Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

I meni je skinuo jedan od 310mb, zatim i drugi, pa krenuo i treci..sad sam prekinuo i idem ispocetka.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Za sada, posle sat vremena koriscenja, kolicina slobodnog ram-a je 1.03GB~.

Na B371, kao sto je @pshnd naveo, se vremenom smanjivala kolicina slobodnog ram-a.
 
Opravise kameru na b381,sad ne zakucava kad otvara aplikaciju.
 
Znači poboljšali su u suštini

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Potvrdjujem da kamera ne zakucava, nisam se setio da otvorim i pogledam. Zaboravio :D
 
Sa B371 na B381. Preko FF i proxy-a poslao na updater OTA-MF od 292MB.
Sve prošlo bez problema .
Telefon je bio C66 iz Vipa pa prebačen na C432, pa B161 pa B371.
7404cd5658e1f6d92eadd2ceb169f2a8.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni nece ni full ota ni ovaj od 300 .. imam b370, nzm dal da probam sad b381?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Potvrdjujem da kamera ne zakucava, nisam se setio da otvorim i pogledam. Zaboravio :D

Potvrdjujem da kamera i te kako zakucava, gore nego na B371, Ram mi je sada na 500MB, a bio je oko 700MB na B371. Napominjem, instalirao sam shit od 300Mb, a ipak je trebalo od 1,9Gb, al ajd reko ljudi ga nahvalise da moze i ovo od 300. Sad, skidam full Ota od 1,9Gb pa cu pokusati da pregazim ovu verziju, mala male su sanse...
 
E ja sad cekam ota update da vidim hoce li stici posto sam sa c900 presao na c432 i onda na b371
 
Meni nece ni 380 ni 381 preko proxy...ne znam koj mu je.Nece ni manji ni veci fajl,pustim manji onda on vuce par peceva I dodje mu na isto

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim jedna tema samo

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
I ja sad vidoh samo 3 stranice ali ja cu da sacekam.malo jer sam B371 dobio preko Hi Care i Rani usvoioci azuriranja, da vidim kako ce se pokazati

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Cao,presla bih sa C66 na C432,dodjem do unlock bootloader-a unesem kod i ne znam dalje tj ne razumem....kako da flesujem twrp?udjem u srk program i ne znam koji br da pritisnem i sta da radim?hvala unaped
 
Cao,presla bih sa C66 na C432,dodjem do unlock bootloader-a unesem kod i ne znam dalje tj ne razumem....kako da flesujem twrp?udjem u srk program i ne znam koji br da pritisnem i sta da radim?hvala unaped
Sto ne koristš tolkit imaš na prvoj strani sve

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ne vredi, i meni skida beskonacno update :d
Krene sa 310MB i samo raste, kad je doslo do 2.12GB, prekinuo sam :smash:
 
Probao i ja full OTA 1,9GB B381 verifikacija prosla, ali izbaci gresku kao neautorizovana verzija paketa i to je to, izbrise se. Mislim da je greska u nekom od ona tri fajlova u full paketu, plus vidim da pise naslov jednom fajlu podataka verzija L01....
 
Pozdrav svima,ako ima nekog dobre volje da mi pomogne,pratio sam upustvo sa prve strane,ali posle instalacije twrp kada sam flesnuo oem info za dual sim na ekranu mi pise da otkucam passsword za dekripciju -probao sam po upustvu bilo koja cetiri broja ali izbaci failed i non stop me vraca na to i plus kad se pojavi logo sve mi pise posle toga crvenim slovima,i onda kao odradi factory reset i tako u krug,ne znam sta dalje da radim,nece vise ni u twrp da udje.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav drustvo, instalirao sam Nougat sa C432B153 na C432B370. Prebacio sam se sa single sim na dual sim, odradio root, twrp, otkljucao bootloader (ne ovim redosledom), ali kad sam trebao da odradim preko 3 dugmeta iz dload-a da mi instalira rom, nije hteo, pitao sam vas vec u cemu je problem. I nista, na kraju sam insyalirao C432B370 preko FF-a i Proxy-a ali sada nemam Updater aplikaciju, tj ona postoji ali nemam ikonicu njenu na ekranu, da li neko zna u cemu je problem? Hvala
 
Pozdrav drustvo, instalirao sam Nougat sa C432B153 na C432B370. Prebacio sam se sa single sim na dual sim, odradio root, twrp, otkljucao bootloader (ne ovim redosledom), ali kad sam trebao da odradim preko 3 dugmeta iz dload-a da mi instalira rom, nije hteo, pitao sam vas vec u cemu je problem. I nista, na kraju sam insyalirao C432B370 preko FF-a i Proxy-a ali sada nemam Updater aplikaciju, tj ona postoji ali nemam ikonicu njenu na ekranu, da li neko zna u cemu je problem? Hvala
Jel si imao c432 raspakovanu u dload fascikli na memoriskoj pre nego što si bilo šta počeo?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Probao i ja full OTA 1,9GB B381 verifikacija prosla, ali izbaci gresku kao neautorizovana verzija paketa i to je to, izbrise se. Mislim da je greska u nekom od ona tri fajlova u full paketu, plus vidim da pise naslov jednom fajlu podataka verzija L01....

To L01 je normalno, tako i treba da pise.

Filipe, i ne treba da imas ikonicu na ekranu jer je uklonjena na Nougat.
 
Kad dodjem da rutujem telefon,pre toga skinem zip fajl i tako ga bez extract-a prebacim u telefon?pa posle pomocu twrp-a idem na root?
 
A kakav to bag sa kamerom spominjete? Ja nisam primetio da kamera zeza, na B370.
 
Dva puta već skinuo novi Nougat i neće da instalira. Prijavi da ne može da proveri paket. Kao da je oštećen ili da ga ni nema. Hmmm...
Pošto imam danas viška vremena, skidam B371 pa ću pokušati sa njega na B381. :)

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Sa b371 nece moci onaj od 1,9Gb na b381.
I dalje je
3a9187aeeb0e67afb8e2bf8eb81e119c.jpg

Da taj od 300mb
 
Poslednja izmena:
Skontao sam da neće moći. Treba onaj mali da skidam. :)

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Ima li nekoga da zna u cemu je problem i kako da oporavim telefon?
Pozdrav svima,ako ima nekog dobre volje da mi pomogne,pratio sam upustvo sa prve strane,ali posle instalacije twrp kada sam flesnuo oem info za dual sim na ekranu mi pise da otkucam passsword za dekripciju -probao sam po upustvu bilo koja cetiri broja ali izbaci failed i non stop me vraca na to i plus kad se pojavi logo sve mi pise posle toga crvenim slovima,i onda kao odradi factory reset i tako u krug,ne znam sta dalje da radim,nece vise ni u twrp da udje.
 
Nazad
Vrh Dno