»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 27 od ukupno 27

Tema: Problem sa Google Play prodavnicom

Member Avatar korisnika djordje29
        Na forumu od
        Sep 2009
        Poruka
        1.870
      2. Moja mašina
        • CPU: i5 6600K @ 4.0 GHz+Hyper 212+
        • MoBo: ASRock Z170 Extreme 6+
        • RAM: Kingston Black Fury 4x8GB 2400Mhz DDR4
        • VGA: ZOTAC GeForce GTX 1070 Mini 8GB
        • MON: BenQ PD 2700Q
        • HDD: WD Black SN750 M.2 500GB+WD 2TB Black Caviar
        • OPT: Samsung SH-222 BB
        • Case: Chieftec A80 CTG-650C
        • SND: Sony 5+1
        • LAP: Kupio ganc nov gore u Njemačkoj+Tax free
        • TV: Izbacio iz sobe
        • INET: DSL
        • Ostalo: Canon 5D Mark III+24 105L IS
      3. Citat Citiram korisnika: ivoludilo Pogledaj poruku
        Ja sam moj problem rešio apdejtom na android 6-ticu i sad sve radi ali pre toga nije bilo rešenja.
        Ne isplati mi se, jer za moj model nema v6, samo v5 koji je bagovit na ovom uređaju.
        Hvala Vam što ste me pohvalili i hvala Vam na tome.

Member Avatar korisnika djordje29
        Na forumu od
        Sep 2009
        Poruka
        1.870
      5. Moja mašina
        • CPU: i5 6600K @ 4.0 GHz+Hyper 212+
        • MoBo: ASRock Z170 Extreme 6+
        • RAM: Kingston Black Fury 4x8GB 2400Mhz DDR4
        • VGA: ZOTAC GeForce GTX 1070 Mini 8GB
        • MON: BenQ PD 2700Q
        • HDD: WD Black SN750 M.2 500GB+WD 2TB Black Caviar
        • OPT: Samsung SH-222 BB
        • Case: Chieftec A80 CTG-650C
        • SND: Sony 5+1
        • LAP: Kupio ganc nov gore u Njemačkoj+Tax free
        • TV: Izbacio iz sobe
        • INET: DSL
        • Ostalo: Canon 5D Mark III+24 105L IS
      6. Hvala Bogu za Titanium backup, morao sam da uradim fabrički restart i sad opet radi.
        Hvala Vam što ste me pohvalili i hvala Vam na tome.

Member Avatar korisnika Ivan975
        Na forumu od
        Jul 2014
        Poruka
        1.570
        Meni se ovo dešava takođe, počelo je neko vreme unazad, reset me ne za ima iako imam T. Backup, mrzi me... Ne znam šta im je, guglao sam na tu temu, periodično pogađa sve redom, svuda, rešenja nema a niko nije potvrdio da update same Prodavnice to rešava.
        Mislim da resetom ne dobijate ništa trajno, to je njihov bug i pitanje je vremena kad će opet da krene. Ja to rešavam zaustavlja je i ponovnim pokretanjem aplikacije, jeste bzvz ali dok ne srede...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
        Menjao Ivan975 : 20.08.2016. u 19:23

Member Avatar korisnika Ivan975
        Na forumu od
        Jul 2014
        Poruka
        1.570
        Ovo sam inače rešio reinstalacijom Playa, (updatea) i proradilo je... Pre toga obrisao Data i Cashe pa reinstalacija.

5.7.2

Newcomers
        Na forumu od
        May 2010
        Poruka
        11
      10. Moja mašina
      11. Problem sa Google Play Service (Usluge). Počelo je Avgusta 2019 ( Prestigio Muze D3) uzeo sam od ćerke mobilni i naravno Faktory reset (do tada je radio odlično). posle pokretanja nadogradila se Play Prodavnica i mogao sam da skidam i instaliram sve sem: FB Mesingera (velike aplikacije), i Google play service nije hteo da se ubdejtuje, zakočio se na fabrički. probao sve uobičajene načine ništa nije pomoglo i opet factory reset i ponavlja se isto. Skinem sve starije Google Play Service sa APK mirror i počnem po redu. prvo 11 itd do 17.4.55 (020300-248795830) mislim da je to do Juna 2019 i dalje ni makac u medjuvremenu izašao i 18 i sada 19, ubdate ni sa GP Stora ni sa APK miroor neće pa neće, takodje i mesinger, stari sam instalirao i dalje noviji neće. Ako neko ima neku ideju šta bi moglo da bude, (sinhronizovao sam datum, acc sve što sam našao na netu) ali dalje neće, uzgred sve radi normaqlno i sve ostalo se abdejtuje. Izvinjavam se na opširnosti

Member Avatar korisnika DJmihailo
        Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        810
      13. Moja mašina
        • LAP: asus ROG G751JL
        • TV: Sony KD XE9005
        • INET: Kablovska
      14. I ja sam, ni ja tacno ne znam tacno kada, ali sam to provalio pre nekoliko dana, dobio problem sa Google store . Naime, kada dam upit za pretrazivanje na store-u, uglavnom mi da poruku da nije pronadjen ni jedan rezultat, ili mi, redje da rezultate koji nemaju veze s upitom. Takodje, kada odem u pod meni Top Charts dobijem gresku DF-charta-01. Telefon je Pixel3. Imam samo jedan google nalog, nebitno je da li je na WiFI ili na mobilnim podacima. Sve sam probao sto ima na netu od predloga ( brisao podatke i kes sa google play i google play service aplikacija, vracao google play store na fabricko stanje, brisao i ponovo stavljao nalog...i na kraju uradio i factory reset ...bez rezultata. U isto vreme , na sluzbenom, Samsung J3, gde imam drugi google nalog, sve radi bez problema. Ocigledno je da je u pitanju neki problem sa mojim nalogom i google serverom, jer mi se isto dogadja na kompjuteru, kada odem na google play store ( sa mojim nalogom ), pretrazivanje aplikacija ne radi a top charts meni je prazan. Inace na Pixelu je android 10, novembarsko azuriranje. Jedina mogucnost koju imam je da sacekam sutrasnje azuriranje ali ako se nista ne promeni nemam vise ideja.
        Imate li neki predlog?

Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        810
      16. Moja mašina
      17. I zaista, ziveti u Srbiji je svojevrsna avantura.... Danas sam dva sata proveo on line sa google podrskom...Prvo za Play store, koja nije resila i prebacila me na Pixel...e tu su nastali problemi tipa daj adresu gde je telefon kupljen ( narucen sa Googla u US daj mail na koji se vezuje kupovina...to je malo trajalo....a onda....ja ne mogu da vam pomognem, vraticu vas na Play store podrsku...E tu smo dosli do konacnog zakljucka zasto je "divno" ziveti u Srbiji....Naime, ocigledno da je problem u komunikaciji moj nalog-google store...i onda zakljucak, ja vama ne mogu da pomognem, Play store ne postoji u Srbiji....jao...ja mu kazem ama kako...posaljem mu link google play store Srbija....a on kaze...to je nesto drugo, Google nije u obavezi da daje podrsku za prodavnicu u vasoj zemlji... I tako, pa ja koji sam proamericki orijentisan jedva cekam da Huavei ili bilo ko napravi alternativni sistem..... eto me odmah tamo

Member Avatar korisnika NevisStarShine
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        1.526
        Heh. Kod Huaweia zaboravi na sve "zapadnjacke" aplikacije I pravi naloge za WeChat i sl. Ne može da ti tamo pričaš i šta hoćeš, možda se nekome ne svidi. Strpi se koji dan, resice se problem.

Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        810
      20. Moja mašina
      21. Citat Citiram korisnika: NevisStarShine Pogledaj poruku
        Heh. Kod Huaweia zaboravi na sve "zapadnjacke" aplikacije I pravi naloge za WeChat i sl. Ne može da ti tamo pričaš i šta hoćeš, možda se nekome ne svidi. Strpi se koji dan, resice se problem.
        Vidi...to je bilo "slikovito receno"..vise sam besan sto zivim gde zivim

Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        810
      23. Moja mašina
      24. Citat Citiram korisnika: NevisStarShine Pogledaj poruku
        Strpi se koji dan, resice se problem.
        Cisto da updejtujem, ovo je poslednji mail koji sam dobio......nece resiti problem

...I understand that you're facing issues with the Play Store in Serbia.
        I'd like to inform that Play Store is not supported as of this time in Serbia. This is a system restriction which no one can override unless restrictions has change or compatibility applies in your region.
        I appreciate your understanding in this regards.

Member Avatar korisnika Proday
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        15.891
        Probaj ako još nisi i sa nekim boljim vpn-om da se prebaciš u drugi region (mada sumnjam da će da pomogne)!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        810
      27. Moja mašina
      28. Citat Citiram korisnika: Proday Pogledaj poruku
        Probaj ako još nisi i sa nekim boljim vpn-om da se prebaciš u drugi region (mada sumnjam da će da pomogne)!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
        Hvala, ali ne znam to da uradim ( nema iskustva sa VPN ).....mislim, otvorio sam jos jedan google nalog i sve radi sto se prodavnice tice, ali me nervira, ovaj stari imam 15 godina....

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •