»RSS Benchmark sajt

Strana 501 od 544 PrvaPrva ... 401451491497498499500501502503504505511 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 7.501 do 7.515 od ukupno 8153

Tema: Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Member
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        518
        Ko ima root-ovan Nougat moze da fleshuje novu aplikaciju za kameru, slika perfektna, nema bugova, kocenja, ima nove beauty opcije, raw format ....I mnogo toga. Ja je imam vec patchovanu u Elite Romu ali ko preferira stock rootovan rom moze samo ovu aplikaciju da fleshuje.
        https://youtu.be/kqlofnpOvlY

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Elite ROM 2 using Tapatalk

Member Avatar korisnika blue moon
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        4.174
      3. Moja mašina
      4. Odlicna stvar. Aj bas postavi neku dnevnu fotku da vidimo to poboljsanje.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
        Huawei P10 graphite black+Nexus 7 2013 wifi
        Honor 9 glacier grey+Honor 8 Lite white+3 Asus laptops

Member Avatar korisnika Espada
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        654
      6. Moja mašina
        • CPU: Athlon II x3 450
        • MoBo: GA-MA78LMT-S2
        • RAM: KINGSTON 4GB 1333MHz DDR3
        • VGA: SAPPHIRE Radeon HD 6850 1GB GDDR5
        • MON: Samsung SyncMaster 2243
      7. @Alexxx1
        Bas I ja hteo da ubacim taj Elite rom, kakav mu je ram menagment ima li razlike u odnosu na stock?

Member
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        518
        Citat Citiram korisnika: Espada Pogledaj poruku
        @Alexxx1
        Bas I ja hteo da ubacim taj Elite rom, kakav mu je ram menagment ima li razlike u odnosu na stock?
        Ram menagment je isti kao stok rom, ali meni primetno brze radi telefon. Sto se tice Rama tu je jedino Lineage Rom koji bi mogao da bude spas, ali verovatno to nece biti u skorije vreme jer je jos u beta fazi. Jedini bug u Elite Romu je adb servis koji ne funkcionise. Meni realno adb ne treba, ali recimo oni koji vole da menjaju fontove preko Cmd konzole bi mogli to da zamere. Sta sve radi I sta je sve omoguceno ovim romom imas na linku
        https://forum.xda-developers.com/hua...b3xx-t3625599/

Member
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        518
        Radi I Adb server sada u Elite Romu, objadnjenje I posutpak u poslednjih nekoliko postova u xda temi. Pozzz

Member Avatar korisnika NightCrawler
        Na forumu od
        Mar 2005
        Poruka
        2.063
      11. Moja mašina
        • LAP: HP 250 G4
        • TV: LG 32LS570S-ZB
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: PS3 Super Slim 12GB CECH-4003A Tablet Samsung Galaxy E Tab 9.6
      12. Jel iskusio neko random uključivanje ekrana na telefonu?

Dešava se,bez pravila i reda,da se povremeno telefon tj ekran upali kao da je stigla poruka,mail i sl međutim nema nipta od toga.

Pogledao sam sve aplikacije i podešavanja za pozadinske procese ali nisam našao ništa što bi moglo uticati na ovo.

Beyond Genius Lies Insanity

Member Avatar korisnika Boris Lozac
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        20.133
      14. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition + Cooler Master Hyper TX3 EVO
        • MoBo: Gigabyte GA-970A-DS3
        • RAM: Mushkin 4GB DDR3 1600mhz Blackline
        • VGA: MSI GEFORCE® GTX 960 2GD5T OC
        • MON: ASUS MS236H
        • HDD: Transcend SSD370S 128GB / WD Red 2TB
        • OPT: LG DVD RW
        • Case: Xigmatek Asgard - Thermaltake Smart SE SPS-530M
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech Driving Force GT
      15. Desavalo mi se kad sam slucajno aktivirao nesto u google maps, on mi je palio ekran nasumicno... Proveri podesavanja notifikacija u gmaps.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
        LFS - You have to do the driving

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2017
        Poruka
        5
        Pozdrav drugari. Imam sledeci problem. Azurirao sam telefon na verziju c66b335 koja je prepuna bagova...telefon mnogo sporije radi, baterija se mnogo brze prazni. Slao sam telefon u servis, trazio da ga vrate na fabricku verziju softvera a oni ga samo vratili na fabricka podesavanja. Iz Huawei podrske su mi prvo rekli da ce fajl za rollback na android 6.0 za verziju c66 biti postavljen na sajt da bi me danas zvao neko iz korisnicke podrske i rekao kako sumnja da ce takav fajl biti dostupan jer je to customize verzija softvera. Probao sam da promenim oeminfo i predjem na c432 međutim na Huawei sajtu za unlocking bootloader nikako ne mogu da dobijem kod, uvek izbacuje neku gresku. Sta da radim?

Member Avatar korisnika Djolepn
        Na forumu od
        Jun 2014
        Poruka
        1.131
        Citat Citiram korisnika: Zeksss Pogledaj poruku
        Pozdrav drugari. Imam sledeci problem. Azurirao sam telefon na verziju c66b335 koja je prepuna bagova...telefon mnogo sporije radi, baterija se mnogo brze prazni. Slao sam telefon u servis, trazio da ga vrate na fabricku verziju softvera a oni ga samo vratili na fabricka podesavanja. Iz Huawei podrske su mi prvo rekli da ce fajl za rollback na android 6.0 za verziju c66 biti postavljen na sajt da bi me danas zvao neko iz korisnicke podrske i rekao kako sumnja da ce takav fajl biti dostupan jer je to customize verzija softvera. Probao sam da promenim oeminfo i predjem na c432 međutim na Huawei sajtu za unlocking bootloader nikako ne mogu da dobijem kod, uvek izbacuje neku gresku. Sta da radim?
        Za kod koji tražiš da ti daju ključ ona polja sva popunjavaj velikim slovima. Kad dobiješ ključ imaš sve na prvoj strani. A verzija koju ti imaš to je beta verzija zato ti je puna bagova

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        13
        Citat Citiram korisnika: Djolepn Pogledaj poruku
        Za kod koji tražiš da ti daju ključ ona polja sva popunjavaj velikim slovima. Kad dobiješ ključ imaš sve na prvoj strani. A verzija koju ti imaš to je beta verzija zato ti je puna bagova

Imam isti problem.Velikim slovima sam i popunjavao...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Member Avatar korisnika Djolepn
        Na forumu od
        Jun 2014
        Poruka
        1.131
        Svako popunjeno polje mora da bude velikim slovima popunjeno

Newcomer Avatar korisnika zuncika
        Na forumu od
        May 2017
        Poruka
        96
        Meni se cini da tu nije problem u velikim slovima ... nego u prvom padajucem meniju posto je vec na nugatu treba da se stiklira ...Since EMUI5.0 ..umesto Before EMUI5.0 ... posto je ta opcija za one na MM-u i EMUI4 ...

Inace ja isto nisam koristio iskljucivo velika slova ...na primer Huawei VNS pa je proslo iz prve.
        Menjao zuncika : 18.07.2017. u 00:31

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2017
        Poruka
        5
        Dobio sam kod...bolje da nisam...pratio sam korake sa prve strane i dosao do toga da sam najverovatnije sjebao telefon. Sada samo stoji your device is booting now...ima li mu spasa?

Member Avatar korisnika cannes
        Na forumu od
        Jun 2013
        Poruka
        383
        Dobio sam zutu fleku na ekranu u gornjem desnom uglu koja onako nije ni mala a i siri se..
        Star je oko 4 meseca, imam garanciju nisam nista radio na njemu i nema ni jedne tackice na njemu kao nov je..Interesuje me jel se to desavalo jos nekom ili je ovaj moj primerak jedinstven
        Svakako cu ga reklamirati samo neke guzve da mi prodju za jedno mesec dana a i mrsko mi se cimati sa gomilom podataka i factory resetom..

Member
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        518
        Citat Citiram korisnika: Zeksss Pogledaj poruku
        Dobio sam kod...bolje da nisam...pratio sam korake sa prve strane i dosao do toga da sam najverovatnije sjebao telefon. Sada samo stoji your device is booting now...ima li mu spasa?
        Nisi sjebao. Nek se isprazni pa kad ukljucis kasnije podici ce sistem. Ali, postoje ljudi koji su ovde imali slican problem I koji su to resili.
        Ako zele mogu ti pomoci......ali vidim da slabo ko reaguje....zao mi je
        Pretpostavljam da si bio na N b335, ako jesi, onda si ubacio pogresan Twrp. Twrp I root mozes naci na xda forumu.

Uzgred moderatiri bi trebali da napisu napomenu da je postupak (konkretnije fajlovi za Twrp I root metod) samo za one koji su na MM da ljudi ne bi vise brikovali telefone.

Menjao Alexxx1 : 18.07.2017. u 07:11

Strana 501 od 544 PrvaPrva ... 401451491497498499500501502503504505511 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •