da vidim sta se radi (posto planiram factory reset pa reko sto da ne) i vidim neku verziju iz decembra sad L31C440B390 da mi nudi (ja mislim da sam bio na 370 sve ovo vreme). Odradim ja nju medjutim sad mi u system update iskace neka nova verzija EVA-L09C440B390 ali kad probam nju izbaci mi 'server temporarily unavailable please try again later'.

Sta ciniti?
 
EVA je kodni naziv za P9 telefon.
 
Kod mene se produzila od zadnjeg apdejta b392. I to bas solidno. Za skoro sat i po vremena. Telefon jos bolje radi. Kamera brze otvara. Svaka cast huawei.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sad baterija od 100 do 10 procenta traje 5 sati i 30 minuta. Nikad bolje. Pu pu da je ne ureknem.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa po običaju,kad izađe sledeća verzija,tada ćeš moći da instaliraš.
Tako to ide.
 
Blago vama, ja sam zaglavljen na VIP-u sa verzijom B373.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Blago vama, ja sam zaglavljen na VIP-u sa verzijom B373.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
A jesi probao c66b374, jel prolazi autorizaciju? Pazi taj b374 je skoro kao emui 5.1 i bolji je od ovih za c432 koji nemaju te dodatke, samo kad bi bio dostupan.
c060b1372fe7c0822c1031a07564f5dc.jpg


Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
374 ne prolazi autorizaju koliko ja vidim

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Bice za mesec dana. Da proslavlje ljudi Godinu Psa [emoji41]

Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
@Alexxx1 ispratih tvoj tutorial i "nabudžih" Elite ROM, dosadilo više da Huawei udeljuje na kašičicu. Nije nešto, ali EMUI 5.1 je daleko bolji po pitanju multitaskinga. Možda i OREO napravi, mada dok se to sve reši, verovatno ću i promeniti telefon :) Sve u svemu Kinezi završili ste. Softver je očaj teški.
 
@Alexxx1 ispratih tvoj tutorial i "nabudžih" Elite ROM, dosadilo više da Huawei udeljuje na kašičicu. Nije nešto, ali EMUI 5.1 je daleko bolji po pitanju multitaskinga. Možda i OREO napravi, mada dok se to sve reši, verovatno ću i promeniti telefon :) Sve u svemu Kinezi završili ste. Softver je očaj teški.
Kod p9 lite je jedini problem multitasking i kamera po nekad secne pri otvaranju. Ostalo je sasvim korektno. Bice oreo i za p9 lite cim izadje za p10 lite. Onda ce Mirza da ga portuje isto kao i emui 5.1 s tim sto ce morati da nabudzi twrp zbog drugacijih particija, ali toga vec ima tako da nece biti problem. Jedino sto za p10 lite Emui 8 nece biti pre aprila, maja.

Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
@Alexxx1

Mislis da ce biti zvanicnog Oreo azuriranja za P9 Lite?
 
Koji punjac uzeti? Original mi ukrali, kupio sam neki za prvu pomoc puni ga 66 sati, od burazera kad pozajmim neki Samsung (ni on nije original) opet napuni 4x brze.

Neki konkretan predlog?
 
@Alexxx1

Mislis da ce biti zvanicnog Oreo azuriranja za P9 Lite?
Zvanicnog nece biti. Ali bice u custom varijanti cim izadje za p10 lite Mirza ce to da preradi da moze kroz twrp i za p9 lite, malo izbaci nesto nepotrebno iz sistema nesto oduzme, nesto doda i moci ce.

Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koji punjac uzeti? Original mi ukrali, kupio sam neki za prvu pomoc puni ga 66 sati, od burazera kad pozajmim neki Samsung (ni on nije original) opet napuni 4x brze.

Neki konkretan predlog?
Наручи преко алија, око 350 дин. само пуњач, са каблом 450.
Original HUAWEI Charger Adapter 5V/2A,100CM Micro USB Data Cable For Mate 7 8 S/P7/P8 Lite 2017/P9 Lite/Honor 8 Lite/7I/6X/5c/5X
http://s.aliexpress.com/aYrURVfm?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
 
Poslednja izmena:
Наручи преко алија, око 350 дин. само пуњач, са каблом 450.
Original HUAWEI Charger Adapter 5V/2A,100CM Micro USB Data Cable For Mate 7 8 S/P7/P8 Lite 2017/P9 Lite/Honor 8 Lite/7I/6X/5c/5X
http://s.aliexpress.com/aYrURVfm?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Hvala. A kod nas nesto? Nikad nisam duze od mesec dana ovde pa je zeznuto da tempiram kad ce da stigne. A i nemam zivaca vise da cekam, namucih se ziv sa ovim
 
Uzmi bilo koji, nema potrebe da čekaš sa Alija. Brzina punjenja je hardverski ograničena, punjač od 2A ga neće napuniti ništa brže od punjača od 1A...i ja sam svojevremeno naručio jači Huawei punjač od fabričkog, da isprobam, i isti je đavo.
 
Uzmi bilo koji, nema potrebe da čekaš sa Alija. Brzina punjenja je hardverski ograničena, punjač od 2A ga neće napuniti ništa brže od punjača od 1A...i ja sam svojevremeno naručio jači Huawei punjač od fabričkog, da isprobam, i isti je đavo.

Kapiram i ne kapiram. To sto kazes teoretski ima logike ali zasto onda u praksi jedan puni bukvalno 2x brze od drugog? Ima li veze koji je kabl u pitanju a ne samo kutijica?
 
Nazad
Vrh Dno