Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Pa sve zavisi na koji nacin si mislio da resis ..stock rom ..ili neki custom ...jer ovo sa slike ti znaci da ti je bootloader otkljucan ..i vrlo verovatno da imas custom recovery ..probaj sa ugasenim telefonom ..pritisni volume up i istovremeno power drzis i ne pustas sve dok se ne pojavi recovery...tada ces znati koji tacno recovery imas ...a mozes i da ides rollback na mm pa update na nugat ota ...sve zvanicno ... s'tim da ti za ovo drugo treba rollback paket za mm ... zavisi koji je telefon L21 , L31 ... ja imam za L21 ako treba.

L21-C432 B387
 
Poslednja izmena:
Pa sve zavisi na koji nacin si mislio da resis ..stock rom ..ili neki custom ...jer ovo sa slike ti znaci da ti je bootloader otkljucan ..i vrlo verovatno da imas custom recovery ..probaj sa ugasenim telefonom ..pritisni volume up i istovremeno power drzis i ne pustas sve dok se ne pojavi recovery...tada ces znati koji tacno recovery imas ...a mozes i da ides rollback na mm pa update na nugat ota ...sve zvanicno ... s'tim da ti za ovo drugo treba rollback paket za mm ... zavisi koji je telefon L21 , L31 ... ja imam za L21 ako treba.

L21-C432 B387

l 21 je u pitanju, daj mi najlakši način jer sve preko neta radim a cura nije baš neki velemajstor za mobitele
 
l 21 je u pitanju, daj mi najlakši način jer sve preko neta radim a cura nije baš neki velemajstor za mobitele

kao prvo i osnovno koji ti je broj ...recimo l21 cxxxbxxx

koji recovery imas na kraju ... jako si slab sa informacijama ... da li uopste imas neki sistem to jest da li bootuje uopste ili samo stoji na onoj slici sto si poslao ... ?
Ako vec imas twrp mozes odraditi Alexxx-ovo uputsvo sa youtuba flesovanje oeminfa i onda dload MM-a B160/161
 
Poslednja izmena:
Koristi li neko neki od ovih novih romova. Vidim da se sad pominje kao resenje za gubljenje signala da se flesuje cust od stock roma.
 
Koristi li neko neki od ovih novih romova. Vidim da se sad pominje kao resenje za gubljenje signala da se flesuje cust od stock roma.
Da, mislim da je najbolje vratiti samo tu particiju iz backupa ako si sacuvao recimo od nekih od ranije tipa b382, b386 kroz Twrp. Mada moze i da raspakujes iz update.app sa extractorom u img pa to pustis kroz adb fasrboot, jer kroz twrp ne znam dal prolazi takav. Probacu za vikend neki custom rom, ali mi deluju da su svi na isti princip i nedovrseni, kvantitet ali kvalitet....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da to se slažem da su sve na isti princip, Hassan ih samo izbacuje umesto da prvo jedan sredi pa onda ostale, mada on tvrdi da nemaju bugove.
 
79fc2b8af7bcfd7c2253a4683729be0f.jpg
d9de2e926eebcad4eebc969330886722.jpg
 
Zeljko jel to zvanican updejt. Ja sam dobio zadnji b386 na vipu. Bas su azurni ovi iz huaweia. Svaka im cast.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Званичан, телефон је из Вип-а картица Теленор
 
Poslednja izmena:
Kako pristupiti posesavanjima na blic aplikaciji?
Treba da podesim veca slova,ranije sam to mogao,pa sam fon vratio na fabricka podesavanja i sad se ne secam kako sam to radio.
4e16e71ea9038c12cdb283681794aafa.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Kako pristupiti posesavanjima na blic aplikaciji?
Treba da podesim veca slova,ranije sam to mogao,pa sam fon vratio na fabricka podesavanja i sad se ne secam kako sam to radio.
4e16e71ea9038c12cdb283681794aafa.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

prosto ne verujem da uopste koristis blic app :wall::crash: .... a ako to i moze onda je jedino u njoj samoj , tako da cackaj po app setings-u ...
 
Evo izgleda da je sređen bug sa gubljenjem signala u poslednjem RR rom, koristim ga već dva sata i nisam primetio da se signal gubi.
 
Evo izgleda da je sređen bug sa gubljenjem signala u poslednjem RR rom, koristim ga već dva sata i nisam primetio da se signal gubi.
Sa koje verzije si otiso na RR? Jel mora onaj Vendor img pre zipa ili ne mora. Twrp od Meticulusa ili Hassana? Vidim Mwticykus ubacio neku opciju u Twrp Dump nesto za backup vraca bolje i tt.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Prešao sam sa poslednjeg elita roma, za flesh sve po uputstvu sa sajta Meticulusa, ubacio njegov recovery odradio taj dump, factory reset, flashovao rom, restart recoverija, format data, ubacio gapps i to je to.
 
Prešao sam sa poslednjeg elita roma, za flesh sve po uputstvu sa sajta Meticulusa, ubacio njegov recovery odradio taj dump, factory reset, flashovao rom, restart recoverija, format data, ubacio gapps i to je to.
Ok, hvala. Kamera dobra?

Vidim sad uputstvo na sajtu meticuluss, medjutim malo je kontradiktorno.... Kako uraditi factory reset ako jr vec fleshovan Twrp.... Na video snimku ne pokaxuje taj korak niti je to i moguce. Factory reset mozda radi ako je bio ns stocky pa da pobrise podesavanja, fingerprint i tt. Verovatno misli na wipe vendor, system, data, cache....ali i to preskace. Stur je video klip.....
Za backup ok to raxumem.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala. Kamera dobra?

Vidim sad uputstvo na sajtu meticuluss, medjutim malo je kontradiktorno.... Kako uraditi factory reset ako jr vec fleshovan Twrp.... Na video snimku ne pokaxuje taj korak niti je to i moguce. Factory reset mozda radi ako je bio ns stocky pa da pobrise podesavanja, fingerprint i tt. Verovatno misli na wipe vendor, system, data, cache....ali i to preskace. Stur je video klip.....
Za backup ok to raxumem.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Kameru nisam testirao to ću videti sutra, a za factory reset ima tamo kad se udje u wipe i dole se samo se prevuče to je factory reset čini mi se i da piše, nista ne ulazis i advance.
 
Kameru nisam testirao to ću videti sutra, a za factory reset ima tamo kad se udje u wipe i dole se samo se prevuče to je factory reset čini mi se i da piše, nista ne ulazis i advance.
Aha, to jedino da je novina u njegovom Twrp. Nisam to ranije vidjao kod Hassana.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Evo izgleda da je sređen bug sa gubljenjem signala u poslednjem RR rom, koristim ga već dva sata i nisam primetio da se signal gubi.
Evo i ja da potvrdim da je sređen bug :D

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Kakva je kamera? Jel ima modove kao stock ili samo neka klot verzija.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Nisam još testirao kameru, ali OpenCamera sa play stora ima podršku za RAW i podešavanja kao stock Huawei kamera.

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Ima li neko problem sa pretragom kontakata preko DIALER-a? Tek kad idem preko broja telefona, on mi prikaže osobu. G-kontakte samo koristim.
 
Ima li neko problem sa pretragom kontakata preko DIALER-a? Tek kad idem preko broja telefona, on mi prikaže osobu. G-kontakte samo koristim.
Ako si mislio na stock rom ...ja sam trenutno na B387 ...radi normalno ..takodje koristim g kontakte i nemam navedene probleme.

L21-C432 B387
 
Da, čist je... Do pre par dana je bez problema pokazivao... Čak nema veze da li skoro ubačen kontakt ili stari. Neće, pa neće... Restart ne pomaže... Ako neko ima ideju, svaki savete je dobro došao :)
 
Pozdrav. Imam problem. Kako da updateujem telefon na poslednju verziju, rutovan je. Imam twrp, i ne mogu da ga updateujem.
 
Pozdrav. Imam problem. Kako da updateujem telefon na poslednju verziju, rutovan je. Imam twrp, i ne mogu da ga updateujem.
U principu bi trebao da ides na full unroot i flash stock recovery za tu verziju firmware To bio bio najkraci postupak. . Ali malo si sturo dao podatke pa i nema nekog odgovora bez infirmacija. U svakom slučaju ako nisi vest sta i kako moz da odgledas moj tutorijal pa napred. Tu nema greske[emoji57] Sa srecom.
https://youtu.be/fB3kl9KrWC8

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno