Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

@Danilo Pantelic
e moj Sumadinac (i ja sam rodom) necemo da polemisemo,...., moja iGo (HERE i TOMTOM) sa ostalim sadrzajem 16Gb.
Nego reci ti meni, vidim da ove neke nase prodavnice oglasavaju P9 Lite sa 32Gb.
Jel postoje ti modeli ili ne?
 
626dda899d5c2803fbd0c3cc32c28043.jpg


Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Nema za p9 lite

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Biće i za P9 Lite ...
Postavljan je info za betu u temi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jesu li ispravili na Beti problem za data konekcijom posle zakljucavanja ekrana?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Evo i ja da se prikljucim ekipi, danas pazario telefon. Moram priznati da sam odusevljen, odnos cene i performansi je super. :)
Da li trebam da znam nesto znacajno, vezano za telefon i aplikacije?
 
Poslednja izmena:
Evo i ja da se prikljucim ekipi, danas pazario telefon. Moram priznati da sam odusevljen, odnos cene i preformansi je super. :)
Da li trebam da znam nesto znacajno, vezano za telefon i aplikacije?
Dobrodosao :)

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Meni se maska ne svidja,kao ogledalo pozadi :D

@FoxHound

Mozda oko zasticenih aplikacija,da podesis kako ti odgovara. To ti je u memadzeru baterije.

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Dali moze neko kod sebe na p9 lite,da proveri jer ima blago probijanje osvetlenja na crnoj boji,u mracnoj prostoriji. Kupio sam nov pa me to malo iritira,da znam dali da ga nosim u servis.
 
@Djolepn Hvala:D

@BogdanB Vazi, evo upravo sam sredio kako mi odgovara.
 
INFO: Za sve one koji ne znaju kad stiže Nougat. NZM NI JA :D

Huawei P9 Lite (VNS-L21)
 
Poslednja izmena:
Porucene ove dve maske, ovu prvu sam sasvim slucajno nasao na ebay, pa sam potrazio na aliju i naravno jeftinije. Malo mi sumnjiva, samo da mi ne "ugoji" telefon. A ovu drugu merkam vec duze vreme, samo se nadam da je onakva kakva mislim da jeste, Jedino sto nema ivice iznad telefona pa je ekran direktno izlozen kada se okrene. Obe u crnoj varijanti.
https://www.aliexpress.com/item/H-A...32788049594.html?spm=2114.13010608.0.0.WJplE6
https://www.aliexpress.com/item/201...32776296676.html?spm=2114.13010608.0.0.WJplE6

@rale
Ne mozes da ocekujes odgovor odmah. Ako se zagleda sa strane sasvim je normalno da vidis belu svetlost, ali ako ti probija iz bilo kog ugla, pogotovo pogledom odozgo, i to bas ocigledno, onda nosi u servis. Mislim, ne znam sta je problem da se prosetas i raspitas.
 
Poslednja izmena:
Rale nema nikakvih probijanja.. Nosi ga u servis

Huawei P9 Lite (VNS-L21)
 
@marrecar

Uuu,kida ova sa prvog linka,plava boja. Obavezno se javi ksda stigne,napisi utisak.

Steta sto za crnu ima samo jedna slika.

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni skroz u mracnoj prostoriji na screen test,koji sam skinuo sa pley prodavnice, po ivicama je malo svetliji ekran, u odnosu na sredinu na najacem osvetlenju.
 
Za ovu drugu, frosted, razmisljao i ja... Čitao neke komentare na Aliju, gde su se žalili na ove proreze na svakoj od ivica, pa sam za sad uzeo one dve..

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Meni se svidja druga. Mada pitanje je kakav je materijal, ova moja mi bas lepo lezi u ruci.

sent from P9 lite
 
Rale nema nikakvih probijanja.. Nosi ga u servis

Huawei P9 Lite (VNS-L21)

Ako tvoj nema to, evo da se nadjemo i vidimo ja ti dam moj tel, i sto eura. Svaki ips lcd, ima na skroz crnoj pozadini u mracnoj prostoriji probijanje osvetlenja,po ivicama. Ukucaj na google, light bleed black, pa se malo informisi. A nemoj da saljes nekog u servis, i budes toliko kvaran,jer kod sebe nisi ni proverio.
 
Evo ja sam probao, probijanje ako I moze tako da se nazove je minimalno, mozda milimetar po coskovima.
Ne vidim razlog da tako napadas coveka samo zato sto ti se ne svidja njegov odgovor.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Rale, prvo dva puta pitaš isto pitanje, a onda posle pola sata se žališ što ti niko nije odgovorio, i na kraju kad ti neko odgovori tebi se taj odgovor ne sviđa. Ja sam ti isto napisao, ne treba da se vidi svetlost u toj meri da praktično smeta, nego toliko da se ne primećuje dok se ne zagleda. Ako je tebi to problem nosi u servis, raspitaj se. Nisi ni opisao kako je kod tebe niti si postavio kakvu sliku, ne znam kakav odgovor očekuješ. Ako si toliko istražio i upoznat si sa ovom pojavom, ne znam što onda pitaš ovde kada možeš sam sebi da odgovoriš.

@Bogdan Plava je isto prelepa, ali ja ne smem da rizikujem, više volim neutralne boje, plava mi je rizik :D
 
Pa Zarkovac kako tanje leba mu :) i bre pa nije od staniola :), a ledja se izgrebu i sa silikonskim futrolama(ja imao slucaj par puta).Nisi primetio ali su ledja 0,2mm starija
 
Poslednja izmena:
Rale, prvo dva puta pitaš isto pitanje, a onda posle pola sata se žališ što ti niko nije odgovorio, i na kraju kad ti neko odgovori tebi se taj odgovor ne sviđa. Ja sam ti isto napisao, ne treba da se vidi svetlost u toj meri da praktično smeta, nego toliko da se ne primećuje dok se ne zagleda. Ako je tebi to problem nosi u servis, raspitaj se. Nisi ni opisao kako je kod tebe niti si postavio kakvu sliku, ne znam kakav odgovor očekuješ. Ako si toliko istražio i upoznat si sa ovom pojavom, ne znam što onda pitaš ovde kada možeš sam sebi da odgovoriš.

@Bogdan Plava je isto prelepa, ali ja ne smem da rizikujem, više volim neutralne boje, plava mi je rizik :D

Druze izvini,nemam nameru nikog da uvredim nisam taj tip coveka, samo sam hteo neko da mi da iskren odgovor ko poseduje ovaj tel. Tu smo da pomognemo jedno drugom sto mozemo!! Kazem samo na testu kad je skroz crna boja i mracnoj prostoriji i osvetlenje naj jace, na par mesta je iz coska tek kad se zagledas onako malo svetlije u odnosu recimo na sredinu ekrana. Ako sam nekog uvredio sa ovim neka oprosti!!!
 
@marrecar

Koju si boju uzeo? Jel cela metalna ili?

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Ralee

Pa ti je probijanje svetlosti ,klasika za odredjeni tip LCD . mada moj nexus 5x nema to. Ali to nista cudno nije ,ako nije preveliko i previse belo onda je ok.
 
Nazad
Vrh Dno